12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #7639
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hajjaj..Takezonál van a kard, amivel Hiro támadott
  • Shiwo
    #7638
    amit már az x-menbe ellöttek..
  • Shiwo
    #7637
    pont azért vitte, mert most nincs képessége....fegyvernek..
  • gabi89
    #7636
    2x11 részből egy jelenet ->

    [URL=http://www.youtube.com/v/FjhyTKVwQsw&rel=1" ]http://www.youtube.com/v/FjhyTKVwQsw&rel=1" [/URL]

    Gondolom mondanom sem kell,hogy spoiler
  • BlackShadow
    #7635
    hmm elég meredek lenne ellőni azt a képességet a sorozatban mint ami a legutóbbi képregényben volt :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    klónozzás-sokszorozódás
  • gabi89
    #7634
    Ez igaz de ha nem Mohinderhez menne akkor kihez? Mert Mohinder legalább tud rajta segíteni szerintem míg más nem mert Mohinder az egyedüli az meg más kérdés,hogy Mohinder nem akar majd segíteni mért is akarna de majd Slyer kitalál valamit mondjuk megzsarolja úgye ott van Molly...és egy érdekes szítú is lehet Matt-el.Amúgy ezt a Slyer szálatt nagyon elhanyagolták így a második évadban eddig és nehéz bármit is kíhozni belőle..szerintem.
  • Dynamic
    #7633
    "Mohindernek nincs képessége"
    Sylarnek sincs.Most ugyanolyan átlagember.Eleve az az elgondolás nevetséges, hogy ahhoz az emberhez megy, akinek kinyírta az apját, plusz tudja róla, hogy könyörtelen sorozatgyilkos(és lesz továbbra is ha meggyógyítja).
  • hatezgaz
    #7632
    Sylar teljesen érthető. Mohindernek nincs képessége, ráadásul már egyszer sikerült befolyásolnia. Molly is a kezében van, szóval van mivel zsarolnia. Egyébként is sosem volt szerény, vagy beszari. Csak hát nem tud Matt-ről, és az új képességéről. Én inkább azt nem értem, miért vitte oda Maya-t, én addig várattam volna valahol.
  • Dynamic
    #7631
    Amúgy marhára nem értem Sylar szándékát.Mit akar ez Mohindertől? Odaáll majd, hogy nem működnek a képességeim, valahogy csinálj már ismét gyilkost belőlem, lécci?Nevetséges.
  • Dynamic
    #7630
    Szvsz, ha ennyin felháborodsz, ne nagyon, vagy legalábbis óvatosan olvass sg-t, mert mi lesz veled ha egyszer tényleg sértőt mond valaki?Erre az sg-n elég nagy az esély...
  • light00
    #7629
    Szerintem maya képességének lesz még jövője. Szerintem nagy a valószínűsége annak, hogy ezt nem tudják visszaregenerálni a halhatatlanok, ezért kellett betenni a sorozatba egy ultimate weapont, amire nem sokan számítanak.
  • magus
    #7628
    meg mi az hogy a maya alejandro szalnak ugy lesz vege h megolik alejandrot aztan nyilvan megolik mayat, ertelmetlen
  • Shiwo
    #7627
    nekem is ez a tippem...esetleg West lehet még a vesztes :)
  • Shiwo
    #7626
    sztem akinek képessége van, azokat veszik annak
  • Shiwo
    #7625
    igaz, bocs, elírtam :)
  • Kicsikiraly
    #7624
    bocs, de sokszor olyanokat kérdeztél hogy meglepődtem. pl ez a Mohinder képessége, ez már rég egyértelmű volt hogy nem igaz, az Alejandrós kérdésed is, és egyéb régebbi kérdésed, amit ha követed a topikot figyelmesen nézed a részeket simán tudsz.
  • GTheo
    #7623
    Mayas szál nekem sem szimpi... Alejandro még egész okés de maya nem szimpi...
    Haiti remélem visszatér :)
  • ancsie18
    #7622
    "őszintén: te odafigyeltél a részek alatt?

    (ő az a bizonyos Shanti ha erre sem emlékeznél)"

    Azon húzom fel magam, ha valaki idejön nagy pofával és ilyeneket ír... Na jó elteszem magam, nem akarok vitát.
  • Hoz_Hun
    #7621
    Valószinüleg igaztok van ezzel a Maya-Niki dologgal. Niki mehet, de Mayat sajnálom.
  • ProGabe #7620
    egy félmondaton így felhúztad magad?nem éri meg!

    a Shanti vírus egy - mondhatni - egyszerű vírus.pl. mint az influenza,ebola.Mohinder vére rá az ellenszérum,de a mutálódott alfajra már nem elég.Clairemaci vére felerősítette Mohinderét,ami így már képes leküzdeni az alfajt is
  • Toodmayne
    #7619
    Nekem is ők tűnnek valószínűnek, de én Nikit sajnálnám. Viszont Maya mehet, ezt a szálat sose szerettem igazán.
  • ancsie18
    #7618
    Ugyanakkor itt semmi sem végleges, kb az egész sorozat is végződhet majd úgy, hogy Peter, aki addigra utolsónak megmarad a jók közül visszamegy, és megöli Sylart, Adamet és a többi gonoszt még idejében. Szóval akárki is hal meg a 11. részben, visszamehetnek a következő fejezetben és simán visszahozzák őket az életbe.
  • Toodmayne
    #7617
    Nah, én nem leszek goromba :) szóval Alajandro immunis Maya képességére, és azt tudja visszafordítani. Viszont, Mohi nem Shanti képességére immunis, hanem vírusra, mivel az ő testében vannak az antitestek. De ez nem képesség. Szóval ebben a testvér védett dologban lehet valami, de sztem 100% hogy Mohindernek nincs képessége. Meg szar is lenne, ha már minden szereplőnek adnának képességet.
  • ancsie18
    #7616
    Szerintem Elle-t túlságosan beharangozták ahhoz, hogy már most megöljék. Kb vele akartak új közönséget szerezni a 2. évadra. Nagyon sokan írják az új szereplőket, hogy azok menjenek, dehát ennek főként érzelmi okai vannak, mivel a régiek már ugye a kezdetektől "velünk vannak", megszerette őket a közönség. Claire, Hiro és Peter egyértelműen a három fő karakter, nélkülük nem az lenne a sorozat, ami, őket szerintem nem lehet kiírni, legalábbis most még nem. DE azért cliffhangerként biztos meglebegtetik majd valamelyik halálát.
    Én Niki vagy Micah halálát kb biztosnak gondolom, Monica viszont szerintem marad, mert sok mindent ki lehet még hozni belőle. Maya-ból annál kevésbé. Kb. ennyi. Szerintem Niki és Maya.
  • Hoz_Hun
    #7615
    Én is így gondolom. Akkor viszont két pozitív szereplő hal meg plusz x számú gonosz.
  • Hoz_Hun
    #7614
    Nem kell felfortyanni, szerintem nem volt sértő. Tényleg félreérthetően fogalmaztál.
    ""Alejandrónak van képessége, ami Maya képességét tudja hatástalanítani."
    Tééényleg? És amikor Mohinder a saját vérével hatástalanítja a Shanti vírust, az mégis micsoda?"

    Ezt gyógyításnak hívják. létező dolog.
  • ProGabe #7613
    kiknek?

    vannak különleges képességekkel megáldott emberek,de attól még nem hősök!ezt elég egyértelműen elmondják a sorozatban is,meg kb így van az életben is,nem?a katona,aki megmenti a társait hős.Adam,aki egy segg,nem az.hm,lehet kicsit túlmagyaráztam :S
  • ancsie18
    #7612
    Kikérem magamnak, hogy így beszélj velem. Képzeld el, odafigyeltem! És tökéletesen tudom, ki az a Shanti! Nem sok értelmetlen hozzászólást olvashattál még tőlem, azt hiszem! Arról már ne is beszéljünk, hogy azt se tűröm, hogy taknyosok kioktassanak. Tudom, hogy Alejandornak van képessége. De mivel ő immunis a saját testvéréére, és Mohinder is az a sajátjáéra, voltam oly bátor és le mertem írni az ezzel kapcsolatos gondolataimat, miszerint a testvéreknek valamiféle védettsége lehet, legalábbis ebben a két esetben biztosan. Ne haragudj már, hogy ilyesmit merészeltem!

    "Alejandrónak van képessége, ami Maya képességét tudja hatástalanítani."
    Tééényleg? És amikor Mohinder a saját vérével hatástalanítja a Shanti vírust, az mégis micsoda?

    Szerintem ne szólj hozzám a közeljövőben. Én nem valami idióta 15 éves kiskölyök vagyok, akit kioktatgathatsz.
  • Hoz_Hun
    #7611
    Amugy ki kit látna holtan, vagy tartana életben?
    Remélem megmarad: Hiro, Peter, Maya, Matt, Mohinder... (Sylar, mert karakteres figura)
    Aki feldobhatj a bakancsot felőle: West, Niki, Nathan
    A többi semleges.
    Elahálozási tippem: Adam-Elle
  • Hoz_Hun
    #7610
    Vajon ki számít Hero-nak:
    1. Akinek képessége van az a Hero?
    2. Aki hősként viselkedik és alapvetően a jó oldalon áll az e a Hero?

    Mert pl. Mohinder Heronak számit, vagy sem? És mi a helyzet Adammal? Ő Hero vagy sem?
  • Kicsikiraly
    #7609
    őszintén: te odafigyeltél a részek alatt?

    Alejandrónak van képessége, ami Maya képességét tudja hatástalanítani.

    Mohi vére pedig azért gyógyította, mivel a hugának volt meg először a vírus (ő az a bizonyos Shanti ha erre sem emlékeznél) és így Mohi antitestei már immunisak voltak a vírusra. de ez egy új alfaj és ezért nem tudja már gyógyítani.
  • ancsie18
    #7608
    Aztán meg lehet, hogy kiderül, hogy ő tényleg Pán Péter. :P
  • ancsie18
    #7607
    Érdekes amúgy, hogy West-ről mennyire semmit sem tudunk. Mert mégha valami huszonéves fiatal new york-i üzletember lenne, akinek messzi él a családja... Dehát ő iskolásfiú, mindennap otthon alszik, hazamegy, van neki családja... Elvileg legalábbis.
  • ancsie18
    #7606
    Akkor Alejandro-nak sincsen, hanem ez valami ilyen testvérek közötti dolog. hogy az egyik immunis a másikkal szemben?
  • macselek #7605
    Nem Nathan, hanem Noah, de amúgy egyetértek.:D
  • LasDen #7604
    nincs nekije.......csak immunis....a tesójának vót......
  • ancsie18
    #7603
    De kell lennie képességének, ha egyszer az ő vére is képes a vírus másik válfaját gyógyítani.
  • Shiwo
    #7602
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem meg egyszerüen nem lövi meg elektromossággal Hirot, így az nem koncolja fel, hanem csak a torkához illeszti a kardot, majd elbeszélgetnek, hogy miért is rosszfiú Takezo..mondjuk ha Peternek lenne 1 csöpnyi esze, akkor elküldené Hiro-t a jövőbe, hogy mentse meg a csajt..
  • Shiwo
    #7601
    1. Mohindernek nincs képessége, erről már többször volt szó..ő csak egy tudós..

    2. Azért adta oda neki a vért Bob, hogy kisérletezzen a vírussal..meg gondolom Nathan testét, hogy hamvassza el..csak Mohi rafkósan felgyógyította vele Nathant, amiről Bob sztem nem is tud...arra nincs utalás, hogy honnan tudta Mohi, hogy Claire vére képes erre, de lehet olvasta Adam aktáját és gondolta Claire-ével is működni fog a dolog...
  • ancsie18
    #7600
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én annyit láttam az előzetesben, hogy Hiro Peter torkához tartja a kardot. De mi van, ha Peter elteleportál? Azzal simán kikerül a csávából és választ ad arra is, miért nem látjuk a jelenet végét az előzetesben.