16212
Battlefield 2142
  • Paranoia
    #1321
    psszttt már
  • Zs0lt1
    #1320
    az nem bug bazzeg, hanem wallhack :DDDDDDDDD
  • haxoror
    #1319
    Nekem bejön a gunship pedig mindenki szídja
  • Paranoia
    #1318
    srcs1
    scrs2
    scrs3

    Nahjó akadnak olyanokis mikor tudtam vele jáccani:
    gunship
    bug
    award
    ennyi
  • 79Alba
    #1317
    Lejárt a próbaverzió. Sajna már nemtudunk vele mi se játszani se képekkel szolgálni
  • Zs0lt1
    #1316
    hát igen lol, mivel én jópár órát eljátszottam vele, minde nszaggatás, akadás nélkül. 1 GB RAM-mal kicsit lassabban tölt, tovább szaraxik a verifying client data-nal, ami ugye mostmár ki sincs irva. HA betöltött, akkor is kicsit még sweppel, de utánna megy rendesen.
    2 GB Rammal, mindez a sokáig töltés és sweppelés a múlté.
  • Landor
    #1315
    ezislol
  • bakvarnyu
    #1314
    valaki, aki tudott vele jatszani tehetne be kepeket.
  • mama2
    #1313
    sziasztok, egy cikkben azt olvastam, hogy a BF 2142, csak multi Player-ben lesz játszhattó, mint a BF2. De akkor a BF2142 nem is lehet úgy játszani, hogy én vagyok, meg az ellenfelem a gép? singel Player-ben nem lehet majd játszani a BF2142-t? Kérlek válaszóljatok hamar köszi: Zoli.
  • JohnnySmith
    #1312
    Ja igen valóban
  • kBagyula #1311
    de lesz, majd a boltban októberben..
  • Repülő Gyík
    #1310
    A BF-et igen, csak a BF2-t nem bírja semmi:)
  • Landor
    #1309
  • Livius
    #1308
    Egyet értek veled.
    A BF2 azér tölt sokat és azér igényel sok RAMot mert a pályán rengeteg tereptárgy van. Pl egy 16 os pályát gyorsabban tölt, és nem szagatt anyit akinek nem bírja a gépe.
    Battlefield 2 tudnivalók a beállításokhoz magyarúl
    Itt le van írva, hogy kell beállítani hogy szagattás mentesen menjen egy nem csúcs kategóriás gépen is.
  • bakvarnyu
    #1307
    azer nezd mar meg a Fear-nal mit kellett betolteni, 10 koszos szobat, itt meg
    hatalmas szabad tereket
  • JohnnySmith
    #1306
    Nem lesz.
  • q2w3
    #1305
    2.01Ghz
  • peti94
    #1304
    lesz még egy key osztás ??
  • Livius
    #1303
    Emberek!
    Ha azt akarjátok hogy a BF2 gyorsan töltsön, és ne szaggason egy 6800 assal vagy ilyesmi kártyával, ahoz az 1.5 GB RAM szükséges. De ha tényleg mindent High ra raktok akkor kell a 2 GB RAM lehetőleg minél nagyob sebességű.
    Ja és a proci azér nem árt ha 2.5 GHZ felett van.
  • Paranoia
    #1302
    hát nemtom,mennyire ram függő.nekem 1G ramom van aztán mégis várok 2-3percet.
  • Alwares
    #1301
    A Bf-et nem birja semmi se...
  • q2w3
    #1300
    Nem hiszem, hogy a 9800 bírja. a 6800GS (55 000Ft) low-on bírja.
    A bf2-ben meg medium-full keverékben.
  • sztechnika
    #1299
    Végülis annál gyorsabb,minél több a RAM
    Nekem most 768 mb van,de lehet veszek még 512-t!
    VGA 9800pro az birni fogja legalabb mediumban a gamet de a memoria nem art meg azert
  • Lacc
    #1298
    Kegyetlen sokat tököl, ráadásul betöltés után gyakran teljsen össze vannak kavarodva az egyes kasztok felszerelései.
  • q2w3
    #1297
    sztem nem. Nekem bf2-ben a csíkocska szarakodott 3 percet, most meg a loading map nál szarakodig. A csík az 30másodperc.
  • Paranoia
    #1296
    ugyan annyitt szarakodik.Lépegető cursor van betöltés alatt,most azzal lehet szórakozni
  • sztechnika
    #1295
    Még 1 kérdés
    A betöltés jobb mint a bf2-n,mert a bf2 betöltése nagyon el lett szurva,pedig nem annyira nagy grafika volt h annyi idő kelljen neki és memória?
    (F.E.A.R is gyorsabban töltött)
  • sztechnika
    #1294
    Elhiszem
  • Paranoia
    #1293
    kép
    az a legjobb a képen,h vki éppen sír érte:D
  • 79Alba
    #1292
    ja
  • sztechnika
    #1291
    Amugy vki csinált képeket a game közben?
    Főleg a "lépegető"érdekelne,akinek van ilyen saját képe az valahogy töltse fel vagy MSN en vegyen fel:[email protected]
    Köszi!
  • sztechnika
    #1290
    Örüljetek,hogy játszhattatok én sajna nem tudtam és még mindig lamazom magam
  • kuci06
    #1289
    Már nekem sem műxik, az #1275-ben pedig az a lényeg, hogy hétfőn reggel zárják e a bétát
  • 79Alba
    #1288
    Hali mindenki. A bétaverzió működik még nálatok? Nekem eddig ment most indítom és kéri megint a regisztrációs kulcsot. Hiába írom be nem megy vele. Valkinél még fennál ez a probléma ?
  • Paranoia
    #1287
    hogy mih?
  • Lacc
    #1286
    haxxorö!
  • Paranoia
    #1285
    aah fuck.sry nem akartam ekkorákba
  • Paranoia
    #1284
    ÉN ennyit látok,ha bemegyek a titánba:


    de van amikor ilyen sokat:


    szal én nem tartozom a titán le rusholos csapatok közé
  • #1283
    Nem tudjátok hogy a beta véget ért már ?Egész hétvégén ezzel játszottam most viszont nem enged be azt írja ki hogy gamenotregistered.
  • q2w3
    #1282
    sikerült.