240
2vh-s harckocsi szimulátor
  • Torzonborz
    #120
    egy kis tipp :
    scripts könyvtárban nyissátok meg szerkesztésre a GameSettings.script file-t és az EnableTextureCache értékét állítsátok true-ra . nálam kicsit javult a sebesség.

    egyébként nem lenne ez rossz játék csak a mostani formájában nem nevezném teljesnek. kicsit - nagyon :D - félkésznek tűnik.
  • beyczy
    #119
    laptopomon ATI Mobility Radeon HD2600 van a PC-m be pedig NVidia 8800GT, mindkettőn próbáltam és ugyanaz volt az eredmény... hát akkor ezek szerint tényleg várnom kell a patch-re. Remélem nem egy fél évig
  • Bossbob
    #118
    Sziasztok,
    nekem alapvetően nagyon tetszik, csak néha tipikus az orosz játékoknál, hogy az animációk kicsit gyengék. Ezt úgy értem, hogy ha szétlősz egy ágyút a szétrombolt modell egyik pillanatról a másikra jelenik meg és nem látod, hogy hogyan is esik szét az ágyú. És sajnos a tankoknál is így van kivéve mikor a torony szakad le. De ettől eltekintve tényleg jó játék, és valóban örülhetünk, hogy legalább csináltak ilyet!
  • priluki
    #117
    Az akkor az Ati kártyák miatt lehet mert nálam minden renben... hát ja patch az kéne..
  • bgabor
    #116
    Nekem ATI-m van, és a fák nekem jók. Nálam egyes pályákon a házak textúrái tökfeketék. Nagyon kéne a patch a programra.
  • priluki
    #115
    Nálam minden jo! Nem Ati-d van véletlenül? :P
  • beyczy
    #114
    héé nálatok korrektül megjeleníti a fákat-bokrokat-erdőket? csak nálam ilyen gáz?
  • priluki
    #113
    Egyépként multit kilehet valahogy probálni? Mert nekem nemlát 1 servert se...
  • bgabor
    #112
    Igen, mindkét dll fájl bemásolásával nálunk is elindult azin a gépen is, ahol eddig hibaüzivel kidobott.
  • bakvarnyu
    #111
    A Red orcsi a legjobb, szuper tankcsaták 50 fős szervereken.
    Már ha az illető el bírja viselni a kissé idejétmúlt grafikát
  • priluki
    #110
    Kösz samsung sikerült igy elinditani. Egyépként nekem is bejön a game,csak tényleg igy nagyon rövid,missiot meg nemigazán tudok csinálni,ahoz béna vagyok :D Mind 1 csak csinál majd valaki :):P
  • bgabor
    #109
    Nem tudom. Google.
  • Solyom2
    #108
    Hol lehet rendelni?
  • beyczy
    #107
    nálatok is jelentkezett olyan probléma, hogy a fáknak nem látszik a törzse csak a lombja? meg a távcsővel vagy gunsightal nézve eltűnnek a messzebb lévő fák. elég zavaró. Nem talált erre valaki megoldást?
  • bgabor
    #106
    Meg az ára is. És csak neten keresztül elérhető. Én jobban preferálom a bolti dobozos megoldást.
  • bakvarnyu
    #105
    Én nem értem 10 éve vársz mire ? Ott a Steel Beasts Pro, legfaszább tankszimulátor.
  • a.carkey
    #104
    Szerintem hasznos amit írt eddig, és egyet is értek vele, de én is úgy vagyok: örülök, hogy van ilyen egyáltalán. :(
  • Thanatos
    #103
    akkor meg örülj neki hogy csinált valaki egyáltalán bármilyen minőségüt is :)
  • samsung123
    #102
    én is egyet értek!!! hátha lesz patch vagy kieg. de addig elszorakozunk egy ideg vele:)
  • bgabor
    #101
    Nem evezek, kábé tíz éve várok jóminőségű tankszimulátorra, és eddig ez a legjobb, bosszantó hiányosságai ellenére.
  • Thanatos
    #100
    ennyire nem tetszik evezz tovább, ennyi :)
  • a.carkey
    #99
    Csak azért vetettem fel, mert pl. be lehetne tenni pár NPC tankot multiba.
  • bgabor
    #98
    Ezzel az a gond, hogy az editorral készített pályát hogyan teszed be?
    Singleplayerben ugyebár két hadjárat van plusz a multiplayer. Custom games menüpontot, ahol az editorral készített cuccokat behívhatnám, nem láttam.

    Megaztán nézegettem magát az editort, hát nem egy egyszerű, user friendly darab. És elég nevetséges, hogy három napja jelent meg a neten a játék(hivatalosan még meg se jelent), de máris nekünk kell küldiket gyártani hozzá, mert a fejlesztők, akiket egyébként ezért fizetnek, b@sztak ezt megtenni.
  • a.carkey
    #97
    DM és CF lehetőségek vannak multiban. 4-16 playerig. Ezeket a multi küldiket lehet editálni.
  • bgabor
    #96
    És mellesleg azt sem értem, mi a fenéért csak két tankot lehet irányítani a játékban.

    A T-34/76-ot ugyebár kábé egy délutánba került volna játszhatóvá tenni, mivel a toronybelsőt és a löveget kivéve teljesen megegyezik a játszható
    T-34/85-össel. Német oldalon is elvártam volna legalább egy Pz-4Gt.
    Úgy általában iszonyítosan kevés jármű/objektum szerepel a játékban.

    Van hat, azaz hat térkép a játékban (három ebből szinte teljesen megegyezik), és két hadjárat, oldalankét hat darab küldetéssel.
    Plusz egy iszonyat bugos multiplayer, ahol a fent említett hat pályán vitézkedhetünk, már ha találunk legalább három másik embert.

    Ez így 2008-ban iszonyatosan kevés. Lehet, hogy oroszországban ez még elmegy, de a világ normális részein kiröhögik az ilyen programokat.

    Maga a játék nem lenne rossz, bár elkéne neki legalább két-három patch azonnali jelleggel, de ez az egész puritán körítés:szánalmas mennyiségű küldetés és térkép, nincs tutorial, nincs jármű-enciklopédia, ez borzalmas igénytelenségre vall.

    Szóval régóta vártunk elfogadható minőségű tankszimulátorra(a másik orosz ócskaság, a T-72BIF nem volt az), és ez a játék nem lett volna rossz, de az igénytelen körítés miatt gyakorlatilag használhatatlan.
  • a.carkey
    #95
    Van a progihoz egy editor. Csak 1x néztem, de lehet átalakítani küldiket. Hátha lehet multipályán betenni célpontokat is.
  • bgabor
    #94
    Visszavonom a multit dícsérő szavaimat, mert nincsenek berakható AI ellenfelek a játékban. Hiába lehet team-ben is játszani, nem csak egymás ellen, ezek a fejlesztők is feltételezik, hogy legalább négyen játszanak egyszerre. Manapság divat kifelejteni az AI ellenséget a multiplayerből, nehogymár tudjon az ember egy jót játszani LAN-on otthon. Az én szememben ez elképesztő tahóságról árulkodik.
  • bgabor
    #93
    Google. A másik dllt meg belinkelték a #72-es ben.
  • a.carkey
    #92
    A kisérők tényleg katasztrófálisak. Eszméletlen buták. :(

    Viszont elsőre sikerült elintézni a T-34/76-okat és a páncéltörőket, úgy, hogy működőképes maradtam. Bevallom, kicsit szokatlan volt kezdésre, de gyorsan megszoktam, és csak a jobboldala sérült meg a harckocsimnak.

    Az is biztató volt, hogy azért egy lövéstől nem purcan ki a Tigris és közel(ebb)ről már én is egész halálos voltam. Távolról is, csak persze jól kellett megválasztanom a lőszert. :D

    Jó lesz ez, már nagyon hiányzott egy ilyen szimulátor. Az új BIA rész harckocsi leegyszerűsítése után ez a tank már hatalmasnak tűnt. :)

    A Panzer Elite óta vártam egy ilyenre.
  • priluki
    #91
    és honnan tudnánk ezeket a dll-et leszedni?
  • samsung123
    #90
    páját=pályát
  • samsung123
    #89
    ENB series egy elvileg GTA hoz kitalált garafikai javitás ami sok játékban működik. a DLL fájlos megoldást magam agyaltam ki:) nekem is kilépett EXE hibával a mikor a páját töltötte és ezekt a fájlokat hiányolta a játék(windoz ablakba inditottam), ezeket bemásolva megy azóta is hibamentesen(kopp-kopp)
  • bgabor
    #88
    Mi az az 'enb series'?

    Ezeket a DLL főkönyvtárba bemásolós megoldást a játék fórumán olvastad?

    Jól jönne már egy patch.
  • Negwar
    #87
    Jah, de nem a homlok géppuska :) hanem a löveg melletti párhuzamosított gépityú
  • a.carkey
    #86
    Nekem jobb egérre előjött egy géppuska ...
  • samsung123
    #85
    honnan nézzük:) jó mivel ez az egyetlen(talán második) tank szimulator!!!
    sok hibával! , de nagyon szorokztató is lehet, ráadásul enb seriessel nagyon széppé is tehteő(lásd alábbi képek)
  • Solyom2
    #84
    Jó a játék?
  • samsung123
    #83


  • samsung123
    #82
    Na lehet itt van még egy lehetőség akinek nem megy:
    2 dll fáljt kell letölteni: msvcp71.dll és msvcr71.dll
  • priluki
    #81
    jaja,nekem is a laptopon megy,a rendes gépen nem... miért nem forditva... :(