12300
10528995171446015691.jpg
  • light00
    #6672
    Ukrajnában rohangál mindennemű melegruha nélkül és nem fázik meg?
    akkor valamiről lemaradtam...
  • II Rocky II
    #6671
    őneki is van képessége ...
  • light00
    #6670
    Hát mondjuk nem is értem a bannerben mit keres Noah, a sok hiró között, ő az egyetlen "normális". Najó, főszereplő meg minden...najó...
  • szucsy89
    #6669
    a bannerba is így szerepel...onnan lehet lesni:D
  • II Rocky II
    #6668
    akkor a festmény átváltozik majd másmilyen inggé:D de nme értem mért Noahnak nevezitek,elsőre nem is vágtam hogy kiről van szó,:Dmivel én ugy ismertem hogy : Mr. Bennet :)Matt is ilyen azt meg Parkmannak,Mohinder meg Dr. Suresh,de jovan ez még oké...de egyedül a Noah a szembetűnő alegjobbvan.:Dmeg mondom a Matt inkább Parkman...:D
  • Kicsikiraly
    #6667
    viszont ha ezt noah is tudná, akkor így meg tudná akadályozni a festmény beteljesülését: minden fekete kockás ingét elégeti és több olyat nem vesz :D
  • Kicsikiraly
    #6666
    lol jó érv :D

    ték
  • szucsy89
    #6665
    tényleg azt lehet tudni melyik részben fog meghalni Noah: amelyikben fekete kockás ing lesz rajta xD
  • Kicsikiraly
    #6664
    ezt én is észrevettem már, de nem hiszem hogy van összefüggése a képeknek. (bár a fiola+peter ablak előtt kicsit összeillik, de még meglátjuk)
  • bigdadylacika
    #6663
    Csak nekem ugrik be a képek alapjn hogy Suresh lő és Noah pedig golyót kap a következő képen?
  • Kicsikiraly
    #6662
    már csak ha elkezditek felsorolni a szereplőket, ő ne maradjon már ki :P
  • Kicsikiraly
    #6661
    Molly?
  • Timbo
    #6660
    szerintem Parkman a következő.
  • szucsy89
    #6659
    jah vagy lehet meghal Peter, Hiro, Sylar, és akkor abba is hagyom a Heroest
  • ProGabe #6658
    és ha 2114-be teleportált "vissza" akkor mi van?nem kell neki pont akkorra visszatérnie,amikor a sorozat mittomén,mondjuk 6-ik része tart...
  • Shiwo
    #6657
    akár a haiti is lehet még egy elhalálozó figura..
  • Shiwo
    #6656
    nem úgy értettem..inkább a csaj miatt marad ott..
  • light00
    #6655
    Nekem mondjuk Claire csípi ennyire a szememet. Csak Sylar ne haljon meg :D
  • AntiHero
    #6654
    Niki + Micah mehet a koporsóba nem fognak hiányozni:)
  • BlackShadow
    #6653
    niki niki niki niki!! DIEEEE :D
  • ancsie18
    #6652
    De a "további két szereplő", azok lehetnek ők.
  • Toodmayne
    #6651
    Nah, az úgy már más! :)
  • light00
    #6650
    Olvasd el újra a cikket. A "nagy csapat"ból tervezik a kiírást. Tehát régi szereplők.
  • macselek #6649
    Én nekem legalább is:)
  • Toodmayne
    #6648
    mér ne lenne? :s
  • macselek #6647
    Hiro nélkül nem lenne értelme a sorozatnak
  • Cat 02 #6646
    ha belegondolsz logikus h meghal mivel ha nem akkor már visszajött volna

    az mekkroa volt mikor Sylar elmesélte Alejandro nak h mit tervez vele xDD
  • danikarate
    #6645
    Sztem Maya és Alejandro is meghal! A másik tippem az, hogy Niki!
  • Cat 02 #6644
    Noah valszeg bár New York se robbant fel :)
  • light00
    #6643
    Jaja, ez alapján én is kezdek aggódni a Kensei vs Hiro csata kimenetele felől...
  • Shiwo
    #6642
    hát... sztem az egyik Noah lesz..félek, hogy egy másik bizony Hiro :(
  • light00
    #6641
    Nah, erre kíváncsi leszek...biztos Claire
  • Cat 02 #6640
    Cikk
  • Shiwo
    #6639
    a keveredés oka..
  • ancsie18
    #6638
    Ja igen, ezt nekem is mesélte egyik csoporttársam, mert én is el voltam tévedve ezügyben, hogy a skizofréniának köze nincs ahhoz, hogy valakinek van egy másik énje meg ilyenek. Ha látta valaki a 24 4. évadát, abban pl. a főnökasszony lánya skizofrén, ami ugye tudathasadást jelent, de nem abban az értelemben, hogy a személyisége hasad ketté, hanem a gondolkodás és a cselekvés kettéhasadását, azaz nem tudja mit miért tesz, furcsákat beszél mikor "bekattan" és ön-és közveszélyessé válik, később pedig nem tud magyarázatot adni a tetteire.
    "Gyakori az asszociációk felbomlása, az önmagukban értelmes, de összefüggésükben értelmetlen szavak használata. Sokszor jelentkeznek vo­natkoztatási és üldöztetési téveszmék, észlelési és koncentrációs zavarok, (elsősorban akusztikus) hallucinációk, bizarr motoros aktivitások. Az érzelmi eltompulás mögött belső nyugtalanság feszül, amely olykor dührohamok formájában tör a felszínre." (forrás: wikipédia)
  • Kicsikiraly
    #6637
    [egyetért]
  • Toodmayne
    #6636
    ööö, ez a történet szempontjából semmit nem számít csak engem idegesít, hogy mindenki azt írja h skizo powergirl, stb... Niki nem skizofrén!!!! A betegség neve amiben szenved többszörös személyiségzavar. A skizofrénia teljesen más, és ott szó sincs több személyiségről.
  • Toodmayne
    #6635
    jah, télleg ezt elfelejtettem.
  • ancsie18
    #6634
    Azt nézem, hogy Peter ezen a képen valószínűleg egy üvegen néz keresztül, mert a matrica oldalt fordítva van feliratozva, szóval Peter áll az üveg előtt és azon van rajta. Az üveg meg valami olyannak kell lennie, ami megérdemli a Biohazard feliratot...
  • ancsie18
    #6633
    Nem, azért nem lehet, mert a Peteres kép, amit linkeltél, a hármas, ez tuti, az egyik képen világosan látszik.