12300
10528995171446015691.jpg
  • Toodmayne
    #6632
    Az ampullás kép nem lehet a legutóbbi részből, amikor Bob Mohindernek mutatja a Shanti vírus variánsát? Ez pedig a köv rész amerikai promojában van:
  • Kicsikiraly
    #6631
    lehet h abban a 4 hónapban tört el :D Ando nézegette és elejtette :D
  • LasDen #6630
    azok voltak a tündék :D
  • ancsie18
    #6629
    De ha Hiro azóta úgy befolyásolta a múltat, hogy nem azé lesz a kard, akié, akkor lehet hogy ezáltal a jelenben nem lett összekovácsolva, nem?
  • Shiwo
    #6628
    pedig de...összekovácsolták az uccsó v. uccsó elötti részben az első szezonban
  • ProGabe #6627
    nem lehet kardot összekovácsolni!pontosabban ilyet csak tündék tudnak :D
  • joshua
    #6626
    Azon már én is gondolkodtam, hogy mért volt eltörve....nemtudom
  • Kicsikiraly
    #6625
    na és most akkor nézzük h mik történtek meg:
    1, 2. pont sorrendben :D tehát ez azt jelenti hogy amelyiken peter furán néz (ahogy heroeswikin le van írva egy biohazardos ajtó előtt állnak) tehát ez a köv. részben is lehet akár, mivel ez az a vírusos jövő vagy mi, az ampullás is, a niki ki/be jutása még kérdéses, de szerintem a hiro kensei harcot a végére hagyják, teát a mohinder lövése és noah halála is valószínűleg a végefelé lesz. de javítsatok ki ha tévedek :D mivel lehet az is hogy hiro és kensei nemsokára összecsapnak.

    ja és egy másik dolog: amikor még anno Ando kivette a kardot, ketté volt törve. nem kovácsolták azt össze?
  • Kicsikiraly
    #6624
    szerintem is niki, már csak azért, mert őt festette le mindíg így Isaac :) (már régebbi képekhez viszonyítva)
  • LasDen #6623
    sztem Niki
  • szucsy89
    #6622
    sztem Elle-nek "kislányosabb" arca van...ez inkább Jessica, de tudjuk hogy itt bármi megeshet...még Claire is lehet
  • szucsy89
    #6621
    semmi baj, jó lett, kösz hogy összefoglaltad nekünk
  • AntiHero
    #6620
    5. képen sztem Elle van.

    Sztem majd neki is kitörlik a memóriáját (haiti) és bezárják úgy egy konténerbe mint Petert.

    Vagy simán Peter bezárja egy konténerbe mert ott nem ér semmit Elle az elektromosságával.
  • ancsie18
    #6619
    Ajjaj... A linkjeim nem sikerült a legjobban a heroeswikiről... Azért remélem így is mindenki tudja melyik kép melyik.
  • ancsie18
    #6618
    Látom jó sokáig dolgoztam ezen, addig született egy pár hozzászólás...
  • ancsie18
    #6617
    Na akkor tegyük rendbe picit ezeket a képeket.

    1. Amint Noah is mondta, az első Kaito (Hiro-papa) halála.

    2. Az előző részből az is világosan kiderült, hogy az a kép, amelyiken Claire halottan fekszik a lépcsőn, a második.

    3. Az egyiken képen látszik a szám, és a promo-ból is kiderül, hogy az a kép, amelyiken Peter olyan furcsán néz, az lesz a 3.

    A csoportos kép alapján én a Nikis képet 5/8-nak vettem ki, az ampullás képet 4/8-nak. Javítsatok ki, ha tévedek. Több képet is megnéztem, szerintem így helyes a sorrend.

    4. Ez valószínűleg szintén a következő részben lesz, és az ismételt világvégével lehet kapcsolatban.

    5. Itt pedig ugye Niki/Jessica(?) vagy be szeretne jutni valahová, vagy onnan ki.

    A sor vége pedig ugye teljesen egyértelmű, mert feliratozva is lettek a képek. Tehát:

    6. Hiro és Kensei harca.

    7. Suresh lövése.

    8. Noah halála.
  • Shiwo
    #6616
    sztem Jessica
  • Shiwo
    #6615
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy ha a képek tényleg "sorrendben" vannak megszámozva, akkor nincs sok kép hátra, lévén a Híró VS Kensei kép a 6. és az a köv részben esedékes (lásd előzetes)...bár ha megküzdenek egyszer a múltban, majd a jelenben is...
  • szucsy89
    #6614
    ez sztetek ki??
  • Szolnokboy1
    #6613
    a 8 kép
  • szucsy89
    #6612
    sztem is Mohinder, nekem fel se merült más...
  • LasDen #6611
    őőő a 7. kép az amin a borostás lő éppen (aki sztem Suresh)....még a Hiro vs Kensei képről tudjuk hanyas, de többiét nem mutatták......
  • Shiwo
    #6610
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pedig simán lehet Mohi..mint az előzetesben lehetett látni, Niki/Jessica felkeni a falra, szal még a bekötött orr is indokolt...
  • light00
    #6609
    Ja amúgy arra gondoltam hogy a borostás srác a képen Alejandrora hasonlít legjobban.
  • light00
    #6608
    Hogy is jötetek rá, hogy Adam Monroe maga Kensei?
  • Kicsikiraly
    #6607
    igen.
    1.Kaito papa halála
    2.
    3.ez vmi fiolás
    4.ezen hiro harcol takezo-val
    5.ezen egy borostás férfi lő éppen
    6.
    7.
    8.és ezen van noah halála.

    (a 3.,4.,5.,-re emlékszm csak így fejből de a többit is láttuk már)
  • Shiwo
    #6606
    öööö..asszem jah
  • ancsie18
    #6605
    Akkor összegezük: 8 kép van összesen, és a második évadban látott képek mind beletartoznak, kivétel amit Peter festett Caitlin lakásán, ugye?
  • Shiwo
    #6604
    visszanéztem..tényleg a Híró-papa a 8. kép.. Noah haláláról készült kép az ott van a raktárban a többi közt..ne felejtsétek el, hogy Mohi csak lefényképezte telóval..
  • LasDen #6603
    sztem ezeket a festményeket eladták Lindermannek az a csaj akit lelütt miszter Iszáák....
  • szucsy89
    #6602
    hát az új részbe volt, asszem Noah mondta hogy van egy 8 festményből álló képsorozat, ami Kaito halálával kezdődik és Noah halálával ér véget....szal ha minden igaz akkor ott nekik a raktárban 6 festményt kellett találniuk...
  • ancsie18
    #6601
    De amelyiknek Hiro apja van, elméletileg az is a sorozat része? És ha ezeket a képeket még annak idején Isaac festette, miért nem foglalkozott eddig vele senki (gondolok itt főleg Noah-ra, aki valószínűleg láthatta volna őket akkor is) Vagy esetleg az nem lehet, hogy ezeket az elmúlt 4 hónap Peter festette valamikor, nem is Isaac?
  • szucsy89
    #6600
    és amin Noah halála van? azzal már 9 kép van...akkor most hogyisvanez??
  • burki6
    #6599
    A 8. kép az az amin Nakamura papa van (banner bal felső képe)
  • Kojiro
    #6598
    jaja nem tud mindent megtanulni, amit lát, csak amire az "alkatával" eleve képes. ugyanígy nem tud felemelni egy nagy súlyt csak mert látja, hogy valaki ezt teszi.
    a zongorás rész tökre tetszett viszont, hogy csak a mozdulatsort utánozta le, ritmusérzéke meg ugye eleve nagyon jó...
    de ez a "nesze itt van a világ összes harcmüvészete" dolog egy kicst dúrva azért :D (neo lehuzhatja magát a klotyón)
    már várom a jessica vs monica fightot vagy valami ilyesmit
  • ancsie18
    #6597
    Hát mivel Monica képessége az izommemoráció, és a repülés mint olyan nem elsősorban az izmok mozgásától függ, ez sajnos kilőve. pedig megnéztem volna... Akkor már négyen is tudnának repülni...
  • szucsy89
    #6596
    lol ez dejó xDxD lehet...
    (amúgy nem tudna)
  • Kicsikiraly
    #6595
    számból vetted ki a szót. Niki beteg, és ehhez kapcsolódott egy képessége ami szupererősség.

    én meg azon gondolkoztam, hogy mi lenne ha felvennék videóra ahogy nathan repül, monicának megmutatnák, akkor tudna repülni? :)
  • szucsy89
    #6594
    uu 8.rész dejóóólessz
  • nagy hős
    #6593
    a skizofrénia továbbra sem képesség :)