124
  • IoIa
    #4
    A repülésnek ehhez semmi köze szerintem. Viszont valószínűleg többször repültem, mint te...
    Az univerzum tágulásában nem hiszek, pontosabban nem fogadom el. Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs belső mozgása, de aféle ősrobbanás utáni tágulást nem fogadok el, mert eleve az ősrobbanást sem.
    A színképelemzéssel kapcsolatban nem azt írtam, hogy kamu a dolog, hanem azt, hogy 12 millió fényév távolság az nagyon nagy, közben bármi miatt módosulhat, így egyáltalán semmi garancia nincs arra, hogy ugyanazt mérik innen, mintha teszem azt onnan 500 km-es távolságból mérnék.
  • kukacos
    #3
    Ha nem hiszel a színképelemzésnek, ami már ezerszer bizonyított a gyakorlatban, akkor nem hiszel az Univerzum tágulásában de akár csak a kohászat eredményeiben sem, így aztán repülőre se ülj, mert átverés az egész, és úgyis lezuhannak, mert az egész csaló banda. Így van?
  • sz4bolcs
    #2
    Könnyű kijelenteni, mert nagy rá az esély :-) Előbb fogják bebizonyítani, hogy van élet 12 000 000 fényév körzetben, mint azt, hogy nincs. ;-))) Még egy pár hitr eépülő önigazolást? :D
  • IoIa
    #1
    Persze... 12 millió fényév távolságból ezt így kijeletik. Semmi mérési hiba, semmi egyéb lehetőség, csak így egyszerűen és nagyszerűen kijelentik.
    Persze ilyen vad dolgokat könnyű kijelenteni, mert megbizonyosodni úgysem tud róla senki.