12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #6592
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megnéztem újra a barátnőmmel is...kiváncsi vok, mi lesz a 8. képen, ugyanis csak 7 volt ott, mikor Noah meg a haiti megtalálta a többi képet ... meg vki írta, hogy mi van, ha Adam = Peterrel..lehet igaza van..mi van, ha Peter nem csak Niki erejét nyerte el, hanem a kettős személyiséget is...
  • Kicsikiraly
    #6591
    jeeeeee flashback rész :D erre vártam :D
  • AntiHero
    #6590
    Úgyis elolvasta mindneki:D
  • Toodmayne
    #6589
    Én is Bobra tippelek.
  • bigdadylacika
    #6588
    Vagy Bob is lehet a faterja.
  • Kojiro
    #6587
    kövi 2 rész MEGASPOILER! ne olvasd!!!!!!! :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    7-es rész:

    Amikor az egyik rég elfelejtett képessége hírtelen manifesztálódik, Peter és Caitlin nagy válságba kerülnek és elsőkézből megtapasztalják, mennyire halálos is a vírus, ami az ilyen képességgel rendelkező embereket támad meg.
    Suresh, Matt, Nathan, Niki és Bob szembeszállnak Nighmareman-nel!
    West rájön, hogy Claire apja az, aki annak idején elrabolta.
    Eközben Hiro és Kensei kalandja a feudális japánban drámai fordulatot vesz.

    8-as rész:

    Ez a rész 4 hónappal korábban játszódik:
    Nathan hatalmas árat fizet hőstettéért. Miközben Peter túléli a robbanást NY felett, a Cég a legnagyobb fenyegetésnek tekinti Petert a világra, ami elvezet egy nagy összeütközéshez Ellével és a Haitival. D.L. egy végső nagy áldozatot hogy Nikiért és Micahért.
    Maya felfedezi félelmetes képességét, ami arra ösztönzi őt és Alejandrót, hogy Amerikába induljon segítségért.
    Egy rejtélyes, már ismerős, arc mutatkozik be.
  • skinnyman
    #6586
    Ránéztem másodszorra és leesett, hogy ki ez, csak a ruhája miatt nem ugrott be :)
  • Kicsikiraly
    #6585
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kensei, de ezt már sokszor átbeszéltük...
  • Adi
    #6584
    hanem mondod, nem jövök rá.
  • Kicsikiraly
    #6583
    jól emlékszel, de ezt a sorozatban is mondták. "vissza megyünk odessába. - vissza texasba? - nem, ukrajnába"

    amugy rájöttem: Elle apja = Adam (= Takezo)

    de ez most jut eszembe h már másnak is eszébe jutott :D
  • Fido4life
    #6582
    ezt ugye nem komolyan kérdezed ? :D
  • burki6
    #6581
    BTW jól emléxem h Benették az első évadban Odessa-ban (Texasban)laktak?
  • Flamer
    #6580
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ya és amugy megmontam Sylar mindkettőt megakarja ölni. Mayat meg a tesóját is..
    nemtudom mejikötök monta hogy akkor semlegesítődne a cucc.. :D dehát Sylar ere nem gondol. :D
  • skinnyman
    #6579
    Ez kiez/miez? :)
  • light00
    #6578
    Hát, ha vírus tombol akkor nem evakuálnak, hanem karanténba zárnak. Legalábbis eddig így volt.
  • Toodmayne
    #6577
    én is :D
  • Police88
    #6576
    pont ezt akartam írni :D
  • Picizöldfül
    #6575
    mellé kattintottam és azt hittem hogy leírtam a a spoiler taget:((
  • Picizöldfül
    #6574
    faszom EZERBOCS A Spoilerért!!!:S:S:S
  • Picizöldfül
    #6573
    kihagytam ezt:[spiler] talán ha sylar elrabolja maya és alejandro képességét,sorra megint gyilkolni fogja a képességből rendelkezőket,ezért bevetik ellene a vírust,de az mutálódni fog az emberekre nem? Mivel Suresh is mondta h beláthatatlan következményei lennének...[/spoiler]
  • Picizöldfül
    #6572
    Kezdenek megint a képek összeállni na szal az én teóriám:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem Sylar elveszi Maya és a testvére képességét,és ezt ?megállítván? fog a képbe jönni peter vagy a vírus amit szabadjára engednek hogy megölje a képességekkel rendelkezőket?? Noah pedig durvul:D Niki nem is Niki sztem,hanem a manipulált Jessica:D Nekem Peterrel kapcsolatban van egy olyan sejtésem,hogy amikor az első évad végén felrobbant,akkor elment Montreálba és fedőnéven a Cégnek dolgozott de Noahék megtalálták és a Haiti kitörölte az emlékeit?? Mint feltevés de érdemes ezeken agyalni...
  • Seten
    #6571

    Szerintem nem tudjuk. De meg fogjuk. :)

  • burki6
    #6570
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a vírus az a vírus amivel Bob-ék kísérleteznek? Mert nekem az volt az első gondolatom, h ha Maya elszabadulna NY-ban, és sorra hullanának az emberek, a hatóságoknak mi lenne az első gondolata? Az, h egy vírus öli meg az embereket, így evakuálják a lakosságot. Szerintetek?
  • ancsie18
    #6569
    Amúgy is, úgy fenyegetőztök itt a fórumon többen, hogy nem fogjátok nézni tovább, mintha legalábbis a többiektől várnátok, hogy tegyenek valamit. Ha nem tetszik, nem nézed. Ez szerintem itt senkit nem érdekel.
  • ancsie18
    #6568
    Szerintem meg még így is sokkal jobb, mint a legtöbb a sorozat. És ott volt pl. a Lost is. A második évadot hányan szítták már. Aztán mekkora 3. évad lett belőle... Szerintem olyan fantasztikus kezdés után, mint amilyet a Heroes magáénak tudhat, nincs mit csodálkozni azon, hogy az a színvonal nem volt tartható. Persze, biztos lehetne jobb is. De akkor váljék belőletek amerikai forgatókönyvíró, és hajrá, mutassátok meg.
  • Tibiajax
    #6567
    És az is egyre gázabb, hogy egymás után jönnek a power-es emberek..Kicsit sok lesz már, sztem.. a néger kiscsajnál is már ezt gondoltam, de a puruttya szokepicsa nyomozócsaj végleg sok volt már nekem. Takezo-val meg csak simán az a bajom, hogy annyira de annyira nem néz kis 17.sz-beli angolnak, h az vmi röhej. Erősen fontolom a folytatását a töltögetésnek..lehet h marad a jó öreg Earl nekem..
  • Seten
    #6566

    Hát elég nagy baj ha nem látjátok az összafüggéseket. :)

  • Tibiajax
    #6565
    Én veled értek egyet. Sztem egyre gagyibb és kommerszebb a sorozat.
    Első jó volt, ez már kezd néha átmenni röhejesbe, sőt, szánalmasba.
    Lásd, 5.részben a villámkezű nyomozónőt "tudok magamra vigyázni.." lol
    á..sajnálom, személy szerint.
  • Flamer
    #6564
    ya. oltás érsz volt. engemis érdekell kiazaz adam..
  • Seten
    #6563

    Senki nem mondta, hogy az lesz hanem ez egy lehetséges jövő (ami ellen persze küzdeni kell majd) :)

  • szucsy89
    #6562
    köv rész promok (amcsi az odabasz)
  • szucsy89
    #6561
    spoiler lehet vkinek

    elég gyér rész volt mitnemondjak...még a vége se volt annyira jó, már láthattuk hogy a jövő megváltoztatható, szal úgyse ez lesz amit most Peterék láttak....
  • LasDen #6560
    egy férfi...
  • Adi
    #6559
    Ez az Adam Monrea ki lehet.. ?
  • ancsie18
    #6558
    És itt az általam finomított/retrósított változat.

  • Seten
    #6557

    Hát Kenny, ezen a fordításon majd betojtam:
    "Maga az én személyes Tibi bácsim."
    Nagyonjó! :)

  • szucsy89
    #6556
    felirat
  • Toodmayne
    #6555
    Kész a felirat! Thx Kenny!!
  • ancsie18
    #6554


    Ha valaki nem láttam volna a képet a junkie-n.
  • Kicsikiraly
    #6553
    nincs.