342
  • Punker
    #20
    vadgazdálkodást és a kamu ágyús vadászokat plz ne keverd össze, minden ragadozó ki lett irtva az országban így szükség van vadászatra de csak ésszel és ez a lényeg!
  • Vegas
    #19
    nem ugy értettem.. fórumozókra vadászol D:d
    jah őzgerinc
  • Punker
    #18
    fel kell jelenteni!
  • Ch_Slater
    #17
    És nem mellékesen szórakozás nekik. Nekem ne tagadja egyik se, hogy nem élvezi, hogy megöli a "selejtezendő" állatot.
  • Punker
    #16
    5 éve mondogatom hogy leteszem a vizsgát aztán lusta vagyok elkezdeni, amúg yimádom a vadhúst :)
  • SiteDisagner
    #15
    Ne általánosíts. Attól hogy volt ilyen, ez nem erről szól. Valószínűleg részegek voltak....
  • Looooser
    #14
    jó a logód nekem adod?
  • Ch_Slater
    #13
    Útálom a vadászokat.
    Egyszer, lehettem olyan 12, bicajoztam a nagyszülők tanyáján a "pusztában", mellettem futott a németjuhász kutyánk. Egyszercsak közelítettem egy csapat vadászhoz (kb. 10-en voltak). Megállítottak, megálltam, kutya lefekszik mellém. Az egyik főköcsög ráfogta a kutyára a fegyvert (aki ott feküdt 1 méterre tőlem) és azt mondta, hogy ígérjem meg nekik, hogy viszek pár liter bort 1 órán belül, vagy különben lepuffantja a kutyát. Persze megígértem, mert tudtam ha hazaérek már baj nem lehet, ők meg kapják be.
    Na azóta útálom a vadászokat.
  • SiteDisagner
    #12
    A vadászat csak jót tesz a vadállománynak és az erdöknek egyaránt. A vadászok nem könyörtelen gyilkosok, csak selejteznek. Ami beteges, vagy valami baja van, csak azt a vadat lövik ki, igy tökéletesitik a vadállományt. Beszabályozzák az erdő kapacitisára a létszámot, mert ha tul sok vad élne, bizony az erdöket elég csúnyán tropára vágnák... sokan azt hiszik, hogy ez csak olyan h sok "gonosz" vadász kimegy, és könyörtelenül lönek mindenre ami szuszog... ez TÉVEDÉS!!! Egyik nagy oktatót idézném: ,, A vadász a vadállomány kertésze "
  • Vegas
    #11
    valamien szinten te is vadász vagy ;)
  • Punker
    #10
    topic-ot nem de a flémet igen, szal ne kezdjetek bele!
  • Vegas
    #9
    ez nem te vagy!
  • Shadow_THH
    #8
    nem törlik haggyad
  • Shadow_THH
    #7
    mit kell fikázni a vadászatot?..

    állatvédők? Szegény kis szörös rókák meg fókák... érdekes akkor soha nem siránkoznak amikor a tengerből kifogják a több millió tonna halat
  • Vegas
    #6
    mert ő láma és nemtudja mit csinaljon érted..
  • SiteDisagner
    #5
    Kérdezem én, miért??
  • Looooser
    #2
    A logó műhelyben van egy green piszes rád küldjem?
    Amúgy az ős sport rökké élni fog!!!!! Íjjászat 4ever
  • SiteDisagner
    #1
    Kedves Vadásztársak szt. Hubertusz Diana és Artemisz istennők hívei ide gyűljetek!
    mindenki akinek ez a "sport" kedves és szereti vagy gyakorolja is ide írjon.
    Állatvédők kíméljenek.