269
  • Mafiosi
    #109
    Nem mondod? csak nyáron leg sz film ??? vagy 2007 végén? ki tud addig várni? senki! magyar felirat az meg seholsincs...
  • Djemba
    #108
    nekm is csak felirat kellene hozzá de tiszta köcsögök a magyarok külföldön már 1 hónapja adják a filmet itthon meg 2007 végén vagy nyarán.(legalább felirat lehetne hozzá)
  • gabe paul logan
    #107
    nekem is az van meg és nincs meg a végén a stáblista...pedig kellenének a film zenéi, akinek esetleg más verzió van aminek nincs levágva a stáblistája, az közölné velem a film zenéit???
  • vmvr
    #106
    nekem is megvan a film CAM-os változata, de nem nézem meg, mert nincs felirat, meg úgy érzem, hogy leszek annyira igényes, hogy megvárom az itthonit, vagy egy normális minőséget felirattal, akár angollal is
  • gabe paul logan
    #105
    a minap néztem meg a filmet és pffffffffffffffffffffffff
    gondoltam mind1, hogy nincs felirat, megértem én az angolt!!!!
    AHA, de a fél film spanyolul van...legalábbis a fontos részek
  • hunbasser
    #104
    nem baj Máté,tudom,h nem ez rád a jellemző :)
  • vmvr
    #103
    uhh bázzeg:D

    most látom én is, hogy mihibákat ejtettem:S

    mondjuk, ezt sietve írtam, mert hívott a kötelesség:D, de legalább van kifogásom-.-
  • hunbasser
    #102
    *még csak

    *változat

    *Real Madriddal

    *Realban

    ejnye Máté,nagyon elkanászodtál -.-
  • vmvr
    #101
    nem jött még ki dvd-n, mégcsak külföldön vetítik, de magyar váltzoat még nincs, és megeshet, hogy nem is lesz, csak dvd-n adják ki.

    nem a real madriddal játszanak, hanem a munez gyerek a realba fog játszani
  • II Rocky II
    #100
    dvd-n kijött már ugye???
    még nem láttam de remélem van olyan jó mint az első.Állítólag itt már a Real Madriddal is játszanak???
  • Csabesz6
    #99
    ;)
  • Nuno88
    #98
    tudom
  • Csabesz6
    #97
    ő már látta...
  • Nuno88
    #96
    meglátjuk!
  • GTheo
    #95
    Áhhh, az első rész sokkal jobb szerintem... vmivel reálisabb az, ez már túl mese...mondjuk az első is de ez ahoz képest... 1 jobb szerintem...
  • GTheo
    #94
    Barca-Real 3-0 :)))))
    nemtudjátok angol felirat van már hozzá?
  • hunbasser
    #93
    miért,h kezdődött?
  • Csabesz6
    #92
  • GTheo
    #91
    Ien faszán film még nem kezdődött :P
  • gabe paul logan
    #90
    viszont felirat még nincsen hozzá:(
  • Csabesz6
    #89
    torrenten van^^
  • vmvr
    #88
    hát akkor, az angolra kell egy felirat
  • fordkókusz
    #87
    Külföldön már megy a mozikban február 9-től. Itthon még nem, és könnyen lehet, hogy nem is fog. A forgalmazó itthon őszre tervezi a megjelenést, de az is lehet, hogy csak DVD kiadás lesz.
    Úgyhogy egyelőre türelem!
  • Japep
    #86
    #80 !!!
  • gabe paul logan
    #85
    most mivaaaaaaaaaaaan? nem holnap kéne lennie a mozikban???? de egy moziban sincs műsoron!!!!!és mindenhol kéne mennie egyszerre, hiszen ez európai embereknek szóló film inkább!!!!!
  • fordkókusz
    #84
    http://www.bvimovies.com/uk/goal2/index.html Ez a hivatalos weboldal, itt az áll, hogy 200.7febr.9-től a mozikban... De melyikben? 8)
  • vmvr
    #83
    http://www.youtube.com/watch?v=q5Uw1nJCaN4
  • Balázs 17
    #82
    nincs vmi trailer?
  • Kanál
    #81
    port minden csak nem mérvadó
  • Japep
    #80
    >> Hát a közeljövőben nem lesz sajnos... <<
  • gabe paul logan
    #79
    Ugye ez a febr. 9 világpremier???
  • vmvr
    #78
    hát már nagyon jó lenne. nincs valami új hír?
  • Djemba
    #77
    na mikor lesz a moziban februárban??????
  • zaki
    #76
    ÖÖÖÖ.. Szal a 2. részben a Real MAdrid játékosa lesz, a 3. részben meg a VB-n fog játszani a válogatottban? Legalábbis régebben vmi ilyesmit olvastam... :)

    Az első részt egyébként láttam, nem voltam elszállva tőle, mondjuk sokat nem is vártam a filmtől, de azért egy kellemes kikapcsolódás volt, egy-kétszer fogyasztható cucc. 6/10
  • fordkókusz
    #75
    Itt a Gola2 moziplakátja: http://www.imdb.com/gallery/ss/0473360/iid_1206257.jpg.html?path=gallery&path_key=0473360&seq=3
    Közeleg a premier
  • Mateee11
    #74
    Basszus....ez tényleg buziság...mértnem lehetett mondjuk hogy kiderül hogy hamisak az amcsis papirjai...aztán akkor mexikoiként tolhatná...na mind1 rossz film biztos hogy nemlessz
  • Nuno88
    #73
    valamelyik nap néztük meg haverommal az első részt és már nagyon várom a másodikat... jobb lett volna a novemberi megjelenés, de majd vhogy kibirom a várakozást februárig
  • fordkókusz
    #72
    Ez pontosan így igaz, argentin válogatott lesz a 3. részben - már fel is vették a meccses és stadion jelenteketek a németországi VB-n. A történetbe az 1. rész alapján Argentína sehogy sincs képben, Mexikó, USA, Anglia jöhetne esetleg szóba. Egyszerűen a reklám miatt lesz argentin válogatott, mivel az adidas pénzeli a film mind a 3 részét (lásd 1.-2. rész: newcastle=adidas, real madrid=adidas) és hát kellet egy adidasban játszó válogatott Munez alá. Bár mivel a spanyolok is adidasban nyomják az szerintem jobban belefért volna a sztoriban, hogy ott honosítják, na de emiatt fájjon a forgatókönyv írók feje...
    Amúgy talán Csehországban én is láttam a már korábban emlegetett november 9-i dátumot a premierre, de akkor ezek szerint csúsznak.
  • hunbasser
    #71
    erre én is nagyon kíváncsi leszek
  • yolee
    #70
    Csak arra lennék kíváncsi, hogy lesz a mexikóiból argentín, bár sehogysem lesz jó. Mert egy honosítással elbasszák az egész történet ívét, mert szerintem a honosított játékosnak nincs helye a nemzeti válogatottban, meg abban nem is játszhat szívből igazi argentínként. Nem az igazi népét fogja képviselni. Na mind1....