227
Élethű rc szimulátor!
  • SirAlo
    #227
    Hi, azt szeretnem kerdezni hogy a Aerofly Pro Deluxe es a Aerofly 5 ugyanaz?
  • Clidey
    #226
    Te szoktál amúgy olvasni is???
  • Davidson231
    #225
    Aerofly deluxe-hoz keresnék szép letölthető működő repülőgépeket hogy gyakorolhassak
  • zsloti
    #224
    Üdv
    Van egy kis bajom a progival
    Kb 1 perc elteltével kék halállal lefagy a gép de csak a repülésnél
    A gép pIV3000 2 giga ram 256 mega video

    Valami ötlet?
    zs
  • Clidey
    #223
    Ez.
  • Davidson231
    #222
    Sziasztok újonc vagyok még ebben a játékban de már kezdem kitapasztalni és a legtöbb repülővel jól bánok ezért szeretném megkérdezni hogy melyek a legmegbízhatóbb oldalak arra hogy repülőgépeket töltsek le hozzá?
  • Clidey
    #221
    Itthon valamelyik modellboltban elképzelhető hogy megkapod. Utána kell nézni. De biztos nem olcsó mulatság, pláne ha irányítót is kérsz hozzá (sima joystickkel ugyanis nem játszható).
    Az előző verzió is olyan 60ezer körül van irányítóval együtt.
  • yano22
    #220
    Igen az meg van nekem is már,csak a játék kellene hozzá!Sajnos csak külföldi oldalon láttam de
    azokban nem bízok ott nem rendelem meg!
  • Clidey
    #219
    Szerintem biztos, hisz már egy peccs is megjelent hozzá... bár a honlapjukon nem látom hol lehetne magát a programot megvenni.
  • yano22
    #218
    Sziasztok!Valaki tud valamit az Aerofly 5-röl?Megjelent már és hol lehet beszerezni?Előre is köszönöm!
  • tzotyu
    #217
    Sziasztok!
    Letöltöttem kiegészítő modelleket, de nem tudom,hogy hogyan tudom berakni a szimulátorba. Aki tudja, kérem segítsen!

    Köszönöm!
  • mpio
    #216
    nekem is ez a hiba lépett fel,tudna segíteni valaki?
  • zsloti
    #215
    Megoldódott:)
    Kicsit türelmetlen voltam csak be kellett volna rakni a távot a kontrollba:)
    Most viszont Akármit csinálok a jobb oldali kar legapróbb mozdulatára is teljesen előre,hátra vagy jobbra balra dől a gép
    A kalibrációnál minden rendbe van a karok mozgatására ott a csíkok rendesen mozognak
    Zs
  • zsloti
    #214
    Sziasztok
    Bekalibrálom a távot kalibrációnál jól megy minden, de mikor elindítom a repülést(teljesen mindegy hogy repülő vagy helikopter) azon nyomban teljes gáz és teljesen balra elindul
    Akár kikapcsolt távval is
    Valami ötlet?
    Zs
  • HoBe
    #213
    Hi!

    Az lenne a kérdésem, hogy Twister v2-es távirányítóját lehet-e használni a Aerofly pro. delux-hoz? Nekem az 1.8.0.9-es van meg, de sehogyan sem tudom a játékban beállítani.

    köszi előre is!
  • Clidey
    #212
    Minek szenvednél vele ha itt van ez...

    ...meg ez?
  • bolygokapit
    #211
    nincs valakinek fokker dr 1 tervrajza olyan ami alapján egy modelt fel lehet épiteni ?
  • tzotyu
    #210
    Köszi, müxik minden!
  • Clidey
    #209
    www.rc-sim.de
  • tzotyu
    #208
    Sziasztok!

    Megvan az Aerofly pro deluxe, de semmiféle kiegészítőm nincs hozzá. Mi az addonok telepítési sorrendje, míg elérem a legfrissebbet?

    A másik, hogy léteznek hozzá kieg. repcsik, repterek, stb...?

    Köszi!
  • joci1
    #207
    Sziasztok.Tudnátok segíteni az aero fly 1.9.1.3-hoz kellene valami progit hogy ne kérje az usb-t.Köszi előre is.Az e-mail [email protected]
  • csacskamacska
    #206
    pl torrent, de ha nagyon akarsz emule-t, akkor allits be portforward-ot a router-en!

    ___________

    "Kérdem hová kő gyugnyi a kanócot.aszonyya a mikrofon bemenetbe."

    Ugyanis a radiobol kijovo ppm jelet igy a legegyszerubb feldolgozni.

    Nna en is irtam valamit, hajra!

  • jozsef1978
    #205
    Sziasztok. Végre rátaláltam erre a fórumra. Nekem van egy futaba 6ex pcm távirányítóm vettem hozzá kábelt és most töltöm az aero fly-t.
    Torrentel töltöm mert routerem van és nem megy az emule.
    Az addon-t le lehet szedni máshogyan is?
    Köszi.
  • adaminho7
    #204
    Köszi, már mükszik.
  • Clidey
    #203
    A zip fájl tartalmát kitömörited a afdpro/afpdlanguage könyvtárába. A játékot elinditván válaszd a francia (vagy német? Már nem emléxem...ki kell próbálni) nyelvet, inditsd újra a játékot. That's all.
  • adaminho7
    #202
    Clidey, létszi segíts, leszedtem azt a magyarosítást, amit feltettél, de nem mükszik. Me nem tom betenni. Hova kell tenni? Írd meg, please.

    Amúgy karaly a játék nekem 2 nap alatt lejött torrentbe és mükszik Joystickal.
  • perko
    #201
    Kösz a segítséget.
    Azt hiszem én sem fogok napokat tölteni vele, csak kíváncsi voltam rá.
  • DJviolin
    #200
    Nem tudom. Az adonnal nagyon keveset játszottam. Kapsz új repülőket és új pályákat, és még van néhány új ficsőr, de hogy mik ezek, azt nem tudom, mert rohadt keveset játszottam a játékkal.

    Talán valaki aktív is benéz ide, aki még most is játszik vele, vagy képben van a dolgokkal.
  • perko
    #199
    Na, megoldottam, onnan ahonnan ajánlod!
    Működik is.
    Azt el lehet mindani 1-2 mondatban, hogy mit ad hozzá az alapverzióhoz az add-on?
    A versenyt, meg a vontatást látom, de úgy nézem, hogy ez csak párosban működik.
  • DJviolin
    #198
    Ajánlom az eMule-t erre is:
    http://www.emule-project.net/
  • perko
    #197
    Megpróbálom
  • DJviolin
    #196
    Vagy például keress egy, a te verziódhoz való cracket.
  • perko
    #195
    Köszi a választ, majd próbálkozom még.
  • DJviolin
    #194
    Szia!

    Már rég nem játszom a játékkal, ezért csak találgatni tudok. Az a baj, hogy a neten elég sok verzió kering ebből a játékbók és a kiegészítőjéből is egyaránt, ergo nem mindegy, hogy melyiket töltöd. Lehet ez a crack egy másik verziójúhoz való.
  • perko
    #193
    Helló!

    Mi lehet az oka, hogy az addon crack amire a #179 hsz-ben hivatkoztál /http://users.atw.hu/jakabszallas/afpd/afpdaddon.rar/ felrakásaután is keresi az interface kábelt és nem indul a progi?
    Tudnál segíteni? Már átböngésztem a fél Net-et és nem találok semmit.
    Az alap progi símán ment.
  • Batka Man
    #192
    De mi a külömbség egy analóg számitógépes joystiknál,a távirányitóhoz képest,ha a joystik mind a két gombjával tudom irányitani a repülőt?
    Jobb oldali gomb elöre le,hátra fel,jobbra balra kanyarodás.Bal oldali gomb előre hátra gáz,jobbra balra függőleges vezérsik+kerék kormányzás.Legalábbis remélem hogy jól álitottam be.Mi az amiben más?
  • chicco
    #191
    persze megy sima joyyal.Csak hát ha tanulni akar az ember akkor az mégsem az mint az rc controller
  • Batka Man
    #190
    Az az igazság,hogy a Aerofly nekem müködik normál két tengejes USB joystikkal,csak a Realflight nem.És most jön megint a dilema,hogy nálunk a egyik modellező boltan a srác az előző szimulátort ajánlotta,a másik modellező boltan meg az utóbbit javasolták.
  • sza.sa
    #189
    Én vettem egy Futaba T4EX rádiót, csak magában, minde tartozék nélkül. Vettem hozzá egy Futaba szimulátor kábelt és csináltam hozzá filléres alkatrészekből egy PC párhuzamos illesztőt. FMS-el és AFPD-al tökéletesen működik...
    Azóta már megvettem az első repülőm is... :)
  • chicco
    #188
    jó közelítés.Nemtom amin ki voltam akadva,a zennen vett a haver 1 cessna kittet .Kapott fms aszem meg az irányítohoz sima jackes kábelt.
    Kérdem hová kő gyugnyi a kanócot.aszonyya a mikrofon bemenetbe.
    haaaááááááááá