176613
banner
  • Totti5
    #157143
    Köv genre már lesz tapasztalatuk
  • TDC Geronimo
    #157142
    Azért az agyrém DRMet nem sikerült boxból teljesen kigyomlálni.
  • TomStorm
    #157141
    Na most jó.Restart menüpontra nyomtam,újraindult,ment valami szinkronizálás és most jó minden
  • Harlekin
    #157140
    Próbáld a teljes áramtalanítást,majd próbáld azt hogy a boxon a kikapcsolót addig nyomod ameddig ki nem kapcsolt teljesen ez akár 4-5 másodperc is lehet,Ne csak meg érintsed hanem tartsad rajta az ujjad..
  • Totti5
    #157139
    Kapcsold le, tépd ki a tápot, várj egy kicsit és utána!
  • Harlekin
    #157138
    Na az nem jó akkor ott tényleg valami gáz van...Valami nagyon beragadt a felhőbe mentés szerintem bár ma nekem is csinált hasonlót a box,hogy nem indult sunset csak a bejelentkező logó ment a végtelenségig.Próbáld azt hogy net nélkül indul e?
  • TomStorm
    #157137
    Semelyik játék nem indul el.Mindegyik a főmenü után csak tölt és nem megy tovább.
    Unity ellenőrzi a DLC-t és csak loading felirat van aztán Alien szintén.Sunset csak a halálfej logó és csak tölt,többi is ilyen:(

    kijelentkeztem,újraindítottam de semmi
  • darkSectorxxx #157136
    :D
  • Harlekin
    #157135
    Ez mindig is így működöt mintha nem tudnád!
    És rohadtul nem vagyok elfogult,csak utálom azt amit le is írtam!
    És az,hogy most ennek Te lettél a szenvedő alanya közvetve a vak szerencsének köszönheted.
  • kill3r21
    #157134
    Buliiii xD
  • n000rbi
    #157133
    LOL
  • Moby
    #157132
    Persze lehet, hogy alsószölnök franciául Armentières en Brie. Nem tudom. Nem értek hozzá.
  • Moby
    #157131
    15sec kereséssel:
    a 49k-s xbox one fotója eredetileg a a francia ebayen jelent meg.
    Hívjátok csak ezeket :DD
  • darkSectorxxx #157130
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elgondolkodtam a legelső hsz-omban, most egyfolytában azon gondolkodom miért gerjedtél be utána, és ennek már 2 órája, de nem lesz végeredmény, mert eddig sem volt, miért lenne most? vagy te aki álllít valamit, elfogult vagy , egy rosz szót nem szóltam és begerjedtél, és abból látom hogy amit te alkalmazol hozzáállást ha visszakapod akkor azt lekezeled, én értem hogy okosabb meg jobb vagy tőlem de kell minden beszélgetésben ezzel lenyomnunk egy 2 órás csevegést? :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.04. 20:21:56
  • Harlekin
    #157129
    De mi az ami nem megy?
    Próbáld ki,hogy ki jelentkezel a profiloddal majd vissza.Vagy indítsad újra a boxot.
  • Harlekin
    #157128
    Talán azért ,mert a többség ugyan ezen a véleményen van mint Én ezen nem gondolkodtál még el!?
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.01.04. 20:15:36
  • Harlekin
    #157127
    Én feszülök be Te jöttél neki az ÉN hszemnek elsőként TE kezdted nem ÉN!
    ÉN JOGOSAN leírtam egy véleményt,mert van mire.
    A játékkal kapcsolatban szintén és erre jöttél TE!

    Ahogy kezdődött!
    ÉN!
    Sunset overdrive 1250 GS... 61 óra a teljes gameplay minden összeszedve a challangek 95 %-ban aranyra teljesítve a dlc-k még mára maradtak,de azt hiszem amit csak lehet 1 játékból játékban teljesíteni azt megtettem!Csak sajnálni tudom azokat akik ezt ilyen olyan okok miatt kihagyták kihagyják!

    erre TE
    Ámen, de ha valaki kihagyta a játékot mrt nem érdekli a stílus még nem kell sajnálni, ez nem egy Alan Wake játék. :)

    Miről beszélsz????Maradtál volna szépen csendben!!!Neeeeemm Te Jössz egyből stílussal meg AW hasonlattal a játékról meg fingod sincs majd 1 kicsi rysel is ehhez és sorolhatnám!!!

    Gondolkodj el ezen kicsit!
  • Ra1n
    #157126
    " ez tényszerűség,hogy azok fröcsögnek ráadásként negatív véleményt MINDIG akik ki sem próbálnak 1 játékot "
    Fail. Elég nagy.:)

    Mindenesetre öröm látni hogy TE bárkit leugathatsz itt, az nincs moderálva.:)
  • Harlekin
    #157125
    málam mennek
  • darkSectorxxx #157124
    Kb mint amikor steam akciós játékokon szeretnének meggazdagodni, és nem azzal van a gond hogy valamit ráraknak, oké, a pofátlanság inkább amit egyértelműen kilök magából a társaság.
    Én még kis pluszt is szoktam adni ha valaki utólag kisegít nem várom ingyen, de mikor az 1000ft-os csomagot árulja 10-15k-ért az bicskanyitogató, mégha valaki azt mondja hogy nem kötelező megvenni ha nem érdekel.
    Mondjuk én nem szoktam pazarolni rájuk az energiám, csak arra gondolva hogy sok tájékozatlan embert kihasználnak.
  • Totti5
    #157123
    Nem fogják felvenni, sosem veszik fel.

    Hardweraprón ilyen hirdetés 5 percig sem lehet fenn. Ott van egy kemény mag ami ezeket a bélférgeket kilöki magából. Bunkóparaszt szemétláda mindenhol akad, magát az embert nem tudhatod hogy milyen...
  • darkSectorxxx #157122
    Nem, miért ez veszekedés? Harlekinnek ez az alapstílusa. :D
  • TomStorm
    #157121
    Nektek mennek a letöltött játékok?Kezdem úgy érezni valami hiba van nálam?
  • kill3r21
    #157120
    Dark te mindenhol veszekszöl? :D
  • darkSectorxxx #157119
    Még azok is drágábban mennek a neten. :D
  • darkSectorxxx #157118
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Már látnok is vagy??"

    Te is látnok vagy ahogy megítélsz, de nem te vagyok. :)

    "DE ISTENADTA JOGODBAN ÁLL TOVÁBBLÉPNI ÉS EZT MAGADBAN TARTANI!"

    Igen mindkettőnknek, de nem akartam továbbálni, csak mondtam ne feszülj be automatán minden hsz-ra. :)
    Mert érthetetlen miért van ez, de tökmindegy mi a téma, mindig befeszülsz. :D

    Én nem a te vélemyényeddet mondtam meg helyetted, ellenben te ezt tetted.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.04. 19:52:04
  • Kongy
    #157117
    Szerintem ennyi pénzért csak a dobozt küldi :D

    Nekem sajnos Hardveraprón is volt problémám egy adásvételnél, pedig a srácnak volt egy halom pozitívja. Nem volt túl kommunikatív, nem nagyon akarta küldeni a cuccot, mikor kezdtem türelmetlenkedni azt mondta másnap feladja, de nem történt meg, megvettem drágábban helyben, kértem, hogy fizesse vissza amit előre utaltam, de azt mondta, hogy akkor inkább elküldi... és elküldte végül, nem volt hibás a cucc, csak 1 héttel később jött, mint szerettem volna, és addigra vettem már máshol... végül sikerült gyorsan eladni a fölöst.
  • kill3r21
    #157116
    Látod a G2A-ról is van váltig állítja hogy egy kamu kulcsos oldal...aztán már mióta onnan veszek cuccokat és sose volt semmi gond :)
  • kill3r21
    #157115
    Szerencsére még engem sem, egyiken sem! :)
    Értékelésről olvastam már hogy lehet azt is bundázni :)
    De nyilván azért az már jó pont ha pozitív az ember :)

    ui: haver lelkesen hivja az óccsó one embert, poénból persze :D
  • Harlekin
    #157114
    "Igen keverem mert láttam hogy kezdtél többet belelátni mint ami"

    Már látnok is vagy??Mi az a több??De teszem hozzá Én hozzád képest CSAK többet láthatok bele,mert ÉN valóba játszottam vele 61 órát.
    De mutasd mit kezdek bele látni??Azt hogy senkinek nincs joga véleményt alkotni olyanról amiről fogalma nincsen és ez független mindenkitől és minden játéktól.MI EBBEN A BELELÁTÁS!?

    Véremben van a vita??Az elmúlt 3 hétben 10. annyit nem írtam ide mint Te,vagy az olyanok akiknek nincs jobb mint fikával megtölteni a fórumot és itt szigorúan a Gameröl van szó nem másról.Én nem érek rá vitázni,mert van mivel játszani.Annak van ideje vitázni,fröcsögni akinek nincs mivel játszani,tehát???

    A játék stílusa megfogjon???Honnan tudod mi a stílusa azért mert mondták,azért,mert 5 percet játszottál ebből te tudod,hogy ez az és ez miatt szar és szerinted ez másnak is szar lehet,vagy szar lesz esetleg így nem hagy ki semmit,ha nem játszik vele!?Ez szerinted ennyire definícionálható 1 játékra akkor,ha 4 hasonlatot írtam sunset és aw közé akkor mind a 2 ugyan az a stílus??Ezért akkor szerinted AW is szar!?De mondom nem ezzel van a baj,hogy nem tetszik valami,mert ez a te jogod.
    DE ISTENADTA JOGODBAN ÁLL TOVÁBBLÉPNI ÉS EZT MAGADBAN TARTANI!Mint ahogy mindenkinek!!!
  • Totti5
    #157113
    Hardwerprón van értékelési rendszer. Látod mikor regisztrált, miket hirdetett. Vissza tutod nézni a tevékenységét.
  • darkSectorxxx #157112
    Hradveraprón hálisten még nem ejtettek át.
    OLX-en viszont igen, igaz nem nagy összeggel. 1500ft.
  • kill3r21
    #157111
    Figy egy olyan világba ahol valaki megvesz, egy képet egy dobozról, bármi megeshet :)
  • kill3r21
    #157110
    Hardverapró is tele van csalókkal! :)
    Meg ilyen akad mindenhol, de tény és való hogy tuti nem mennék rá! gyanúsan olcsó, viszont olyan volt már velem, hogy gyanúsan olcsón vettem egy cuccot, viszont az illetőnek nagyon kelett a pénz! :)
  • TomStorm
    #157109
    Hagyd már.Akkora géppel generált hirdetés mint egy ház.3 joy több mint 54k.
    Ez egy majdnem 200k-s pakk..
  • Totti5
    #157108
    Átverés! Nem kapsz annyiért Xboxot sehol! OLX a csalók pöcegödre, hanyagold az oldalt. Fél éve ismerős vett boxot és kerestünk használtan. OLXen voltak 20 ezerrel olcsóbb gépek ( 100 ) alatt és rövid időn belül mindegyikről kiderült h kamu. Most nem mondom el a sztorikat, de szépen meg lettek fogva az illetők úgy hogy ő is és én is írtam neki és rámentem részletekre a géppel kapcsolatban ott pedig kibukott h életében nem látott még Xboxot, csak le akarta nyúlni a pénzt. Előre fizess tudod... mindig ez volt a vége, s hiába volt ide 100 kmerre a gép, amiért elmentünk volna, mindig volt rá kifogás h miért nem lehet ( kedvencem h külföldön van, de a gép itthon stb... ).

    Ezeket mind jeleztem első 3nál le is írtam, beszélgetés log-okkal az OLX bejelntőnek, de semmi nem történt, egyiket sem vették le. Remélem valaki előre utalt nekik és jól átvágták. Innentől fogva az számomra halott, az a csalók melegágya, mert mindent lehet és mivel nincs értékelési rendszer igazból totál noname, ujreg emberek hitethetnek el mindent a madár vásárlónak... persze így h csalni egyszerű az oldal is népszerű, az oldal pedig szépen mossa kezeit, mert ők leírták, elmondták h ne utalj előre és semmi felelősséget nem vállalnak, de nem is járnak utána a csalóknak és eszük ágában sincs levenni a kamu hirdetéseket.

    Vagy hardwerapro megbízható egyéntől, vagy bolt. 100 alatt nem nagyon találsz gépet. 90ért lehet, de kb az a vége ha szerencséd van.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.04. 19:42:59
  • darkSectorxxx #157107
    Á nem nemaz. :D
    Vaterán még azt mondom esetleg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.04. 19:38:15
  • kill3r21
    #157106
    Van karcagi is 54ért :) Lehet valakinek most lesz mákja :D
  • TomStorm
    #157105
    Az hát.Nézd már meg hol van a szaros lakhelye,rendesen kinnt van a térképről lol:))
  • TomStorm
    #157104
    Megint nem indulnak a digitális játékaim:(