1995
Google Earth
  • vki
    #235
    bocs a késői válaszért, de valamiért nem enged bejelentkezni a köcsög, így még én sem tudtam megnézni
  • KM
    #234
    A meteorológiai műholdak képét hiányolom. Nagyon hasznos lenne!
  • jefferson83
    #233
    Én csak egy valamire lennék kiváncsi! A nagy felbontású műholdfelvételeknél amikél ugyebár egy kocsit majdhogynem teljesen tisztán ki lehet venni, az ilyeneknél pl nagyvárosokban hol vannak az embertömegek? Csak egy kicsit furcsának tűnik mintha kihalt lenne az egész :)
  • akyyy
    #232
    nemfog nagyon bele van merülve:D
  • hykao #231
    Na ha megnézted, s még be is írtad ide, akkor légyszives ereszkedj le hozzánk földi halandókhoz, és meséld el a tapasztalataidat...már ha vannak egyáltalán... :)))
  • akyyy
    #230
    jaja
  • KM
    #229
    Egy élménybeszámolót kérünk!
  • vki
    #228
    Én most nézem meg a Pro-t, hogy milyen. Reggeltem egyet Szalacsi Sándor néven.
  • Zsolo007
    #227
    A koordinátáit nem tom, de a google earthbe bemész jobbaldalt kiválasztod az area 51et és már ott is vagy :) onnan meg már letudsz olvcsani koordinátákat.....

    De ebben nincs kitakarva, csak nem olyan nagy felbontású....nekem van egy satelit képem róla, nem egy nagy szám...(ha még megvan..)
  • DJviolin
    #226
    Ugyanígy volt a World Wind-ben is. Erről a kormányzat tehet. Apropó, tudja valaki Groom Lake koordinátáit. World Wind-esből láttam képeket, de ott úgy kitakarták, hogy csak csupa feketeség volt. Vajon miért?????
  • Zsolo007
    #225
    Röhejes hogy milyenek ezek az amerikaiak....

    LOL
  • nenad
    #224
    de ez egy masik topic amugy is :D
  • nenad
    #223
    ezt nem tudhatjuk, mert sem arra sem a masikra nincsen megdonthetetlen bizonyitek. Ami igaz lehet az hogy a vilagegyetem olyen nagy hogy kicsi az eselye hogy egyedul legyunk. De ez a foldre nezve (ufok) termeszetesen nem jelent semmi sem.
  • DJviolin
    #222
    Ez csak egy lehetőség, amelyet ÉN TALÁLTAM KI, egyet kivéve, AURORA-t, mert az a repülő tényleg létezik.

    http://www.sg.hu/cikkek/35771/1

    Az igazság a fenti linken van.

    A parasztbácsis sztori pedig csak egy kitalált magyarázat arra, hogy mi is történhetett a 40-es években. Az egész tudományos fantasztikum, de nem kevésbé, mint az ufóőrültek sztorijai.
  • nenad
    #221
    haaat, ne haragudj, de az amit irsz meg gyengebb labakon all mint a "masik oldal" Nem bantani akarlak, de ez nevetseges. Az oke hogy egy velemeny ami nem mas mint egy otlet (akar kepzelodesnek is jivhatjuk), de hogy meg reklamozod is....
  • DJviolin
    #220
    Sziasztok!

    Aki szeretne egy jó kis ufo leleplezést olvasni az nézze meg a UFÓ-s videók! topikban, a #221-es hozzászólásomat. Most jól felkopik az álluk a sok ufómániásnak :-))
  • DJviolin
    #219
    Hát ez nagyon jóóóóóóóó :-))
    Tök jó ez a googlefight.com. Köszi
  • Darkboy
    #218
    Elég kevesen ismerik!
  • Borg
    #217
    Most már nekem is működik újra.
    Bár melóban gyorsabb volt a Quadro FX 1100-on :D
  • lee86
    #216
    ehh.. hüje vagyok.. (nálam) reggel van még és azt olvastam, hogy "megy egy működő serial..." asszem ez mindent megmagyaráz :))
    hát akkor folytassuk a hajszát! (az a baj, hogy általában google-ön keresek serialokra, meg ilyesmikre, de most sztem ez igencsak kizárható: Google-be beíróm azt, hogy Google Earth crack... hát elé lol.. :))
  • hykao #215
    Félreértettél. Én arra írtam, hogy az kéne még nekünk...
    Amúgy már kerestem, de még nem találtam serialt...
  • lee86
    #214
    akkor kaphatnék egy privátüzit? :)
  • DJviolin
    #213
    Nekem reggeltől müködik újra rendesen.
  • jefferson83
    #212
    Engem egy nap után, aznap sehogy se volt jó de másnap már igen és semmit nem csináltam.
  • alert
    #211
    Minek a kell a 7napos trialhoz megadni minden adatomat lol?
  • marci14
    #210
    probálkozok...hiába:(
    téged mennyi idö után engedett be?
  • jefferson83
    #209
    Próbálkozz megéri. Nekem ma már sikerult belépnem. Nagyon király a progi.
  • hykao #208
    ...meg egy működő serial. :)
  • lee86
    #207
    hát kétlem :((
  • KM
    #206
    Valaki kiproszálta már?
  • lee86
    #205
    400$-is verzió:
    Imagery and 3D data depict the entire earth - Terabytes of aerial and satellite imagery depict cities around the world in high-resolution detail.

    Ez kő nekünk! :)
  • hykao #204
    Itt megtudhatod, hogy mit adnak még a 20$-ért...

    A 400$-os verzió már ígéretesebb, és egy hétig ingyen kipróbálható.
  • KM
    #203
    Ja-ja! Jöhetne egy Mars addon!
  • hykao #202
    Az lenne az igazi, ha más égitestek is helyet kapnának-, illetve addon lehetőség is lenne benne, kb. mint a Celestia esetében... :)
  • jefferson83
    #201
    Én is szeretnék frankó képeket nézegetni de egyszer sem engedett be. Most irigyellek benneteket
  • marci14
    #200
  • marci14
    #199
    nekem is ez a baj vele, ugyanezt irja ki...csakhogy engem még egyszer se engedett be
  • KM
    #198
    Ez sajnos utópisztikusnak tűnik.
  • nbj
    #197
    nekem nem, nálam minden stimmel
  • DJviolin
    #196
    Nekem is ugyanezt dobja ki!