240
2vh-s harckocsi szimulátor
  • bgabor
    #40
    Hát ez jó hír!
    Nagyon várom már a programot, az utóbbi idők legígéretesebb vállalkozása!
    Egyetlen hibája hogy majdnem egy egész évet kell várnunk rá.
  • Isegrim
    #39

    Nem, teljesen más fejlesztés. /76ot nem tudom, sztem nem, csak AI szinten lesz (ahogy PzIV is a képekből).

    A SIMHQ alapján a jövőben várhatóak lesznek új vezethető harckocsik is, pl. Párduc, miegymás.

    MikroID, köszi az infót, közben utánanéztem én is !
  • bgabor
    #38
    Lesz T-34/76 is, vagy csak a T-34/85?
    Ugye semmi köze a programnak a T-72BiF-hez, motorban meg másban sem?
  • MikroID
    #37
    Ehh... fenn vannak a galériámban, ha valakit érdekel, képtelen vagyok rendesen beszúrni, pedig a tigrises kép még jó lett! :(
  • MikroID
    #36
    Bocs, ez nem nagyon megy!
  • MikroID
    #35
    Még egy-két kép:





  • MikroID
    #34
    Péntek reggel láttam a tv-ben, hogy lesz egy haditechnikai bemutató, ahol kinn lesz a világ első és mindezidáig egyetlen 1:1-es tigris replika, hát utána néztem és kimentem, de sajnos menni nem igen tudott, volt valami gond a lánctalppal! Ja és itt építették magyarországon nulláról, tehát nem más tankra épül!
  • Isegrim
    #33

    ja, LELKE van vazz, LELKE !!!!
  • Isegrim
    #32

    Hmmm... most nézem csak... ez valami utánépítés? A homloklemez gyanús, mindenesetre jól sikerült darab!
  • Vlala #31
    Élő? :)
  • Isegrim
    #30

    Te most szopatsz engem hogy tizenvaláhány kilóméterre ahol lakom volt egy ÉLŐ IGAZI TIGRIS ÉS ÉN NEM LÁTTAM ????!!!!!!!!

    Mondd, hogy szivatsz...
  • Isegrim
    #29

    Valami 2007 elejéről gagyogtak meg pre-alpha stádiumról. Textúrák még hiányoznak stb.

    EZT ELOLVASNI, INFO A PROGRAMRÓL A SIMHQ FORUMOKON
  • MikroID
    #28
    Na akkor utoljára...

  • MikroID
    #27
    Remek... jól értek a képfeltöltéshez :(

  • MikroID
    #26
    Aki esetleg nem volt kinn Csobánkán, vagy kinn volt, de nem látta!

  • MikroID
    #25
    És olyasmiről is tudna csepegtetni infót, hogy mikor tájt lehet számítani a csodára?
  • Isegrim
    #24

    A SIMHQ forumában érdemes körülnézni a Turret Talk alatt található T34vsTiger topicot, az egyik bétateszter csöpögtet képeket és információt.

    A fizika és a részletesség terén elég jól áll a program, most írta a fószer hogy kettesbe rakva a tankot nekiment egy fának, mire a sebességben lévő tank lefulladt (!) a fa pedig szép lassan a fizika törvényeinek engedelmeskedve kidőlt.

    Jól hangzik.
  • Glpetyus
    #23

  • Serpa
    #22
    még néhány kép
  • Serpa
    #21
    ha lesz olyan mint a RO41-45, akkor csípni fogom.
  • Csoder
    #20
  • Isegrim
    #19
    Ey egyre igéretesebb :










    http://halfevil.de/ww2scalemodeler/gallery/rainer_rohde/ww2-tank-sim/2006-06-20/SoldierInVillage.jpg
    http://halfevil.de/ww2scalemodeler/gallery/rainer_rohde/ww2-tank-sim/2006-06-20/T3485_Driver.jpg
  • Serpa
    #18
    azaz.
    RO Ostfront 41-45
  • PrasCo
    #17
    Ha a RO a Red Orchestra (míveletlen vagyok, na), akkor csak bólogatni tudok; bár jelentéktelenségemnek gépén 2002 óta egyetlen játék kerül minden Win reinstall után azonnal és automatikusa fel, az a Combat Mission. =) Az összes többi opcionális. ^^
  • Khamwasss
    #16
    :DASDASDDASDDD
  • Khamwasss
    #15
    kissé?
  • Serpa
    #14
    RO -ban majdnem eltalálták.
    talán a pecsek során pontosítják.
  • haxoror
    #13
    The player will be able to experience “Operation Bagration” in two playable campaigns – a Russian campaign and a German campaign, where he can take control over the Russian T-34 or, respectively, the German Tiger.

    Na ez még jó is lehet, remélem rögtön lehet majd a német kampánnyal is kezdeni
  • PrasCo
    #12
    Reális páncélátütést akarok, grafika le van szarva.
  • Sanyix
    #11
    Hát az orosz pusztákon se valami változatos a terep :\
  • lachun
    #10
    Ha jobb lesz mint a panzer elitte akkor , jo lehet majd!!
  • The FlashBack
    #9
    első három helyen a grafika áll:D
  • DJ Skyline
    #8
    ezt írják a gémerszhellen' :
    IDDK and G5 Software sent over a press release announcing WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger, a tank simulation set during the World War II and scheduled for release in Q1 of 2007 in Russia. WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger tells the story of the great triumph of the Soviet Army during the summer campaign of 1944. The game will feature realistic locations, modeled after the Belorussian landscape of the early 20th century, recreated from hundreds of reference photos and maps. Additionally, the game will offer a realistic combat environment, including infantry, cars, armored personnel-carriers, artillery, aircraft. Press 'read more' for details and check these screenshots.

    bővebben
  • PrasCo
    #7
    Árkád löszösz vagy realitás über állesz?
  • DJ Skyline
    #6
    nálad a grafika az elsődleges szempont?
  • The FlashBack
    #5
    ha ilyenek a képek, mit várjunk a játéktól?:D
  • ngcsnet
    #4
    " bár a terep kissé puritán.."
    no igen, elég lepusztult a táj, tiszta sík az egész
    de ezek csak a képek;)
  • Serpa
    #3
    hasonlít a Wartime Commandra (aka Theatre of War).
  • DJ Skyline
    #2
    meglátjuk mi lesz belőle,mindenesetre +fav :)
  • Isegrim
    #1

    Üdv mindenkinek,

    nemrég találtam rá, egyenlőre nem sok infó van róla, remélhetőleg komolyabb szimulátorrol van szó - a grafika igéretes, bár a terep kissé puritán..

    Képek:





    További Gamershell képek