1995
Google Earth
  • KM
    #155
    Akkor egész jó a leképzése.
  • Blasta
    #154
    Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

    Elcsesztem

    Na szal

    Fotó:


    Műhódkép:
  • Blasta
    #153
    Érdekesség ként:

    Ez egy picsányi kis tó mellől lett fotózva tavaj az alpokban:


    Ez pedig a műhold szerinti terep:
  • KM
    #152
    Ja-ja! Sajnos Bécsről nincs nagyfelbontású kép...
  • KM
    #151
    Az van nagyobb felbontában ami vörösesebb/pirosabb mint a többi.
  • KM
    #150
    132
  • Borg
    #149
    Én ma szedtem le ezt a progit, de beszartam miket tud!
    Tényleg ez az első progi, amire azt mondom, hogy végre látni valamit a modern technikából.
    Azért ezt 20 éve még senki nem gondolta szerintem, hogy majd ilyen részletességgel figyelgethejük a föld bármely pontját:)

    Amit észrevettem, hogy érdekes módon budapestről nagyobb felbontású kép van, mint bécsről. Bécsnek mégis megvan az egész utcatérképe is. Sőt, rengeteg osztrák nyúlfarknyi falunak is megvan, MO-n meg semminek...

    Nade hogy az amerikai részeket hogy kidolgozták, az állat :) A grand canyon pl iszonyat részletes, marha közel lehet menni hozzá.

    A 400 dollis verzió "textúráiba" nem lehet belekukkantani vhogy? Mondjuk egy kevésbé hivatalos GE plussal? :D

    Amúgy 1 biztos: Fateromék 2002 elején elkészült családi háza már rajta van :) Szal annál nem régebbiek a felvételek.

    A kubai, meg szibériai rakétasilókat megtalálta már valaki?:D
  • nbj
    #148
    ezt h hívtad elő?
  • KM
    #147
    Tessék!
  • Cicero
    #146
    Nah erre kiváncsi leszek :)
  • Cicero
    #145
  • Attiska
    #144
    A budapesti szelvény mikori? Itt annyira lassú a program a munkahelyi gépemen, hogy nincs értelme vele szenvednem. Én 2002-esre saccolom, de lehet hogy 2003-as.
  • hykao #143
    ...de nem is neked írtam! Gondoltam, hogy te tudod... :)
  • marci14
    #142
    Akkor végül mit kéne csinálnom h müködjön?
    bátyám gépén rendesen müködik...
  • Blasta
    #141
    Én ezt tudom, csak megmagyaráztam, hogy aki ezt állította, az mire gondolt ;-)
  • alert
    #140
    Ez marhaság. Az ADSL-ek legtöbbje dinamikus IP kiosztású. Lecsatlakozol majd felcsatlakozol és máris új IP-d van. Tehát azoknak se menne akik "korábban letöltötték és használták".
  • hykao #139
    Ez az IP-s dolog kevéssé hihető, lévén, hogy nagyon sok embernek dinamikus IP alapú a kapcsolata...(azaz minden egyes újrakapcsolódásnál új az IP cím is...)
  • Blasta
    #138
    Akik már korábban letöltötték és használták...
  • marci14
    #137
    "de mivel IP cím alapján beazonosította a korábbi gépeket, csak azokon engedélyezi a szerverrel való kapcsolatot."
    milyen korábbi gépek??????
  • KM
    #136
    Nem mind.
  • alert
    #135
    És nem tudjátok, a 400 dolláros verzióban az egész világ lefedett, nem csak ez a néhány terület? Számomra ez nem derült ki, de lehet, hogy csak kihagytam valamit.
  • Attiska
    #134
    A képek 2002-esek. Majd egyszer talán biztos frissítik, talán a lefedetség és nőni fog.
  • marci14
    #133
    nekem még mindig nem megy!!!!
  • KM
    #132
    Layers -> DG Coverage - 200X
  • alert
    #131
    Hol? :)
  • KM
    #130
    Le lehet kérdezni, hogy mikor készültek a szelvények.
  • nbj
    #129
    pedig király lenne ha mozognának a dolgok, mer akkor úgy tudnám figyelni öcsém az udvaron h ki sem kell mozdulnom a házból :)
  • nbj
    #128
    ha mondjuk hetente frissülne az sem lenne rossz, és kivitelezhetőbb mint a10 perces :)
  • alert
    #127
    Mozgós az túl dúrva :) Nem csak mondjuk olyan 10 percenként frissül dologra. Bár mondjuk elég költséges lehet kifizetni, hogy minden 10 percben állítsák nekem a műholdat valamire.
  • nbj
    #126
    olyanra gondolsz amin mozognak is a dolgok?
  • nbj
    #125
    hát igen, elég vicces lenne h vki new yorkot,vki meg pekinget akarja megnézni..
  • alert
    #124
    Persze gondoltam. Meg azt is, hogy nem ingyenes lenne. De lehet hogy fizetnék érte ha lenne ilyen akár csak fizetős szolgáltatás is. Mondjuk 10 éven belül szerintem elképzelhető, hogy lesz.
  • hykao #123
    Van olyan is, biztos lehetsz benne...de persze nem sok-sok millió ember egyidejű kiszolgálására...
  • nbj
    #122
    hát ja, de a biztonságra is kell gondolni:)
  • alert
    #121
    Egy ilyen progi valós időben jobb lenne :)
  • nbj
    #120
    az tuti h nme mostaniak a képek, sztem minimum 2 évesek ha nem több
  • alert
    #119
    Na most nekem is működik. Úgy tűnik csak várni kellett, terheltek voltak a szerverek vagy nem tudom. Egyébként ez valós időben mutat? Gondolom nem :) honnan lehetne megtudni hogy mikoriak a képek? És frissítik őket?
  • nbj
    #118
    köszi
  • Blasta
    #117
    "Az ötvenes években bukkan föl a Bruckner család Diósdon (Orasch), a Czellerekkel pedig Érden (Hamzsabég, Hanselbeck) találkozunk először"
  • nbj
    #116
    ja és mit akar jelenteni bp mellet h: Wudersch, Hanselbeck????????