214
Vajon a Bluefish üzletekbe szándékosan csak hozzánemértő arrogáns parasztokat veszik fel eladónak?
  • [Walaki]D`Lair
    #14
    Bannold :)))))))))) vagy nemis! Adj neki büntipontot! :DDDDD
  • Adi
    #13
    Vagy legalábbis vmelyik üzlet vezetővel.. bár nem vok egészen bizti a nevébe!:D
  • Adi
    #12
    Viktor az jó fej.. együtt buliztam vele!
  • MacrosTheBlack
    #11
    Azért szakértelemben a Ready is üt nagyon, még a vadász sztríten volt hogy mikroszoft egeret kértem, erre kihoz a tag vmi 2 gombosat, mondván hogy ms kompatibilis. Nem mintha azt mondtam volna neki hogy elég a csak kompatibilis...
  • CattiBrie
    #10
    "Csodálkozom hogy a tesztben a misztrál ilyen korrekt volt, én kb 0-ás eredményt vártam volna mind3 szempontra."

    bunda
  • MacrosTheBlack
    #9
    A bluefish mostanra már elég kommersz lett, túlságosan is. Nforce4-ről sztem azóta se hallottak, januárban kerestem náluk, másik helyen még aznapra leszállították nekem. A kiszolgálás tipikus magyar: nem kapkodják el. De hogy jót is mondjak róla, eddig még nem szart be semmi amit náluk vettem, nem kellett letesztelnem a szervizüket. :) Engem leginkább nem is a kiszolgálás zavar a kékhalban, mert nem (sokkal) rosszabb mint a nagy átlag, viszont az már inkább elriaszt hogy semmi jó cuccuk nincs, így hát felesleges is betérnem oda.

    Csodálkozom hogy a tesztben a misztrál ilyen korrekt volt, én kb 0-ás eredményt vártam volna mind3 szempontra.
  • Mr.Grent
    #8
    Volt egy két ismerősöm aki ottvolt mint eladó. De csak a próbaidőt kóstolták, de már ott kicseng hogy nagyon gáz ami ott folyik. Egyfolytában nyitvavannak nagyonkevés lovéért, és persze az ilyen munkát nemvállalja el olyan aki egy kicsit is konyít a dolgokhoz. Én is elkerülön a kékhalat, inkább a kissebb boltocskák, ott legaláb tudják miről beszélek.
  • Lammer
    #7
    akkor az ellenpelda az Ors VEzer teri bolt, ehhh ha nevemet megemlited a boltvezetonek(Viktor marmint a boltvezeto) akkor biztos rohognek egy jot, mert en amit szoptam sorozatban egy hangfalszettel az muris volt... es naon jofejek es segitokeszek voltak... mar monnyuk egy honapja nem voltam, de az egesz garda nagyon jofej... oda szereintem nyugodtan beterhet az ember, ha arrafele jar... ;)
    azota joban vagyok veluk, telleg rendes arczok... nekem inkabb a Mustarrol vannak rossz emlekeim
  • alert
    #6
    Én sokszor vasaroltam mar a deli pu.-nal levo uzletben es ott egeszen turheto volt a szakmai hozzaertes is... teljesen korrektek voltak.
  • CattiBrie
    #5
    Nekem eddig nem volt velük bajom, de azért hozzá kell tennem, hogy nem is nagyon vásárolok náluk (meg igazából sehol). :) Nekem "kemény harcom" pár évvel ezelőtt a misztállal volt (garanciásos ügy)...
  • FLeK0
    #4
    Utolso szo a lenyeg, ezek csak eladok akik megnezik az arlistarol a cuccokat neked, nem szakemberek, bp-n is ilyen a helyzet a nyugati melletti boltban, segiteni nem tudnak szinte semmiben, persze rabeszelni akarmire siman.
  • Al Age
    #3
    Egy magyar számtech portál fórumján is így látják a dolgot, a topicnyitó kérdésre a válasz nagy valószínűséggel igen.
  • ZsirosKenyer
    #2
    nem durva, de blúfis.
    haver kb 1 éve akart venni videókarit 50-60 körül (azért az nem kis pénz).
    Be is tévedtünk a lokál Bluefish-be, ahol előttünk egyetlen vevő volt, vmi kis szar újraírható cd-t akart venni. Volt vmi spira az áfás számla kiállításával, már nem emlékszem pontosan mi, de a 3 eladóból és a 2 szervízesből akik csak mozdulatlanul lesték hogy az az egy szerencsétlen újonc mit szenved a nyomtatóval. Nemhogy nem kérdezték meg mit szeretnénk, még annyit sem mondtak hogy "kis türelmüket" (ja egyébként belépésünkkor hiába köszöntünk elég határozottanm oda se nézett senki). 10 perc álldogálás után, a kontaktus teremtés reménytelenségét látva távoztunk az üzletből, és megvettük a kártyát az alig 20 méterre lévő kis számtech üzletbe, amit egy szegény srác mindenét eladva nyitott meg nemrégiben..
    azóta sem jártam bluefish-ben mégha az van nyitva legtovább is, inkább várok egy napot hogy vegyek vmit.
  • St
    #1
    http://index.hu/tech/hardver/szervizteszt/

    Most olvastam az Indexen ezt a sztorit, amelyben PC szervízeket teszteltek ugyanazzal a hibával. A 8 szervíz közül mindegyik jól teljesített (átlag 4-es 5-ös), azonban a Bluefish kiugróan gyenge lett.

    Ezzel kapcsolatban jutott eszembe, hogy jártam pár hónapja a kecskeméti bluefish-ben, ahol WiFi Access Pointot akartam venni az itthoni hálózatomra. Érdeklődésemre egy magas szőkehajú, rókaképú suttyó markáns grimaszt vágva lekezelően közölte, hogy ilyenről még nem is hallott, ilyen nem létezik (honnan veszek ilyen f@szságot). Erre én bepróbálkoztam a "wireless router" kifejezéssel is mire ő fölényesen az arcomba nevetett: "há-há! úgy már mindjárt más, olyan van, de mi nem tartunk".

    Érdekelne, hogy más is tapasztalt már hasonló hozzáállást a Bluefish üzletekben? Mindenhol ilyen bunkók, vagy csak velem kivételeztek kecskeméten?

    Felmerül a topicnyitó kérdés:
    - vajon a Bluefish üzletekbe szándékosan csak hozzánemértő arrogáns parasztokat veszik fel eladónak?