269
  • fsgh
    #149
    most néztem van 700megás változata is...1 cd-s...Endlesen Dvdrip...mivel torrentoldal tuti nem fék..
  • fsgh
    #148
    :((( akkor szedem az endlessről
  • vmvr
    #147
    én leszedtem egy elvileg jót, de nem jó, mert nem akar indulni
  • hunbasser
    #146
    ez nem az,ezt szedtem le én is,olyan kell,ami két aviból áll,mivel a felirat úgy van,h cd1,cd2.
  • fsgh
    #145
    persze...2x-is HBO-n:)
  • II Rocky II
    #144
    az egggyett láttad már???---nemtorrentről szedtem.:D
  • fsgh
    #143
    mellesleg tess:

    http://www.torrentspy.com/torrent/1208594/Goal_2_Living_The_Dream_2007_DvDrip_Eng_aXXo
  • fsgh
    #142
    látom van már felirat...én is elkezdtem letölteni! amúgy nagyon jó hogy végre focis filmet is csinálnak...kilószámra vannak Bézbolos,Amerikai focis filmek..
  • vmvr
    #141
    ne lődd már le a poént, nem mindenki látta-.-

    erre való a spoiler

    (mellesleg adsz torrent linket?)
  • II Rocky II
    #140
    hát skacok.nekem a vége volt kicsit meglepi....igy befejezni egy filmet hogy: to be continued...---nagyon jo.várom már a 3dikrlszt.amugy jo volt a film...a végén azért az arsenalnak drukkolltam bár gondoltam hogy a real nyeri a bl döntőt meg.:Dde összességében jo volt.
  • vmvr
    #139
    ti melyik torrentet szeditek, adjatok olyan linket amihez jó a dawinD által adott felirat.
  • báttyó02
    #138
    vasalóval :S
  • Djemba
    #137
    valaki tud olyan torrentet amibe bele van égetve a filmbe a felirat???vagy mivel lehet beleégetni?
  • zsozsizsá
    #136
    van felirat jeeeeee!!!!!!!!!!!
    :D:D
  • hunbasser
    #135
  • dawinD
    #134
    http://www.opensubtitles.org/hu/subtitles/3129840/goal-ii-living-the-dream-hu
  • Neukumfe
    #133
    most nézem, van benne angol felirat. Amint letöltötte elkezdem fordítani. Bár elég nehéz lesz ez suli mellett
  • báttyó02
    #132
    most még fölösleges leszedni szvsz
    minimum 1-2hét mire lesz felirat (persze ezt csak annak mondom aki nem akarja igy megnézni)
  • Kanál
    #131
    [LEÜL ÉS MEGNÉZI]
    felirat van a torrentben jobb esetben,tanuljatok angolul viszont. -.-
  • Neukumfe
    #130
    ÉN is ezt szedem le, már csak honnan feliratot kéne szerezni. Ha talál vki linkelje be pls! én is így teszek ha meglesz
  • báttyó02
    #129
    már csak felirat kell :>
  • báttyó02
    #128
    nah ez viszont már nem vicc:)

    Goal.II.Living.The.Dream.LiMiTED.DVDRip.XviD-DoNE
  • vmvr
    #127
    #124
  • vmvr
    #126
    te fasz
  • II Rocky II
    #125
  • Kanál
    #124
    csak vicceltem -
  • Kanál
    #123
    te hülye balfasz
  • Djemba
    #122
    CSAK VICCELTEM
  • vmvr
    #121
    linket!:)
  • hunbasser
    #120
    O_o
  • Djemba
    #119
    van magyar szinkronnal ennyi
  • Mhosah Myth
    #118
    Az internetről...
  • cassdavid
    #117
    hol lehet letölteni?valaki segitsen már!lécci
  • vmvr
    #116
    a picsa...:S messze van még október:(
  • Japep
    #115
    Ezt most olvastam:
    (Ezek szerint nem lesz a moziban MO-on, egyből DVD-n jelenik meg a 2 és a 3 is...)

    Októberi DVD-megjelenések:

    A sorozatoknál maradva októberben végre tényleg megjelenik a két idióta tini válogatott kalandjait tartalmazó Beavis & Butt-Head - Az alkotói kedvencei (Beavis & Butt-head: The Mike Judge Collection), s immáron DVD-n is izgulhatunk azon, hogy vajon sikerül-e a Scofield-testvéreknek megszökniük a börtönből, mielőtt... tudjátok: szóval jön A szökés (Prison Break) első évada is. A foci szerelmesei bezsákolhatják a Góóól (Goal) 2. és 3. részét, míg a Disney jóvoltából megismerkedhetünk a rajzfilmtörténelem legérdekesebb famíliájával, A Robinson családdal (Meet the Robinsons).
  • Ronakos
    #114
    vkíííííííííííí!!! goal 2 felirat van má vhol??
  • Csabesz6
    #113
    :DDD
  • hunbasser
    #112
    a zinternetről
  • cassdavid
    #111
    hol lehet letőlteni?
  • Mafiosi
    #110
    sajna várni kell míg sznkronosan a moziba kerül...