269
  • atinho10
    #269
    sziasztok. Nem tud valaki dobni egy linket a goal1 ről? eggyik haveromnak lenne . köszi aki megadja linket
  • Seeley
    #268
    hiába nem volt akkora a érdeklődés igazán megcsinálhatták volna ezt..korrekt lett volna a vége..

    nade amit összehoztak..valóban gáz.
  • vmvr
    #267
    akkor nem kellett volna rá ennyit várni:D
  • icemankimi
    #266
    ezt a filmet kb 5 nap alatt összebaszták
  • vmvr
    #265
    ilyen szar filmet már régen láttam... ezt felesleges volt megcsinálni
  • Tyler1
    #264
    Hűűű tegnap este elkezdtem nézni, de nem bírtam csak a feléig! Semmi története nincsen, tök felesleges jelenetek és emberek tömkelegéből áll a film!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az h bevágtak eredeti vb archívumokat, aztán a 2 hülyével meg egy stúdióban felvették azokat a jeleneteket amit a "pályán" csináltak, ott nekem már kész volt a film! Egyátalán az 2 csávó olyan idegesítő h ennél rosszabb embereket össze nem szedhettek volna. Nem tudom Kuno mért vállalta el ezta filmet?

    talán ma végignézem, bár kevés késztetést érzek hozzá...
  • Nuno88
    #263
    Egyszerűen pocsék film lett a Gól 3...
  • Bullitt
    #262
    Ez az a könyv:



    "Product Description
    Santiago Munez is back in England and playing in the Premiership once again. He's also been selected for the 2010 World Cup and is playing on the form of his life. But things in his personal life are more complicated - his troublesome brother has moved from Spain to England to learn to play football like his brother, his wife Ros has a new job, and they have a three-year-old daughter to take care of. When disaster strikes during an international warm-up match and Santi is injured, it looks like his dream of playing in the greatest competition of them all is over. Can he prove himself physically and mentally match-fit in time for the finals...?

    From the Back Cover
    SANTIAGO MUNEZ IS BACK IN ENGLAND.
    HE'S PLAYING FOR A TOP PREMIER LEAGUE CLUB.
    HE'S BEEN SELECTED FOR A FIFA WORLD CUP SQUAD FOR 2010.
    HE'S ON TOP FORM.

    But family life is getting tougher, and when disaster strikes during an international warm-up match, the pressure is really on. Now Santi must prove himself both physically and mentally match-fit if he's to follow his dream to get to finals of the biggest competition in the world . . .

    Packed with football action and drama, GOAL: GLORY DAYS is based on the characters from the box-office hit movies, GOAL! and GOAL II. "
  • Bullitt
    #261
    Elvileg ez nem az eredeti sztorija a 3-nak, az már a kettő után körvonalazódott. Talán az érdeklődés hiánya miatt váltottak, aztán látták, hogy ez annyira mégse jó és le se merték adni moziban. Ugyanakkor az "eredti" Goal 3 történetét kiadták könyvben, csak ugye angol és itthon nehéz hozzájutni. Max. Amazonról tudod megrendelni. Nem tudom, rég vártam a 3-ra, de amit olvastam az alsó komentekben lehet be se szerzem, csak a könyvet. Szerencsére jól tudok angolul. :)
  • icemankimi
    #260
    santi tacskót játszik benne röviden
  • Seeley
    #259
    kicsit bővebben plíz..mi a serepük? Santinak meg mi? mesélj.
  • Diego85
    #258
    shit.. :S pedig énis nagyon vártam már a goal 3 at.. :(
  • Suffering
    #257
    Santi az egész film alatt bele se rugott a labdába :S
  • icemankimi
    #256
    2 éve várom a folytatást és ezt kapjuk semmi köze az előző részekhez:S ez nem lehet a goal három:(
  • hunbasser
    #255
    na most ezt úgy mondtad,mintha az első két rész mekkora istenkirály film lett volna :) max az első volt jó,de amúgy abban sem láttam semmi extrát.
  • Suffering
    #254
    forgatokönyv = forgatokönyvíró sorry
  • Suffering
    #253
    Ha annyit mondok rá hogy szar, akkor még ennyhén is fejeztem ki magam. első két részt imádom, de ezt a 3.-ikat biztos nem nézem meg többet. Nem tudom h a forgatokönyv hogy merészelte ezt, hogy Santin kivül az összes szereplőt kirakta a filmből, Santi is csak egy mellék szereplő benne köze nincs a filmhez. Két homi fejü srácrol szol hogy a vb-n mit cisnálnak az angol válogatott szineiben. Átlagos focis filmnként elmegy de Goal 3-ként szentségtörés
  • Seeley
    #252
    majd kis beszámolót plííí

    oszt letöltöm én is
  • Legend Killer
    #251
    értem, kösz a válaszokat, akkor én is várok, v nemtom.
  • Tyler1
    #250
    nem fake csak dvd-s szal semmi promo! feliratot még várok hozzá
  • Suffering
    #249
    hát fenn van a legtöbb magyar torrent oldalon onnan jön le a leghamarabb, nem fake. http://www.mininova.org/tor/2682230 innen kicsit lassu de innen is töltheted
  • Legend Killer
    #248
    adjál linket. biztos nem fake?
  • Suffering
    #247
    Már van Goal 3 épp töltöm lefele, állitolag Santi csak mellék szereplő benne és a régiek közül senki más nem szerepel :S na mind1 azért megnézem hátha kellemesen csalodok benne.
  • Legend Killer
    #246
    ha ilyen cseleket nyomatna a valóságban, má rég a Real madrid, a Chelsea és a MU versengene érte :D.
  • gabe paul logan
    #245
    szerintem van abban valami amit mond, inkább egy színész aki nem tud focizni mint egy focista aki nem tud játszani
  • Legend Killer
    #244
    :DD. jó, az más és ez is más :P. kösz a választ.
  • Suffering
    #243
    legalább az amcsiknak lehetett volna eszük és lekamrázza valaki amikor bemutatták tavaly ősszel, egy film gálán
  • Bullitt
    #242
    Érdekes...ennek ellenére a DVD-nek 10.én ki kellett volna jönnie angliába. Ám én nem találom még sehol. A könyvet meg még senki nem tolta fel netre :S
  • vmvr
    #241
    a star warsban igazi fénykardok vannak? meg léteznek wookiek?
    a számítógépes technika csodákra képes:) a cseles kérdéshez pedig: olvastam még régebben egy interjút beckerrel és akkor mondta, hogy ő két ballábas és a foci nem is érdekli:D szóval ott lábdublőr volt
  • Legend Killer
    #240
    aha, de, hogy hozták össze? tele tömtek1stadiont ezért és a nézők éljeneztek a forgatáson, meg mi? :D nem egészen értem.
    1ébként nekem is az első rész tetszett jobban.
  • gabe paul logan
    #239
    igaz egyszeri vetítés volt valami filmgálán asszem
  • gabe paul logan
    #238
    De már megvolt a világpremier Americában tavaly ősszel, olvasható a főszereplőt alakító JJ Field honlapján.
  • Bullitt
    #237
    Ráadásul elvileg DVD-n de szerintem lefújták a projektet... Normálisan meg kellene csinálni egy igazi befejezést. Viszont amazonon van egy könyv, ami állítólag a 3. film hivatalos könyvkiadása és abban már inkább Munez a főszereplő megint. Kavar van...
  • gabe paul logan
    #236
    nem lesz alessandro nivola és anna friel sem, szerintem becker is csak mellékszereplő hiszen az angol válogatottról szól...pedig bírtam gavin harrist

    én március 10-ei UK megjelenést láttam sok helyen,de nem ott élek szal nemtom h megjelent-e
  • Japep
    #235

    Ha megnézed, ezért is bóvli kicsit a film, hogy a legtöbb trükköt csak úgy látod tőle, hogy deréktól lefelé mutatják csak az embert - szóval vágás. Nem úgy, mint pl a GépállatSC... :)

    Véleményem szerint az első rész hatalmas, viszont a második ennek a "paródiája"...már félek előre a 3-tól... :S
  • Legend Killer
    #234
    fasza. amúgy lövésem sincs, h csinálták meg az első kettőt ezzel a csávóval? gondolom nem hivatásos focista, hisz színész :D. de kurvajó cseleket nyomat :S.
  • Bullitt
    #233
    Jaja, Kuno Becker.
  • Legend Killer
    #232
    Munezt ugyan az az arc jácca?
  • Bullitt
    #231
    A gyártó cégis coming soonként emlegeti (menjetek a coming soon részre és ott rögtön az első kép a 3.)

    A sztori meg ez, sztem elég, sőt nagyon gáz:
    From the producers of GOAL and GOAL 2 comes the latest installment in the fast-paced, action packed trilogy.

    With the actual World Cup as its dramatic backdrop, this is the story of two players, Liam Adams (J.J Fields) and his best friend and Real Madrid teammate Charlie Braithwaite (Leo Gregory). Their journey playing for home country England takes them to the center of the greatest stage on Earth and is filled with humor, romance, tragedy and redemption. Liam's world is turned upside down by a chance reunion just as he's set to enjoy the pinnacle of his professional career. This is also a 'coming of age' story for young Liam who finally faces up to his responsibilities on and off the field of play.

    Goal 3 features a thrilling adrenaline rush of football combined with the spirit and outrageousness of a group of English fans traveling to Germany. We all watch as Liam and Charlie pursue an entire nation's hopes and dreams of lifting the coveted World Cup Trophy.

    Santiról egy szó nincs, pedig ő is szerepel elvileg XD
  • Suffering
    #230
    elvileg Angliában ebben a honapban jön. de még se trailer se kép se semmi...