35047
  • repvez
    #35007
    ez ha az alapban benne lett volna akkor még azt mondom, hogy oké, de azért igy lassan egy év után már nem ennem kellene orülni füleg nem 20 év után, hogy ezek és ilyen szinten belekerülnek.
    Mikor már egy árkád lövölde is tartalmaz hasonlo ha nem jobb rombolhatóságot.
  • macleody
    #35006
    :D
  • Icebird
    #35005
    Micsoda igények :D , amikor jelenleg még nem is tudod őket noszogatni csak a Game Masterban, ez a funkció ígéretek szerint egy későbbi frissítéssel érkezik.

    Valaki azét még így is próbálta :D

    "Mindent megpróbáltam, hogy a mesterséges intelligencia meginduljon, de nem megy.
    Viszont rájöttem, hogy mozgásra bírhatod őket, ha gránátokat dobálsz a közelükbe, el fognak távolodni tőle."
  • macleody
    #35004
    Átmegy már az AI a hídon? :D
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2023.03.25. 14:52:32
  • Icebird
    #35003
    Ez a része oké is, de ha azt nézzük hogy már az OFP-ben a fa kidőlt, a ház meg a jármű összegyűrődött. :D
    Mindenesetre már most sok lehetőség van bent, viszont az Arma 3-hoz képest a moddolás a workbenchel nekem még mindig nagyon idegen.
    Nem lenne rossz egy konverter ami az Arma 3 tartalmat ha nem is teljesen de a nagy részét átrakná.
  • Paladin
    #35002
    Armában egy kis fakerítésen fejre álltál kocsival, ahhoz képest már ez is nagy lépés ;)
  • Icebird
    #35001
    Nem azt mondom hogy a teljesítmény rovására túlzásokba esni, de azért az a szint minimum legyen meg amit az Arma már tud.
  • Solt
    #35000
    Hááát... nem tudom, hogy ekkora területen ez mennyire megoldható...
  • Icebird
    #34999
    A kerítésen és az ablakon kívül még mindig nem csináltak épület rombolást vagy a fák kidöntését. Remélem ez nem marad így.
  • Icebird
    #34998
    A mai nap ki is adva
    https://reforger.armaplatform.com/news/update-march-23
  • Solt
    #34997
    Alakul...
  • Icebird
    #34996
    Egy elég komoly VFX változás jön a közelgő frissítéssel

    Utoljára szerkesztette: Icebird, 2023.03.23. 16:23:38
  • Icebird
    #34995
  • Icebird
    #34994
    Közösség által készített ígéretes sziget
  • repvez
    #34993
    én irtam nekik egy 5 oldalas leirást, pár feedbacket nekik, hogy sztem mi az amire ráférne a javitás arma4re.
    Annyi választ irt a support, hogy továbitották a fejlesztök felé, aztán vagy tényleg igy volt és talán használnak belöle valamit vagy rányomtak a delete gombra , azt nem tudni.
  • Icebird
    #34992
    Egy modder a Chinook után most az első lánctalpas járművet készítette el, ezzel teljes értékűvé téve az Arma Reforgert, amit láthatóan a BIS próbált fékezni azzal, hogy a légi járművek mellett kihagyta a lánctalpas járművek vonalát is.


  • Icebird
    #34991
    Új ígéretes hangmód egy magyar származású alkotótól



    Utoljára szerkesztette: Icebird, 2023.02.08. 18:59:44
  • Icebird
    #34990
    Az Enfusion pár dologoban hasonlít az Unreal és a Unity enginehez. Ami importálásra adhat lehetőséget a két engineben létrehozott tartalmakból.
  • repvez
    #34989
  • repvez
    #34988
    Jo alap lenne egy ARMA féle combined arms simulátorhoz
  • tpM
    #34987
    Ennyi.
  • DrRadon
    #34986
    Na és persze kellene még a vargosz, meg a tea.
    Az RHS mód tényleg jó, King of the Hill csak is azzal...
  • tpM
    #34985
    Majsz, Radon, Kolimba?
  • Solt
    #34984
  • tpM
    #34983
  • m1c1mack0_
    #34982
    Jelentem én is élek, a szép emlékek megtartatták velem ezt az url bookmark-ot.

    Üdvözlök mindenkit!
  • Amery
    #34981
    Mi van itt? Veterántalálkozó???

    Üdv. Uraim!

    Ezt a pár kommentet olvasva nekem is feltámadt a harci kedvem, csapassuk
    Utoljára szerkesztette: Amery, 2022.10.15. 11:59:09
  • D00M
    #34980
    Neki a nick-je egy Post Scriptum facebook oldalon jött szembe tavaly, de már akkor is egy sok éves hozzászólás volt.

    Szerk.: M1c1-nek :D
    Utoljára szerkesztette: D00M, 2022.10.10. 22:42:12
  • ToMy_
    #34979
    Szolgálatra jelentkezem, időnként jönnék én is szívesen szíjjelcsapni a gonosz AI-t :)
  • tpM
    #34978
    Fürtös?
  • tpM
    #34977
    RHS moddal csapathatnánk. Abban minden van, ami a régi időket idézi, ráadásul a minőség jó, és konzisztens.
  • D00M
    #34976
    Zsir, olvasgatok milyen PVE modok vannak, aztán ha összeállt postolom. Addig ha valakit érdekel irjon privátba és küldök discord servert.
  • Solt
    #34975
    Az ötlet jó Tábornok úr, ha többen leszünk én is csatlakozom, csak előbb vennem kell egy fülest... annyira rácsúsztam a VR-ra, hogy a monitoros cuccokat teljesen elengedtem.
  • D00M
    #34973
    Az világos, igazából a lejjebb nosztalgiázó Uraknak szól a kérdésem. Ha van rá igény beröffentek egy servert azt szúrjuk neki.
  • Gascan #34972
    tobben mint valaha :)
  • D00M
    #34971
    Nézegetem ezt az Arma 3-at. Na de játszik még valaki vele?:D
  • wardogzombie
    #34970
    Mi újság mi újság?
  • tpM
    #34969
  • Solt
    #34968
    Erőt, egészséget! :)
  • marja
    #34967
    Jelen honvéd gyalogos! Még élek kicsit. :) Jó látni régi képeket, neveket!