176613
banner
  • Botond #157184
    Mint említettem x360, nem one, szóval dvd lesz ez.
  • Moby
    #157183
    360 :)
  • Botond #157181
    6500 pénz 360ra a gta5, már ott remegett a kezem a buy fölött, amikor mondta haver, hogy kapott kölcsön egyet dvd-n és ő most nem tud vele játszani, szóval kölcsön adja nekem. Ma este indul a menet. \o/
  • Macccy
    #157180
    Jaj és ez már MEGINT olyan vita lesz, én már látom .... mindig ez van, valaki köp egy dohányosat a padlóra, ja, mint Eastwood, aztmondja ez meg az szar, ez meg az kudarc, kutyának se kell ... Why?? Nemár gyerekek. Ezt kell olvasnom az összes tetves fórumon, nemár hogy itt is ez menjen nap mint nap!
    Geronimo, neked nyilván nem kell Kinect, ezt a hatodik érzékem megsúgta. Ettől még százezer másik tulajdonos boldogan csapatja, nem darabolja fel, nem gyújtogatja. A microsoft pedig ezt tudja, felméri, statisztikázza, tudja mire költött el dollár milliókat és minek a fejlesztésébe tesz bele ugyanannyit most is. Miért? Mert megéri nekik. Miért? Nyilván mert veszik és használják. Nem. Nem csak gránát hajításra és térkép előhozásra. Harlekin lassan már a fürdővizet is a Kinecttel engedi meg ...

    ...

    Öljétek inkább a Darksectort, lám visszatért közénk!! ... BUÉK Dark!
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2015.01.06. 01:40:23
  • darkSectorxxx #157179
    :D

    Nincs ezzel baj ha ugyanannyiért adják mint egy alap konzolt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.06. 00:15:14
  • Tyrant01
    #157178
  • Botond #157177


    Kinect nélkül nekem se lenne konzolom. Meg nem kellett volna nagyobb lakást se venni, hogy jobban elférjünk a nappaliban a kinect előtt ugrálni akár négyen is. :D
  • Harlekin
    #157176
    Az ismerőseim közül 3 an vettek boxot karácsonyra mind a 3 kinectes gép volt igaz egyik 360 de az is kinectes!Tehát ez hogy a kutyának nem kell azért nem állja meg a helyét.Sőt tovább megyek a mai napig ha elindítom az egy évvel ez előtti kinectes játékokat just dance 2014 kinect sport rivals DC azonnal van multi partner és tömegesen.Ez nagyon sok NAGY nem kinectes játékról nem, hogy 1 év elteltével,de akár fél év elteltével sem mondható el...Nagyon rosszul gondoljátok,hogy a kinect nem kell senkinek!
  • TDC Geronimo
    #157175
    bwahah :p
  • Harlekin
    #157174
    Ha nem lenne a kinect a box se kellene mert a legjobb dolog amit eddig kitaláltak a konzolokhoz.
  • Renjike
    #157173
    Nekem tetszik, szerintem szórakoztató a maga módján.
  • SweeneyTodd
    #157172
    Esetleg nem tudja valaki TimeSplitters meg fogják kapni az új konzolok , nagyon jó kis lövölde volt még xbox/ps2 idején rengeteget nyúztuk... viszont keresgélek utána és csak fél éves cikkeket találtam.
  • TDC Geronimo
    #157171
  • TDC Geronimo
    #157170
    Nem baromság. Ki kell dobni, fel kell darabolni és el kell égetni. Ennyit ér a kinect. Dollármilliókat basztak el a semmire.
  • Renjike
    #157169
    Én kinectes gépet vettem.
  • darkSectorxxx #157168
    PS4-re sem kő kamerha.
  • Totti5
    #157167
    Az miért lenne jó? még mindig jobb ha kitalálnak valamit és kijön egy egy defenetiv kinect cím. Vannak stílusok amik erre születtek azok pedig azért valamennyire csak mennek. Ki lett fejleszt kinect, baromság lenne kidobni az ablakon. Biztos vannak akik várják rá a cuccokat. Fantasia: Music Evolved demót néztem és annyira, de annyira jó volt h postán van már a lemezes verzióm. Kell ilyen is néha a belezések mellett, főleg ha a játék is minőségi.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.05. 19:48:54
  • TDC Geronimo
    #157166
    "A new team has formed in Microsoft’s Xbox division with a specific purpose: to push the envelope of today’s and tomorrow’s technology as we explore new ideas from the ground floor. It begins with veterans from Xbox 360, Xbox LIVE, and Kinect. But we’re growing as quickly as our imaginations can be translated into code.

    If you want a comfortable, standard-role job at Microsoft with no ambiguity or risk, please don’t apply. But if you’re passionate about the potential for Kinect to continue to revolutionize entertainment and are a seasoned software engineer with the skills to prototype and build the future of premium Kinect-powered experiences, we have a growing team of talented people who want to take entertainment into the future."

    Miért...nem....engedik már ezt el. Költenének másra. Kutya nem vesz kinectes gépet mióta van kinect nélküli csomag is. Komolyan nem értem őket.
  • Ra1n
    #157165
    Igaz restellem bocs. Még azokba is több értelem és érzés szorult mint hazánk """""kirekesztett erőforrásaiba"""".....
  • darkSectorxxx #157164
    Ez jó. :D
  • barmi
    #157163
    Kill3r21 - Az ilyen 54000 forintos pakkokat csak és kizárólag az erre a célra kifejlesztett 54000 forintos bankóval szabad kifizetni ! :D
  • Kongy
    #157162
    Naaa, most miért degradálod itt az orkokat?
  • davidka003
    #157161
    3 nap próbagarival nem mész semmire. hardverapron-n is folyton ez a téma, hogy pár eladó azt mondja 3 nap próbagari aztán ha tényleg rossz már az első nap akkor is tojik rád.
    Én azt mondom aki nagyon akar az vegyen 0% THM-re. Edigitalnál is vannak ilyen akciók szinte 2 havonta.
    Részletekben csak könnyebb fizetni és tutira nem basz át senki.
  • Ra1n
    #157160
    Mijaz ED nickneved? Felvennélek Friendlistbe.:)
    Bár még nagyon az elején vagyok és tápolok,mászkálok,de alakulok.:)
  • Ra1n
    #157159
    Ne lepődj meg ha Mordorból veszik fel a telefont az ilyen hirdetések színe java orkoktól származik.
  • Totti5
    #157158
    Olx Olx... Mint írja a posta az üzemeltető nagy ívben tesz rá h vannak csalók, nem foglalkoznak vele.
  • TomStorm
    #157157
    Sajnos nem olyan már a használt piac sem mint régen.Tényleg rengeteg a csaló és sajnos eladják a hibás termékeket is akár gari nélkül vagy rendelésre rossz esztétikai állapotban.

    Én amit tudok javasolni,hogy próbálja meg mindenki újonnan megvenni a konzolt.Esetleg keresni biztos eladókat akiket sokan értékeltek már.Ez a sok nem 15 vagy 20 értékelés hanem több.
    Személyesen átvenni és nem odarendelni sok KM-ről,hogy elhozza neked személyesen,nem.El kell menni érte ha közel van és kipróbálni.Tudd meg te hol lakik az illető ne ő tudja meg te hol laksz:)
    Próba garancia 3 nap amit kell kérni.Ennyi idő alatt minden kiderül.Egyszerübb visszavinni oda akitől vetted mint gariztatni heteken át.
    100e.ft felett ADÁS-VÉTELIT írni!!Miért ne?Régen e nélkül senki nem adott senkinek semmit.Legyen nyoma kitől vetted kb 2 perc kinyomtatni és semmi olyat nem tartalmaz ami rossz lenne az eladónak vagy a vevőnek.

    Ezek kellenének,hogy legyenek az alapok.Én se tartottam be sajnos ezeket mind de mostantól befogom tartani,sajnos sok a mocskos üzletelő
  • davidka003
    #157156
    Internetes Károsultakért

    Ajánlom továbbra is. Sok idióta előre utal 130 ezreket és sír, hogy átverték.
    Rendőrség persze nem csinál semmit.
  • Renátó1985
    #157155
    Regisztráció időpontja 2015 január. Valami buta kisebbségi lehet, egy épeszű embert nem tudna átverni.
  • kill3r21
    #157154
    Nem veszik fel :)
    Bár akkor nem értem mi értelme a hirdetésnek :)
    Ahhoz hogy átverjen fel kéne vennie
  • SweeneyTodd
    #157153
    Igen valószínű és szegény fiú nincs tisztában a valuta árfolyamokkal.
  • darkSectorxxx #157152
    Lehet Ebay-en is meghirdette, mi ebben a furcsa?
  • SweeneyTodd
    #157151
    Kiváncsiságból holnap felhívok egy ilyen kamu hirdetést... ,hogy mégis mit mond az illető meg milyen formában húzná ki belőlem a lóvét.
  • Harlekin
    #157150
    Valóban eladó csak 190000 az ára és Item location:
    Edgware, United Kingdom
  • Harlekin
    #157149
    Annyi közös imerős van a világban!
    ebay ps4
  • TDC Geronimo
    #157148
    Ha jól látom a hálózati csatlakozó eleve nem magyar szabvány. Aki ilyeneknek bedől meg is érdemli.
  • darkSectorxxx #157147
    Legalább a neve a tagnak ötletes. :D
  • Totti5
    #157146
    Legjobb h bontatlan játékok :) . Nyilván a képek egy friss tula első unboxing képei.
  • SweeneyTodd
    #157145
    Ez valami istenverte új divat lesz ?
  • TDC Geronimo
    #157144
    Azt jön majd pár hülyegyerek és napokra megbénítja az egész rendszert, mint most karácsonykor és annyit fog érni a konzol, mint egy darab tégla. MS azt az utat választotta volna már szerintem le is húzták volna a rolót.