12300
10528995171446015691.jpg
  • BlackShadow
    #7679
    mindenki okosabb akar lenni a másiknál :P
  • ancsie18
    #7678
    Vicces amúgy, hogy egyszer azért osztjátok egymást, hogy ez egy film, és xy nem lehet okosabb/ügyesebb, mert akkor véget érne a film, meg hogy nem kell ennyit filózni, mert ez csak egy film, máskor meg vér komolyan beszéltek regenerációról, időutazásról, nem létező vírusokról... Hol van itt a következetesség?
  • Kicsikiraly
    #7677
    hát igen :)
  • Pici93
    #7676
    jajaaa...:Dsimán...:D
  • ba32107
    #7675
    Jó, ez egyértelmű, én sem erre gondoltam.........de egy kicsit tényleg lehetnének okosabbak/ügyesebbek a szereplők.
  • ancsie18
    #7674
    Akkor jól egymásra találtatok itt a fórumon...
  • Pici93
    #7673
    csőő nemtom h waren barátunk az-e akinek gondolom...wagyis az oszt.társam;)...vagy nem...de majd meglátjuk...xal igen...1 léyneg hiro ne haljon meg...a kedvenc...viszont kiváncsi vagyok h mi lesz a peter-adam vonal vége...:D
  • drowns41
    #7672
    akkor ne gyere ide és ne írj hülyeségeket
  • Seten
    #7671

    Sőt, az lenne a legjobb ha a következő részben Péter egy óra alatt, tök egyedül, az összes képességét felhasználva mindenkit legyőzne aki gonosz, elpusztítaná a vírust, mindenkit megmentene és véget is érne a Heroes.
    Hogy örülne már az a 12 millió ember aki nézi! :)

  • Shiwo
    #7670
    [spoiler]én azon filóztam, hogy az előzetesben van 1 olyan rész, hogy Peter áll 1 fekete hajú csajjal a jövőben..kezében vmi, ami akár a kard is lehet becsomagolva..az visszapillantás abból a részből, mikor odakerültek, vagy újra elmegy a jövőbe valyon ? illetve mikor Híró odatarja a kardot Peter nyakához, mintha más jellegü lenne a háttér, mint az a hely, ahol lerohamozta a 10. rész végén..[/spoler]
  • ancsie18
    #7669
    Szerintem nem is fogják, csak a félelmet akarták ezzel a karddal elhinteni bennünk.
  • Zomil
    #7668
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen, eléggé aggasztó,h adam ott fogja a kezében a kardot :( de ö hiro, nem vehetik ki a sorozatbol:DDD
  • Kicsikiraly
    #7667
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sajnos azt kell hogy gondoljam, hogy ez alapján a 11. részből vett részlet alapján Hiro barátunk vagy nagyon megsérül, vagy búcsút veszünk tőle :(
  • Zomil
    #7666
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    legalább sylar ujra sylar lesz, már ezért megéri megnézni a kövi részt :) :DDDD
  • light00
    #7665
    Ezt inkább töketlenségnek hívják :D
    De ezért sorozat, nem lehet 20 perc alatt lerendezni mindent.
  • ba32107
    #7664
    Egyetértek. Például amikor Peter elment ahhoz a nőhöz, akinek elfelejtettem a nevét (aki shotgunozni akart).

    Annyit kellett volna tennie, hogy láthatatlan lesz, odaférkőzik a nőhöz, lekötözi, a shotgunt elhajítja/szétégeti, majd kiolvassa a gondolatait. Ehelyett odasétál, hagyja, hogy majdnem lelőjék, feltartott kézzel engedelmeskedik, és majdnem lelövik véglegesen. Nem hiszem, hogy Peter annyira jó fiú lenne, hogy csak legvégső esetben használná a képességeit....
  • Shiwo
    #7663
    mondjuk ha abból az 5ből kéne választani, akkor a 2 szélső.. (direkt nem irok neveket)
  • Shiwo
    #7662
    mert 20 nem fért oda
  • Zomil
    #7661
    hát de akkor mért pont azt az 5öt mutatták? :)
  • Shiwo
    #7660
    sztem nem biztos, hogy az 5 mutatott hős közül lesz a kihulló
  • gabi89
    #7659
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát sajna nem lövi fejbe
  • Zomil
    #7658
    nah végre hosszu idö után ujra be tudok kapcsolodni a beszélgetésbe:D
    nem volt gépem aztán most kb 1100hsz kellett végigdarálnom :)

    amugy ez az utolso rész érdekes lesz, legalábbis a promo szerint, amugy ahol irják h 2 hearoes will fall, és ott csak ha jól emléxem 5hös van, szoval valszeg azok közül fog vki elbukni :)
  • ancsie18
    #7657
    Biztos Matt kapta Mollytól.
  • magus
    #7656
    ha mohinder nem lövi kapásból fejbe sylart akkor ez egy szar sorozat
  • Kicsikiraly
    #7655
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mayan "World's greatest dad"-os kötény van :D ez volt az első amit észrevettem :D
  • Seten
    #7654

    Mondom: vicces lenne. Nekem tetszene.

  • Shiwo
    #7653
    mert nem magyarországon vagy egyéb olyan helyen élnek, ahol a paranoid hajlam létszükség..
  • Shiwo
    #7652
    sztem a Haiti simán agyonverné :P
  • BlackShadow
    #7651
    jo, de az egész felvetésem abból adódik, hogy milyen lenne, ha a sorozatban is ellőnének egy ilyen képességű egyént, nem csak a képregényben :P off-end
  • Seten
    #7650

    (Multiple-Man. Érdekes/vicces képesség. :)

  • ancsie18
    #7649
    Én csak azt nem értem, hogy miért kell ennyire végtelenül naivnak és butának lennie a szereplőnek? Lásd Maya, Hiro, Peter, Matt, Mohinder... Kb még a kis szőke Claire a legokosabb közülük.
  • szucsy89
    #7648
    "Bár az is igaz, hogy az átvett képességekhez annyira nem ért, mint az eredeti tulajdonosuk" - de ő is kifejlesztheti magának ezeket a képességeket és akkor már ő is ugyanolyan jól fogja tudni...szal Peter nem egy selejtes Hiro vagy Claire...
  • ba32107
    #7647
    Ja és azt nem értem hogy Peter-t minek kellett ilyen erősre csinálni. Elméletileg minden helyzetben minden csatában ő kerekedne felül, mivel szinte minden eddig látott képesség a birtokában van. Miért nem használja őket?

    Bár az is igaz, hogy az átvett képességekhez annyira nem ért, mint az eredeti tulajdonosuk (pl. nem tudja szabályozni az időutazást).

    Westnek meg lehetne más képessége is mint a repülés.........ezt már ellőtték Nathannél.
  • ba32107
    #7646
    Lehet, hogy Sylar épp azért megy Mohinderhez, hogy Mollyt felhasználva megkeresse a többi hőst, és kinyírja őket.

    Amúgy szerintem Sylar nem sok vizet fog zavarni olyanok ellen mint Peter vagy Adam.
  • gabi89
    #7645
    Nem lesz több mint egy órás.
    Az ami ott idő ment azaz összes felvétel...Gondolom pár jelenetet többször vesznek fel mivel elsőre bakiparádé lesz belőle vagy nem lesz jó...
  • Shiwo
    #7644
    viszont képregény-sorozat, s abban is szerepelt hasonló képességü személy.
  • BlackShadow
    #7643
    de az x-men nem tv sorozat :D (kivéve azt a ratyi próbálkozást :P)
  • drowns41
    #7642
    Több mint 1 órás lesz a rész? :O
  • precision
    #7641
  • joshua
    #7640
    De sztem Sylar-nek megvan az eredeti képessége ami ugye az h megérti a dolgok működését. Bár lehet h tévedek.