227
Élethű rc szimulátor!
  • IlluminatoR
    #27
    Nekem is elindult csoda folytán..
  • [HUN]FaTaL
    #26
    most nézem hogy tényleg nincs seeder, ehh:(
  • OPM
    #25
    htx nekem simán jön 60kbps-mal :)
  • IlluminatoR
    #24
    Jee, edonkeymn megvan egy csomó embernek, csak az a probléma, hogy 8 forrásom van és el se indul. :/
  • IlluminatoR
    #23
    De nincs seeder :(
  • [HUN]FaTaL
    #22
    aki utálja az edonkeyt (mint pl én:D) itt egy torrent link: Aerofly Pro Deluxe On Torrentspy.com
  • DJviolin
    #21
    Nem fontos dc-n keresni. én az edonkey2000-et ajánlom. Keresd az Aerofly Pro DELUXE.rar fájlt, amely kb. 650 mega, mert az a legfrissebb, 1.8.0.9 -es verziójú.

    Az 5. hoozászólásomban belinkelt rar fájlt töltsd le, és írd vele felül a játék exéjét. Ez nem crack, hanem egy olyan progi, amely feloldja a tiltást, hogy csak rádiós távirányítóval lehessen játszani.
  • DJviolin
    #20
    Ja, és a joystick beállításainál ajánlott a travel-nél 60-70 körüli értékekre átállítani a joystick érzékenységét, mert tapasztalatból mondom, hogy az alap 100-as értéken nagyon érzékeny. szerintem ilyen 60-70 körül élvezetes a játék.
  • IlluminatoR
    #19
    Utálom a dct. :/
  • DJviolin
    #18
    Ha bármi probléma lenne a játékkal, akkor hétfőig nem tudok válaszolni, mert a balatonon leszek. :-)) Egyébként csak egy tipp, a controls beállításoknál ajánlott
    a te joystickodhoz minkét pontot kipipálni. Meg játék közben fenti sorban a sound opcióknál a zenét ramdomra rakni.

    Üdv:
    DJviolin
  • DJviolin
    #17
    Nem kell belehalni. Hogy hogyan szerezd meg, benne van az 5. hozzászólásomban, csak olvasd el.
  • IlluminatoR
    #16
    Belehalok ha nem szerzem meg!!
  • DJviolin
    #15
    Egy kis ráadás









  • DJviolin
    #14
    Ja, méretileg 680 mega körül van. Edonkey-ról másfél nap alatt lejön.
  • DJviolin
    #13
    A kérdésekre a válaszok. Lehet bármilyen joystick-kal irányítani, de a modellezők szerint mégiscsak az igazi rádiótávirányítóval, amit egy speciális kábellel lehet összekötni a számgéppel. Megint csak a modellezőket idézzem: "Ez tisztára olyan, mintha kint állnák a reptér szélén és reptetném a modellt." Tehát teljesen élethű. Én már kétnapja repkedek vele. Bár én nem vagyok modellező, de szerintem is tisztára élethű. Hogy hogyan lehet beszerezni, az benne van az 5. hozzászólásomban, ahol van gy exe fájl is, ha nincs rádiótávirányítótok, akkor joystick-kal tudjatok játszani. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ja, és lehet bővíteni repcsikkel meg scenery-kel. :-)
  • OPM
    #12
    :o
  • Caterpillar
    #11
    Én egy teljest is elfogadok!

    Mekkora méretileg??
  • 42nd Intruder
    #10
    Igéretes.... Bár egy demo verziónak örülnék, hogy probálni lehessen
  • IlluminatoR
    #9
    De mivel irányítod? Távirányítóval?!

    Joystick mért nem jó?
  • IlluminatoR
    #8
    Heli!
  • DJviolin
    #7
    Ittvan két kép arról, hogy panorámaképen hogyan működik a törésrendszer. A designerek ugyanúgy felépítették a pályát, mint egy rendes 3d mapon, csak a falak láthatatlan textúrákkal vannak feltextúrázva.



  • ChevyG #6
    érdekesnek igérkezik, majd egy próbát megér!
  • DJviolin
    #5
    Bocsi az elöbbi linkek rosszak.

    Ha valakinek nagyon tetszik a játék, és mondjuk letölti Edonkey2000, vagy esteleg DC++-ról a search-ba az aerofly pro delux kulcsszavak alapján az 1.8.0.9-es verziót. és mondjuk nem tudja indításnál lelőni az autosearch ablakot, amely a rádiótávirányítót keresi az usb csatlakozón, azoknak itt van egy exe (nem crack). Amely megszünteti ezt az ablakot, és joystick-kal is lehet játszani.

    itt
    vagy itt!

    Üdv:
    DJviolin
  • DJviolin
    #4
    Újra én!

    Ha valakinek nagyon tetszik a játék, és mondjuk letölti Edonkey2000, vagy esteleg DC++-ról a search-ba az aerofly pro delux kulcsszavak alapján az 1.8.0.9-es verziót. és mondjuk nem tudja indításnál lelőni az autosearch ablakot, amely a rádiótávirányítót keresi az usb csatlakozón, azoknak itt van egy exe (nem crack). Amely megszünteti ezt az ablakot, és joystick-kal is lehet játszani.

    Itt
    vagy itt.

    Üdv:
    DJviolin
  • DJviolin
    #3
    És ha látnád mozgás közben.
  • akyyy
    #2
    az a helikopteres kép az üt, még ha csak egy kép is
  • DJviolin
    #1
    Sziasztok!

    Én is nemrég halottam erről a professzionális rc repülőszimulátorrol. Több modellező ódákat zengett a program élethűségéről, ezért úgygondoltam, hogy én is kipróbálom. Bár joystick-kal nem annyira élvezetes, mint eggyesek szerint rádiótávirányítóval, de azért joystick-kal is lehet játszogatni vele. Külön poén a játékban, hogy 3 scenery nem pálya, hanem panorámaképként összeillesztett fotó. De a gép úgyanúgy viselkedik, mint ha egy 3d-s terepen repülne. Ennyit bemutatásképpen, és most jöjjenek a képek:











    A játék honlapja!

    Üdv:
    DJviolin

    (Ja, és köszi clidey a cracket.)