269
  • Japep
    #189
    Jaja, ma hozta meg a posta...

    3300 HUF
  • Djemba
    #188
    láttam már bolban és a ks-ben is benne van
  • Djemba
    #187
    megjelent magyarul!!!
  • hunbasser
    #186
    O.o

    őszre ígérték...azt mondták,h a 2-t és a 3-t egyszerre fogják kiadni dvd-n(legalábbis itt Mo-n)
  • Seeley
    #185
    előítéletek-e?

    én fociztam is régen, ma is szoktam (már csak hobby), jah, meg igényes focit (VB-EB-BL-Premier League, kis spanyol) nézek is..szeretem, foci és box, kté kedvenc.

    Jah, tudom hogy lesz, hát várom nagyon..a 2-t is vártam de csak nem jött, leszedtem inkább torrenttal
  • fsgh
    #184
    utána néztem és

    Germany 22 May 2008 ezt találtam mint release date...
  • fsgh
    #183
    lány létedre focis film? :P

    amúgy lesz harmadik rész. Ott válogatott lesz. azt nem tudom mikor...:)
  • Seeley
    #182
    Imádtam! Munez for prez :PP Nagyon jól csinálták meg ezt is, örültem hogy a végén gavin-t és Munez-t az edző együtt engedte pályára :P nagyon jó volt a film, a Madridi élet, hmmm, és lesz folytatás. Ki mit tud a 3-ról?
  • maddog
    #181
    hali. Nem tudja valaki mi az a zene ami a film elején és a végén is megy? Nincs rajta ének rész csak zene.. Akkor megy mikor a real vezetőség nézi tv-n majd később fut.
  • II Rocky II
    #180
    hjah.és még nem is ült életében dzsiniben,nemhogy egy ladaban.:D az kemény volt.í:)
  • hunbasser
    #179
    az tényleg rendesen betett a filmnek :\\\
  • Gabe18
    #178
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legjobb akkor is az volt mikor a 10 éves utcagyerek a Lamborghini-vel végigszáguld a fél városon,szembeforgalomba,vagy 150-el... Az tényleg hihető volt...
  • Japep
    #177
    Én ma rendeltem elő a filmet DVD-n...2007.08.14-én fog megjelenni 3300 Ft.
  • vmvr
    #176
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    TJ Harper rulz:DDD. egyébként tökéletesen egyetértek veled, nekem az sem tetszett, hogy az Arsenalt úgy állították be a meccs közben, mint a világ legtahóbb bandáját, jó példa erre a meccs féldeje. de a sztori tényleg iszonyat sablonos
  • hunbasser
    #175
    ya,egyébként én is megnéztem azt hiszem tegnapelőtt(vagy azelőtt?) este.

    no,csak így spoilerben elmondom a véleményemet róla

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a film nekem kissé csalódás.már-már sablonos az,h minden ilyen jellegű filmben az van,h a főszereplő ott van a toppon,minden szép s jó,majd jön a fekete leves,mindent elszúr,majd a végén kijavítja minden hibáját.ugyanez volt a goal 1-ben,az sztem sokkal jobb volt ennél,az sokkal eredetibb volt,mint ez.aztán vannak benne olyan dolgok,h az már hasonlít az amatőrizmusra.hát persze,h ő menti meg mindig a csapatot...már csak az lett volna a végén a slusszpoén,ha Beckham elrontja a szabadot,mondjuk 20 m-rel fölé lőtte volna,de a játékvezető visszafújta volna a szabadot,mert kiugrottak.és itt adta volna át David a nagy lehetőséget az ifjú csillagnak,és megintcsak ballal(mint az 1.részben,persze az egész filmben végig jobbal lő,a bal lábával egyáltalán nem,de persze mi sem természetesebb annál,h a végjátékban,amikor az összes néző a helyszínen rá koncentrál,a "sutább" lábával lövi a szabadot,ami természetesen a jobb felső filóban végez,és ezzel megnyeri a meccset a csapatának) - természetesen - becsavarja a ficakba.lehet,h elvileg nekem,mint madridistának,kellett volna tetszenie a filmnek,de ez nem így volt,persze örültem,h láthatom a kedvenc játékosaimat egy filmben,de pl az edző is elég rossz választás volt,eredetileg mintha úgy lett volna,h Luxemburgo fog benne játszani,de ez a holland(már a nevére sem emlékszem,annyira jelentéktelen volt számomra) nem volt vmi nagy húzás.maga az egész karakter nem egy Realba illő edző.
  • II Rocky II
    #174
    értelek....deénse tudtam megvárni hogy moziba láthassam.inkább leszedem és kész.elég volt arra is várni.:)
  • Japep
    #173
    Nagyon érdekel, de nincs kedvem itthon nézni...a mozinak van egy hangulata.
    Ha valami lesz a mozikban, akkor azt nem fogom leszedni, ha akár fél évvel hamarabb megtehetném is... :D
  • II Rocky II
    #172
    ha nagyon érdekel akkor nincsen olyan higy nincs kedved leszedni.Vagy nem érdekel és nem szedded le vagypedog érdekel és nem vársz....:D
  • Japep
    #171
    Már én is úgy megnézném, de nincs kedvem leszedni...úgy elveszítené a hangulatát. Halottam olyat, hogy októberben lesz a magyar mozikban és utána rögtön a 3 is...ha nem igaz, akkor pedig megvárom még kijön DVD-re, ha kiadják egyáltalán... Pedig már nagyon érdekelne a film!
  • Nuno88
    #170
    nekem tetszett, várom a folytatást
  • vmvr
    #169
    _?SD_D?AS_?D_AS?D_S?AD
  • hunbasser
    #168
    már vagy fél éve fel vagy véve msnre :DDDDDDDDD
  • II Rocky II
    #167
    jah irtam én is privit hogy jöjön fel msnre...nekem is lejött....amugy mondom a vége vhogy nem volt nagy cucc a filmnek sztem.de nem rossz azért.:D
  • fsgh
    #166
    jajj ne bénázz már:D:D:D nekem lejött

    adj msn címet átküldöm
  • hunbasser
    #165
    lehet,h nálam van a hiba,de nem tudom leszedni :S

    ff letöltéskezelőjében egy idejig azt írja,h kezdés,majd kész,és nincs ott,ahová le kellett volna töltenie :S
  • hunbasser
    #164
    köszi!

    csak magam miatt linkelem be,mert vmi miatt nem tudom leszedni,ha új ablakba bemásolom a linket,404 -.-
  • fsgh
    #163
    http://www.janosekweb.com/hosszupuska/feliratok/2448.zip
  • hunbasser
    #162
    ahh,akkor dobjál már meg vele plz :) tedd fel vhová,ne kelljen torrenteznem :P ugyanis nekem már van egy goal 2-m,csak ahhoz nem jó ugye a felirat.
  • fsgh
    #161
    jaja van másik felirat is
  • vmvr
    #160
    na szedem majomparádéról.

    innen máris szimpatikusabb a dolog, 100-140 Kbit/sec között mozog a sebesség.
  • GTheo
    #159
    Az eleje isten a filmnek, az első pár perc, különben szerintem eléggé ratyi...
  • hunbasser
    #158
    akkor van másik felirat is,vagy te felirat nélkül nézted?
  • fsgh
    #157
    1 avisat szedtem az endlesről
  • hunbasser
    #156
    azt a releaset szedted,amit én linkeltem,nem?abban is 2 avi volt,nem?
  • fsgh
    #155
    én már meg is néztem:) és tök jó:) Madridistáknak kötelező:DDD bár benne lehetett volna az Inter is:((
  • hunbasser
    #154
    jól van na,kurva lassan jön :D (jelenleg 30 és 40 közt ingázik :\)
  • vmvr
    #153
  • hunbasser
    #152
    amint leszedem,tudok én is mondani róla vmit,bár nekem van egy olyan érzésem,h nekem jó lesz
  • vmvr
    #151
    nekem az innen lévő 151 seedes válzotat van meg, ami elvileg jó, viszont nem tudom lejátszani semmivel
  • hunbasser
    #150
    nekünk ez kell

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://torrents.to/search/247/goal+ii%3Aliving+the+dream.html