1995
Google Earth
  • peterx
    #355
    Majd az lesz nayg durranás ha ÉLŐKÉPET mutat a Google Earth :)) (Szóval kocsik meg minden folyamatosan mozog) azt vajon mért nem lehet megcsinálni?
  • gyűjtő
    #354
    Köszönöm #352; #353.
  • KM
    #353
    De csak Earth-ban tudod megjeleníteni.
  • ironmaiden
    #352
    Layers - DG Coverage 2002-2005
  • gyűjtő
    #351
    Javítok:#348!!
  • gyűjtő
    #350
    Hello Grusi!
    2 kérdésem van:
    A #248 hozzászólásod a Google Maps lapra vonatkozik-e?
    Hogyan lehet a képek készítésének időpontját ellenőrizni? Hol található az a layer, amit be kell kapcsoni?( láthatod, nem vagyok egy számítógépes guru!)
  • grizzly21
    #349
    100m-re csusztam le az éles határol:S
  • Grusi
    #348
    rengeteg képből van ez összevágva, pl. a mi kertünkről 2005-ös kép van, de a széna térről már csak 2001-es. Van egy layer, amit bekapcsolva láthatod, hogy mikor készült a kép.
  • 12346
    #347
    jó régi képeket használ, az biztos:/ meglestem a kerületünket. már nem is tudom hány éve nem így néz ki bizonyos pontja. ha nem látom ezt a felvételt, tutira el is felejtem, hogy így nézett ki anno. [nem túloz]
    azt hittem jobb lesz azért:(
  • lee86
    #346
    kár, pedig télleg érdekes lett volna megnézni..
    aztán hogy az észak-amerikai google, mikor lesz hajlando dél-amerikát nagyfelbontásban megjeleníteni, az csak z idő kérdése, nagyon sok idő kérdése. inkább helyette kidolgoznak egy préri közepén levő 50 fős falvat..
  • janyikzs
    #345
    Legalább már felhőt is találtam :)
  • tomo
    #344
    azert nem latod, mert nem eleg nagy a felbontas arrafele, majd egyszer talan oda is eljutnak, hogy nagy felbontasu kepet csinaljanak. addig nem nyero a helyszin a google mapson.
  • lee86
    #343
    bazz.. elvileg ilyen rajzoknak kell rajta lennie. nemvágom mér nem látok semmit. :(
  • lee86
    #342
    köszi szépen!
  • tomo
    #341
    http://maps.google.com/maps?ll=-14.711667,-75.175833&spn=0.113176,0.239399&t=k&hl=en
  • lee86
    #340
    Nazca-fennsík koordinátáit nem tudnátok megadni véletlenül? rengeteget kerestem, de nem találtam sehol. :(
  • ACE
    #339
    Asszem az alapban is benne van a listában, nem sok látszik csak leszállópályák, meg valami nagy tó mellette.
  • Narancs
    #338
    Télleg srácok, nevadai 51 -es körzet hol van? Mennyi látszik belőle?
  • Narancs
    #337
    Fura, mert ilyeneket énis találtam Budafokon...azt hittem világító reflektorú kamionok...
  • Narancs
    #336
    Vmiért az előbb nem töltötte be őket...:( de most már működik, nagyon fain!
  • passatgt
    #335
    Vannak még ilyen programok,a worldwinden kívül?
  • passatgt
    #334
    De érdekes a kép.még mindig nem tudom micsoda
  • passatgt
    #333
    Bocsi a nagy képér,és megtaláltam a screenshotkép gombot thx
  • hykao #332
    Legközelebb ekkora képet légyszíves url-lel szúrj be. Egyébként meg van "screenshot" gombja a proginak...
  • passatgt
    #331
    Vagy az ufó benyomta a nitrót?
  • passatgt
    #330
    Kigyulatt egy villanyoszlop?
  • hykao #329
    Hát sok van, de pl. Róma elég részletes a Vatikánnal együtt, nem tudom miért mondod, hogy zöldes paca.
    Amúgy a legtöbb nagyváros részletes.
  • Narancs
    #328
    meg meg még = látszik még
  • Narancs
    #327
    Srácok, melyik város meg meg még kurva jól?
    Mert Berlin meg Róma pölö egy nagy zöldes paca, míg Budapesten meg tudtam keresni a házunk...Mondjuk nemzom miért, de a kerületünk annyira jól megvan, hogy a meki előtti ponyvás asztalok is látszanak...
  • tudatlanka
    #326
    #303 még él...
  • qqwww
    #325
    tud valaki a PRO -hoz egy működő (nem lejárt )azonosítót kipróbálás céljából ?
  • lee86
    #324
    vannak beépülő moduljai (GPS, stb..) amik a normál verzióban le vannak tiltva..
  • PyRex
    #323
    De én letöltöttem a Google Eart Pro-t a hivatalos oldalról és egy magyar cégre kértem 7 napos licenszt is. Ami meg is van! De nem tudom, hogy mivel tud többet, látszatra ugyanaz.....
  • KM
    #322
    Igazad lehet.
  • NuCLEARScoRp
    #321
    Nagy tévedésben vagytok:

    A Google Earth-nak 3 verziója van:

    1. Google Earth -> Ez ingyenes bárki letöltheti!
    2. Google Earth Plus -> 20 dollárért lehet megvenni!! Egy-két plusz funkcióval tud többet pl.: a már említett GPS funció, nagyfelbontású nyomtatás stb

    3. Google Earth Pro -> Ebbben már nagyon sok extra van!! 400 dollár a licens 1 évre!

    De ha nekem nem hisztek a honlapon ugyanez le van írva!!:

    Google Earth products


    Egyébként én is letöltöttem ezt a ugynevezett Google Earth Pro Cracket... de szerintem ez csak a Plus verzió funkcióit tette elérhetővé....
  • KM
    #320
    Ah, nem 443, hanem 80.
    Jó ez a GPS funció, de még finomíthatnának rajta egy keveset!
  • biomage
    #319
    de le van törölve
  • KM
    #318
    kh.google.com
    port: 443

    Ez a helyes cím?
  • KM
    #317
    Nekem nem tud kapcsolódni a szerverhez. Mi lehet a baj?
  • hykao #316
    Hmm, hát ezt nem értem...