240
2vh-s harckocsi szimulátor
  • highlander15
    #200
    E-vel indítod
  • lackoka25
    #199
    hello!Lenne 1-2 kérdésem a játékkal kapcsolatban.hogy lehet a harckocsikat elinditani mert akár melyik gombot nyomom nem indul el!sebességbe berakja de utána semmi előre is kösz!
  • marko37
    #198
    NA EVVEL IS MEGVOLNÁK 2X6 PÁLYA LETUDVA
  • vigh
    #197
    Hellosztok!

    Van hozzá egy mod mmp2 ez a multiplayert javítja.
  • onedragon
    #196
    F4ZX7-8LV12-2TJK5-1K6N1-4YVX8
    4# Have phun!
    nekem ezzel megy másold be a sort végig
  • marko37
    #195
    HÁT ÉN SE VAGYOK ELDÖLVE TÖLLE DE AZÉRT JO LESSZ 1 DARABIG
  • marko37
    #194
    köszi szépen de meg van ki irtam dvdre és ugy jo lett
  • vigh
    #193
    Hello!
    Pedig jónak kellene lenni pontosan kell bemásolni szünet nélkül
  • marko37
    #192
    sziasztok én letöltöttem de nem fogadja el a kodot ami a jegyzettömbe vanprobáljam ki irni lemezre és ugy telepiteni vagy valaki tud adni rendes kodot? ez a kod van nekem serial: F4ZX7-8LV12-2TJK5-1K6N1-4YVX8
  • bgabor
    #191
    Minek? A játék ócska minőségű, és patch nincs hozzá. Pedig hónapok óta kint van.
  • vigh
    #190
    Hellosztok

    nem ír senki a forumba?
  • Axon
    #189
    Az pont tegnap jelent meg, úgyhogy lehet izzítani valamelyik letöltő programodat :-)
  • ROTI
    #188
    Nekem ffd-show codek van fent, meg ac3filter de szerintem ennek nincs köze hozzá. A demóval nincs ilyen problémám és más játékkal sem. A win95 komp módot én is elvetem (azért kipróbáltam de semmi:) )
    Próbáltam már, hogy a rendszer winyóra telepítem (alapból nem oda rakom a játékokat) de ugyan az. Amúgy XP sp2 rendszerem van.

    Hát tényleg így jártam. Mindegy, úgy is a STEEL FURY-ra hajtok:)
  • Axon
    #187
    Na ennek aztán igazán semmi értelme sincs. Ezt a játékot Winxp-re és Vistara fejlesztették, nem pedig win95-re.

    Én codec problémákra tippelek. Milyen codec csomag van fent? Érdemes felrakni a klite codec pack-et, azzal nekem eddig minden játék elindult.
  • samsung123
    #186
    próbáld meg a kompatibilitást vin 95re állitani. (jobb klikk ikonra tulajdonság és ot kompatibilitás)
    csak tipp
  • ROTI
    #185
    SZiasztok!
    Úgy látom az Én problémám egyedi. Nekem a játék egyáltalán nem indul el.
    Elindítom a játékot (klikk az ikonra), először egy fekete kép, azután az a kép jön ahol a két T34-es jön a mezőn és ott nem történik semmi.
    Nem tölt nem csinál semmit és csak a feladat kezelővel tudok kilépni.
    Már két verziót is kipróbáltam. Az 1.8 GB-ost és a tömörítettet is.
    A DLL-eket is de semmi.
    Így jártam:)
  • zoltang
    #184
    WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger gameplay tréler /gamestar/

    A javítás is jöhetne már.
  • bgabor
    #183
    Két hete sincs kint. És mivel rétegjáték, és a műfaján belül se túl jó minőségű, nem hinném hogy lesz hozzá magyarítás valaha is.
  • HUNter Örni
    #182
    Helló tud valaki "WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger" nevű játékhoz magyarosítást????
  • bakvarnyu
    #181
    hat ugy hogy kb 10 ember jatszik veluk
  • vigh
    #180
    Azt szeretném megkérdezni,hogy ezekről a játékokról hogy hogy nincs egy magyar weboldal?
  • vigh
    #179
    Igazatok van,tényleg ezt nem is néztem!
    Kösz!
  • Bossbob
    #178
    Épp ezért lesz érdekes a Steel Fury mert legalább nem mindig ugyanazokkal a típusokkal kell játszani
  • bgabor
    #177
    Ez a patch jó hír, itt volt az ideje.

    A steel furyval kapcsolatban pedig: nemtudom feltűnt e, de a játék teljes címe Steel Fury:Kharkov 1942. Tehát 1942-ben játszódik. És 1942-ben még nem volt sehol se a Tiger, Panther, IS-2.

    1942 német részről a Pz-3Jk, Pz-4F2-ők, orosz részről pedig a KV-1-es és a T-34/76.os időszaka volt.

    A Tiger I 1942 legvégén, A Panther 1943-tól, a Tiger II 1944 második felétől kerül a frontra.
  • vigh
    #176
    Még nem nem tudsz segíteni?
  • samsung123
    #175
    sikerült már multiznod?
  • vigh
    #174
    melyik játékot kérdezed?
  • steweee
    #173
    mikor jelent meg a játék?
    de úgy látom még pár peccs megjelenéséig ideje hanyagolni :)
  • vigh
    #172
    Hello!
    Én letöltötem a teljes steel fury oroszul de a demoval angolá tettem
    nem rossz,csak nincs ben multiplayer német részröl elég gyenge tankok vannak Pl:Pz.IV,Panzerjager.I.jo lenne ha lenne Pz.VI-os is.
    Amugy nem rossz majdnem ugy kell kezelni mint a T34 vs Tiger-t.
    Valahol azt olvastam hogy talán jövő héten lessz T34 vs Tiger-hez Patch.
  • bgabor
    #171
    Megnéztem a steel fury demóját, és nagyságrendekkel jobb, mint ez a stuff. Ha végre kijön, a T34vdTiger hamar feledésbe merül majd.

    Amúgy nem úgy tűnik mintha a fejlesztőknek bármiféle patch fejlesztésén járna az eszük.
  • vigh
    #170
    ly
  • vigh
    #169
    Nem tud valaki segíteni hol és mijen programmal lehet multiba játszani a játékkal?
  • BF109
    #168
    igen pont azt írtam hogy a tigris fejletlenebb mint a t34 vagy a párduc :-)
  • vigh
    #167
    ???????????????
  • vigh
    #166
    Hellosztok multizott már valaki?
    Mivel lehet?
  • samsung123
    #165
    DE GOOGLE hazsnálhatnátok, először egyböli kérdezés helyett utána lehetne nézni!!!minden le van irva a neten!!!csak be kéne irni két szót(enb series) ha meg erre se képes az ember, nem is érdemes foglakozni vele, mert kicsit utána kell olvasni!
  • samsung123
    #164
    ENB series(garafikai tuning)

    letöltöd a enbseries_gtasa_v0075s verziót, bemásolod a játék főkönyvtárába és amikor megy a játék SHIFT+F12 nyomsz egyszerre és voálá lesz benne valódi HDR, BLOOM és DEPTH OF FILELD. csak egy a baj hogy ezek arányát be kell állitani jól, mert alapbó csúnya lesz, ezt az ini fáj megnyitásával és átirásával tudod elérni. ez amugy nagyon sok játéknál működik, és szerintem egy jó beállitással sokat tud dobni a játékon.
  • Torzonborz
    #163
    micsodát ?
  • rambo109
    #162
    Hogy lehet azt az ENB izét használni, hova kell bemásolni vagy mit kell csinálni vele????
  • Torzonborz
    #161
    naja . steel fury-ra leszek még kíváncsi. remélem az jobb lesz mint ez.