342
  • Pistike 007
    #302
    Kan?
  • Punker
    #301
    9-én miskolcon az erdőben 200+ kilós röfi rohant el mellettünk kb 30 méterre.
  • Pistike 007
    #300
    Még szerencse hogy Magyarországon nem támadnak vissza a vadak...:))
    Jó, tudnak a disznók huncutok lenni:D
  • Punker
    #299
    na most ha megfigyeled a legtöbb nagyragadozó a világ elmaradott részein van már csak, ezek az állatok védettek, szal nem egyszerű helyzet.


    indiában évente meghal kígyómarásban kb 5000 ember, és 10-et felfalnak a tigrisek, és vannak majdnem egy milliárdan már azok is minimális a szám, jóval többen halnak meg közlekedési balesetben.
  • Pistike 007
    #298
    De akkor miért nem tesznek ellene valamit? Csakúgy fogynak az emberek a közeli faluból és nem figyel fel rá senki?
  • Punker
    #297
    miért lenne érdekes, bizonyított dolog hogy a nagyragadozók lakott területek közelében rászoknak az emberhúsra, azon egyszerű okból hogy az embert elkapni sokkal egyszerűbb.
  • Pistike 007
    #296
    Ha igen akkor elég pöpec maci volt...
    "emberekkel táplálkozott" Akkor nem evett 'áfonyát' sem?:D Ez hülyeség. Az hihető hogy ekkorára megnő, de hogy embereket csak úgy felfalja kicsit érdekes.:)
  • Punker
    #295
    szerintetek ez igaz?
  • Pistike 007
    #294
    Csak kíváncsiságból: mennyiért?:)
  • medvecs
    #293
    eladó egy szép állapotban lévö medvebör ha valakit érdekel hivjon vagy irjon 06702646451 emil:[email protected]
  • Pistike 007
    #292
    Szerintem jobban jársz hogyha egy kicsit még gyűjtesz és veszel egy jobbat. Kicsit drágább de sokkal megbízhatóbb. Szerintem:)
  • Pistike 007
    #291
    Nem tudjátok honnan lehetne vadászkürtöt szerezni? Egyik ismerős vett 20000-ért neten, csak nem tudom hol... Van ötletetek?
  • macskajaj1
    #290
    Sziasztok

    Véleményeteket szeretném kérni. Kezdő vadász vagyok többnyire aprovadas területen fogok vadászni, de lessz lehetőségem nagyvadason is vadászni (egyenlőre keveset).Golyós fegyvert szeretnék vásárolni, elég sokat nézelődöm és érdeklődöm de nehéz a döntés és anyagilag sem most szeretném életem legdrágább fegyverét vásárolni.
    Felkeltette érdeklődésemet egy Marlin 336W 30-30 kaliberű alsókulcsos, céltávcsővel szerelt fegyver. 140 000 forintos áron, a fegyver teljesen uj.
    Érdemes ilyenben gondolkodnom mint kezdő vadász vagy nem?
    Előre is köszönöm a véleményeteket.

    Sziasztok
    É
  • gabesz123
    #289
    Én is szembesülök a problémával 55 kilós fiúként :-D szerintem keress egy méteráru boltot vegyél anyagot és varrass magadnak ruhákat erre a célra.
  • siropicsogo
    #288
    sziasztok
    Nemtud valaki emailba vadász vizsga kérdéseket elküldeni???nem fontos kidolgozott:) [email protected]
    köszi
  • zelleij
    #287
    Van valakinek új nikon távcsöve "E" jelű a legújabb 2,5-10*56 vill. pontos . Milyen éjszaka? Vill.pontot lehet használni? érdemes megveni?
  • Pistike 007
    #286
    Ismerősnek van, jól néz ki, és meg van vele elégedve ( nem panaszkodott:) )
  • huntinggirl
    #285
    Sziasztok!

    Női vadászként igen problémás megfelelő méretű és szabású ruha beszerzése. Általában az üzletekben található ruhák óriásiak rám. A napokban rábukkantam a neten JahtiJaht néven finn ruhákra. Igen előnyős áruk van és van S és SX méretük is. Csak az a gond, hogy nem tudom milyen minőségű lehet, így a képernyőről nehéz megállapítani.
    Vásárolt-e már közületek ilyen márkájú ruhát, és milyenek a tapasztalatotok?
    Köszi a választ!
  • Pistike 007
    #284
    Most nézem hogy 2003-as
    Nembaj, akkor is!:D
  • Pistike 007
    #283
    Hátha valaki benéz...
    Budakeszin egy hajtásban lőttek egy világrekord vaddisznót:

    Szép!
  • Pistike 007
    #282
    Mostanában senki sem volt vadászni?
  • Pistike 007
    #281
    Ja, legalább úgy fotózták volna hogy ne látszódjon a kitűző.
  • Punker
    #280
    ha szalonka lennék biztos megsértődnék.....
  • Pistike 007
    #279
    Ja, igazad van, újságban is a lőtt szalonkát őzbakos kalapba tették a fótóhoz.
  • tudatlanka
    #278
    Szvsz nem etikátlan...nem kötelező minden vadhoz külön kalap.Én se teszem külön az ecset tollat más pamacstól.Bár egy picit külön.
    De itt biztos tudnak segíteni.
  • Pistike 007
    #277
    Sziasztok... Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ha elmegyünk pl. kacsára vadászni, és egy őz-kítűző van a kalapomon az "etikátlan", vagy elmegy? Csak azért, mert van egy vadász ismerősöm, és van vagy 8
    nyolc kalapja. Egyiket szalonkához, másikat szarvashoz, harmadikat őzhez...
  • Pistike 007
    #276
    Hogy meg legyen a havonta írás ezért most: írok.
  • jager19
    #275
    Jó máris elcseréltem egy Izs 27E-re ide csak havonta irtok vagy mi?
  • jager19
    #274
    Monte Carlo 16/70 ?
  • Pistike 007
    #273
    oks:)
  • jager19
    #272
    2 és fél hét múlva megmondom:)
  • Pistike 007
    #271
    milyet vettél?:)
  • jager19
    #270
    már nem kell köszi
  • jager19
    #269
    ha valaki tud sörétes puskát eladót akkor legyen szíves irni ([email protected])köszi előre is
  • jager19
    #268
    +ha valaki tud sörétes puskát eladót akkor legyen szíves irni ([email protected])köszi előre is
  • Pistike 007
    #267
    szia :)
  • jager19
    #266
    Üdvözlet mindenkinet
  • rAvAsZ1
    #265
    schelly...azok sorozatszámok
  • marcio mela
    #264
    Ha van itt túrista (nagyképűen túlélő) vagy vadász (nem akit körbehordoznak aztán megmutatják mit lőjön az privben jelentkezzen)
  • schelly
    #263
    Üdv mindenkinek!

    Mondja meg nekem valaki, hogy mit jelentenek az IZS fegyverek nevében lévő betűk és számok (EM, 27E stb.)?

    Köszi