176613
banner
  • kill3r21
    #157103
    Srácok! OLX-en van xbox one csomag 49 és 54ezer forintért! Jó nagy átverés lehet mi?
  • darkSectorxxx #157102
    Igen keverem mert láttam hogy kezdtél többet belelátni mint ami, nem fröcsögtem az nem így szokott kinézni.
    Mindegy látom nem érted. :)
    Véredben van a vita.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.04. 19:23:13
  • Harlekin
    #157101
    Ez nem bolhából elefánt ez tényszerűség,hogy azok fröcsögnek ráadásként negatív véleményt MINDIG akik ki sem próbálnak 1 játékot vagy be se fejezik.Ez nem bolhából elefánt ez tényszerűség és ezeknek nincs joguk véleményt alkotni. Sunsettől rysetől függetlenül is.Nekem is van olyan játék amit semmire se tartok mond meg mi az mutasd meg,hogy hol írtam erről,hogy abba belenéztem és azt mondtam na ez szar ezzel nem játszok???Vagy próbáltam ezt rá erőltetni másra!?
    Te keverted bele AW-t meg ryset ebbe az egészbe nem én nem Én csűröm csavarom én 1 féle véleményt írtam eddig is Te vagy az aki ismét a 4. kapaszkodót keresi a témához!!
    Ezt próbálom veled megértetni senki nem kíváncsi arra,hogy kinek mi a szar neked vagy annak akinek szar senki...
  • darkSectorxxx #157100
    Jó de megint bolhából elefánt, nem a játékról volt szó amikor írtam Harlekin-nek de mégis csűri-csavarja, azt megint máshol tart, mint amit eredetileg megjegyeztem neki. :D
  • TomStorm
    #157099
    ahha kezdem érteni a rögzítést,köszi szépen a válaszokat!
  • TDC Geronimo
    #157098
    Nem csak neki ;)

    Amúgy meg sunsetet nem nézni kell, hanem játszani. Akkor üt igazán
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.01.04. 18:58:25
  • darkSectorxxx #157097
    Na látod ez van a te meg a Sunset együttéléseddel, szart sem érdekel, oks neked év játéka, aztán? :)
    én is mondhatom. :D

    " már előtte is tudtad,hogy ez nem fog tetszeni"

    Persze hogy tudtam, ezt írtam le kicsit burkoltan ha figyeltél, hogy a legelső az hogy a játék stílusa megfogjon, ha ez nem , akkor onnantól nekem lehet egy hichkok regény is nem fog érdekelni....
    Vagyis nem tény hogy valaki ezzel veszít, mert ez szubjektív.
  • darkSectorxxx #157096
    Tudom, a címre én irtam hogy hangzatos ....:D
  • Harlekin
    #157095
    Ki a faszt érdekel az,hogy neked vagy másnak mi NEM tetszik ezt értsed már meg!!Senkit!!!Le se szarják és ez akkor a jó,ha nem is olvasnak róla fogd már fel!!!Megint jössz immár 1000 x a rysel pont telibe szarom Én is mint mindenki akinek tetszett,hogy neked nem minek írsz róla magad akarod nyugtatni,hogy mekkora barom voltál,hogy elkezdted,ha egyáltalán elkezdted,ha egyáltalán láttad,ha már előtte is tudtad,hogy ez nem fog tetszeni,mert itt erről van szó.Minden ilyen meg nyilvánulással magadról állítasz ki 1 szegénységi bizonyítványt hogy fasz voltál!
  • Harlekin
    #157094
    dupla guide után a snapbe kiválasztod a game dvr-t és ott end clip ott maximálisan az elmúlt 5 percet tudod rögzíteni ez után az upload studióval tudod szerkeszteni vagy YT appal azonnal yt ra feltölteni.Annyit csinálhatsz amenyit akarsz csak a tárkapacitásod szab határt.Nekem volt,hogy 600 darab is volt a boxon,mert Angry birdsben MINDEN lövést lementett
  • Harlekin
    #157093
    Ameddig a challengeket csináltam 142 videot csinált a sunset miután végeztem bementem a dvrbe all vidó kijelölés majd kivettem a pipát arról ami kellett és régi videó volt és dell a többire ez kb 2 pec volt az egész...
  • Harlekin
    #157092
    Nem a címmel van a baj hanem a hírrel amit beraktál látom ez nem esett le.
    Erről a dologról fél éve hivatalosan is lehetett tudni...
  • TDC Geronimo
    #157091
    Rakat játék csinál magától videókat bizonyos dolgok után. Sunsetbe 10 percenként csinált videót. Idegesítő és külön ki se lehet kapcsolni csak az egész game DVRt. Dupla xbox gomb + X-el meg az utolsó 30 secet menti le. Képet nem lehet csinálni, majd, soon, egyszer.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.01.04. 17:42:33
  • TomStorm
    #157090
    Ha jól tudom úgy kell videót rögzíteni,hogy 2x egymás után lenyomom az Xbox gombot.Aztán kiírja,hogy nyomjam meg az x-et de ez elkezd itt nekem random videokat készíteni meg le se tudom állítani-.-

    Mi a menete ennek pontosan és mennyit enged felvenni?

    Másik kérdés,hogy screenshot funkció itt is van mint PS4-nél?
  • darkSectorxxx #157089
    Igen a cím szarul fogalmaz.
    Kicsit szépít hogy hangzatos legyen.

    Jó ez épp ésszel tudhatták az emberek hogy a rendszernek meg a háttérben a programoknak kell erőforrás nem csak a játéknak.
    X360-nál is a Kinect-es játékok ugye olyanok amilyenek.
    Talán a Fable Journey ami egyedül kitünt a többi közül.

    Meg ezeket a stream-letöltés-videófelvételt sem a levegőből szedik a gépek egyértelmű.

    Mondjuk én az ilyen hangpparancs meg kinect-es szarságokat egy percig nem hiányolnám, egyik konzolnál sem.
  • Harlekin
    #157088
    Köszönjük ezt a mérhetetlenül érdekfeszítő információt,de a konzol semmivel nem lett erősebb mint volt,maximum kihasználhatóbb.A dologról meg semmit nem kellet a lopott dolgokból kihámoznia senkinek,mert nyár óta tudni lehetett erről az MS információk alapján,hogy ezt biztosítják majd.És az hogy a 2 éve készülő játékok most ez miatt futnak esetleg jobban itt ezt akinek kicsi esze is van nem gondolja komolyan!
    Még a végén kiderül,hogy találnak még vagy 4 magot rejtve és még kap vagy 200% ot!
    Kinect nélkül gyosabb lehet az X1
  • darkSectorxxx #157087
    "Tehát majd ha végig játszottam és ha az szenvedés árán is lesz akkor lesz jogom véleményt alkotni"

    Bocs de ez baromság. Így feketén-fehéren kijelenteni.
    Véleményt alkothatsz, csak nem mindegy milyen aspektusáról a játéknak.
    Ha egyszer azt mondom hogy a stílusa milyen ahoz nem kell végigjátszani, ellenben naná hogy véleményt mondhatok hogy nem emészthető számomra.

    Ahhoz végig kell menni hogy részletekben felderíts mindent a játékban extrákat stb, lehetőségeket, erről viszont nem is nyilatkoztam egyszer sem.
    Szóval igazad van csak te annyiban látod másképpen hogy aki nem vitte végig egyeltalán meg se szólaljon.

    Ha meg végigviszem és utána írom hogy nem tetszik a játék stílusa, akkor nem te de jön más hogy baszod akkor minek vetted meg, minek szenvedsz vele, keress magadnak más és ne panaszkodj.
    Ryse-nál is ugye volt hogy fingom sincs róla holott végigvittem, nem mintha szar lett volna, mégis mikor irtam róla számomra 1-2 negativot ugyanúgy szarba lettem véve, csak akkor nem ezzel a kifogással hanem kitaláltak mást, nem fogok magyarázkodni. :)
    Csak egyet kérek nyugi, nem bántottam a játék prestige-ét. :) ha neked így jött át akkor sorry .
  • darkSectorxxx #157086
    Igen kimegyek a picsba, csak a moziban annyi hogy eleve olyanra ülök be ami tetszik. :D, Valamint még 45x-re is leírom hogy nem szaroztam semmit, vagyis nem fogadható el ez a hasonlat. :)
  • Harlekin
    #157085
    Milyen állítólag??
    Gondolom mikor elmész moziba és nem tetszik a film előtti reklám vagy szar íze van a kukoricának akkor azonnal felállsz és haza mész és elmeséled mindenkinek,hogy ez a film mekkora szar volt! igaz semmit nem láttál belőle,de már majdnem és a hozzá kapcsolt élmények miatt szerinted szar volt.És ezek után soha többet nem nézel ettől a rendezőtől vagy ettől a szereplőtől filmet!!jóóólvan!!!
  • Harlekin
    #157084
    Na ennyi a különbség ÉN is csak próbáltam ezért nem is fogok róla véleményt alkotni és nekem is van olyan játék ami nem tetszik,de se itt sőt sehol nem fogsz tőlem erről ebből a szempontból véleményt olvasni.Miért??Azért mert maga az élmény már szubjektív dolog a vélemény alkotáshoz,meg kell ismerni az egészt azaz a teljes játékot!!!Így aki 20 perc után megun valamit,mert nem tetszik vagy mert ilyen és ilyen okok miatt nem játsza végig az ne jöjjön ide okoskodni,hogy ez szar azért mert szar!Fogalma sincs mi miatt szar,mert nem látta az egészet.
    Nekem itt az élő példa 4.x futok neki az alien isolationnak első 3 után azt mondtam soha többet nem akarom látni,most ott tartok,hogy már van kedvem vele játszani most se a szívem csücske,de játszok vele.VISZONT NEM JÖVÖK IDE NAPONTA FIKÁZNI?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    HOGY MEKKORA SZAR MERT UNOM MEG STB STB
    EZT MINDENKI TARTSA MEG MAGÁNAK.Tehát majd ha végig játszottam és ha az szenvedés árán is lesz akkor lesz jogom véleményt alkotni és esetleg érdemben a témához hozzá szólni addig viszont nem,mint ahogy ezt a mindig fikázóknak is tenni kellene!
  • darkSectorxxx #157083
    "Xbox One - erősebb lett a konzol a legutóbbi SDK-val

    Egy érdekes változtatásra lettek figyelmesek a szemfülesebb felhasználók a kiszivárgott Xbox fejlesztői szoftvercsomagban.
    Még néhány nappal ezelőtt derült ki, hogy a H4LT nevű hackercsoport megszerezte, majd rögtön mindenki számára elérhetővé tette az Xbox One fejlesztőeszközeit. Többen azonnal neki is ugrottak a csomag átvizsgálásának, melynek köszönhetően érdekes dolgok derültek ki a konzolról.
    Az Eurogamer hardverekkel foglalkozó részlege, vagyis a Digital Foundry elemzése szerint a Microsoft nemrég hozzáférhetővé tett egy extra processzormagot a fejlesztők számára. Eredetileg a konzol a PS4-hez hasonlóan 2 magot fenntartott az operációs rendszer számára, viszont a legutóbbi SDK-ban (vagyis az Xbox esetén XDK-nak hívják) a fejlesztők a hetedik mag akár 80%-át is kihasználhatják. Ez magyarázatot is adhat arra, hogy az utóbbi időben miért volt néhány olyan cím, ami bizonyos esetekben jobban teljesített az Xboxon, mint a PS4-en.

    Természetesen a lóerőknek ára van, hiszen az extra számítási kapacitást máshonnan kell elvenni, így ezek a játékok nem használhatnak hang utasításokat és a Kinect kamera néhány funkciója is zárva marad, de figyelembe véve, hogy a játékoknak csak egy része támaszkodik ezekre, talán annyira nem nagy ár."

    Ez jól hangzik.
    Valszeg mindenki sírni fog ha nincs hangparancs meg kinect cserébe a gyorsabb jobb teljesítményért. :D
  • darkSectorxxx #157082
    Mert állítólag ehhez végig kell játszani valamit.

    De nem Harlekin ellen, csak így a levegőbe beszélve megjegyzem, ha egy játék az elején nem tud megfogni és az első pár 2-3 órában sem, akkor írhatnak oda bármilyen párbeszédeket meg cselekményt ha egy openworld játéknál beszélhetünk ilyenről, akkor kit érdekel az hogy 10-20 óra múlva lehet mondjuk elszórakoznék a challange-ekkel, de ez nem lehet hiszen alapon a stílus nem fog meg, de ezt nem úgy kell venni ahogy Harlekin hogy akkor rossz játék, csak ha nem játszok ki nem vesztek semmit vele az ég világon.

    Mintha könyvet olvasnék, vagy megfog vagy nem és leteszem, de akkor nem is fogom bánni hogy nem olvastam végig. :)

    Szóval szép játék meg minden, de kell hogy megfogja az embert ez a stílus, és bárki bármit mond, ez sokaknak nehezen emészthető, míg egy Alan Wake csak példának nem annnyira.
  • DummyBoy
    #157081
    Nem értek veled egyet.

    Ha kipróbálok egy játékot, amihez hasonló 2-3 másikkal már játszottam és szeretek, majd 20 perc múlva megunom mert nekem nem tetszik, akkor miért ne mondhatnék róla véleményt? Persze ésszerű határok között ...

    Pl: The Crew bétát próbáltam, nagyjából 10 perc kínlódás után örömkönnyeket hullajtva töröltem le a boxról. NEKEM nem tetszett ... Valaki meg év játékának tartja ... Lehet a 10 perc alapján nem tudok összképet alkotni a játékról, de véleményem az lehet róla.
  • darkSectorxxx #157080
    Én nem a játékról alkottam véleményt, csak regényeken át próbálsz védeni megint egy játékot amit senki nem bántott. :)
    Semmi szükség.
    Pont annyit mondtam amennyihez elég infom van.
  • darkSectorxxx #157079
    De boltban is használt?
  • Harlekin
    #157078
    Jaj persze ez a szokásos nem vittem végig oké!Garantáltan fel tudok tenni 20 olyan kérdést a játékkal kapcsolatba amire rögtön tudnod kellene válaszolni,de biztosra veszem 1et se tudnál prezentálni fél órán belül,max a szokásos fél óra YT-b böngészés után!
    Na ezért egy dolgot leszögezhetünk annak aki 1 játékkal nem játszik vagy nem nyomja végig annak a véleménye rohadtul nem számít sőt tovább megyek JOGA sincs véleményt alkotni.
    Maximum közölheti tényszerűen,hogy mi az a stílus amit szeret,nem azt amit nem,mert miből következik,hogy nem szereti,ha nem is próbálta!?Vagy hogy az amit nem próbált az az a stílus amit nem szeret!?Tehát annak meg mi értelme??Semmi,mert nem erről van szó!!!Tehát JOGA semmi ahhoz,hogy azt össze mérje a saját kedvelt stilúsával,mert nincs alapja!Remélem így érthető!?
    Tehát indítványozom,hogy ezek után aki nem tud rendesen prezentálni a játékhoz mért ÉRDEMI MEGMÁSÍTHATATLAN dolgot,hogy azzal a játékkal foglalkozott játszott vele azonnal törölve legyen a hsze mind 1,hogy az pozitív vagy negatív volt.Mert egyik sem objektív képet ad a játékról vagy az éppen aktuális témáról!!!Nyugodtan vissza lehet keresni az elmúl 10 évnyi hszeimet,hogy mikor hol alkottam véleményt olyan dologról amiről legalább az elvárható minimális információm nem volt meg hozzá!
  • Moby
    #157077
    Ó a stanley parable-t ki kéne már próbálnom!
  • Kongy
    #157076
    Indie játék ami úgy megfogott az utóbbi időben pl a Brothers: A Tale of Two Sons, Stanley Parable, meg iOS-en a Framed. Utóbbi egy massziv puzzle játék, annyit kell csak csinálni, hogy a képeket sorrendbe kell rakni, és várni, hogy a főszereplő végigfusson rajtuk... nehéz leírni érdemes videót nézni róla/kipróbálni.
  • davidka003
    #157075
    A legtöbb ilyen gyökér.
    A kedvencem mikor sokkal drágábban adnak valamit, mint akárki más.
    példa. X játék használtan szép állapotban 3000 Ft minden eladónál viszont ugyan az a használt cucc már 4500 Ft a "bolt"-nál.
    Ráírok, hogy ugyan azt árulod mint a többiek csak drágábban. Mondom ha 3500-ért vihetem akkor akármikor eltudok érte menni.
    Válasz: Az ára azért 4500 Ft, mert bolt vagyok.
    Mondom akkor köszönöm szépen, nem kell.

    Másik sráctól megvettem 3000-ért postával. :D
    Nem az a baj egyébként, hogy drágábban adja. Hanem a hülyének nem esik le, hogy ez egy apróhirdetési oldal sok más olcsóbb találattal. Elég nagy madár az aki ilyenektől vásárol mikor ott van az oldalon a sok 30+ pozitívos ember is.
  • darkSectorxxx #157074
    Fingom van, végig nem vittem értelemszerűen.
    Nem szar, csak mondom hogy nem hagy ki vele semmit egy játékos csak mert neked az év játéka. :)
  • TomStorm
    #157073
    Meg mi az,hogy "neked semmi nem eladó"?Én még a legrosszabb haragosomnak is eladok mindent ki a francot érdekel üzletnél ki kicsoda,pont az a jó benne,hogy még ő fizet nekem:D
    De így,hogy még nem is tettél rosszat neki hát ezt nem lehet megmondani miért csinálta..
  • Harlekin
    #157072
    Mi?Te már megint kész vagy!"de az nem simán csak (jó buli ölni benne). :)"
    Igen végül is végig lehet úgy játszani hogy senkit nem ölsz csak futsz fényről fényre.Vagy legyaksz mindent,de ezt megint csak a minta példa arra,hogy olyan alkot véleményt 1 másik játékról amiről fingja sincs!Miből gondolod azt hogy SO csak a buli öldöklésről szól!?Miből videón kívül meg elbeszéléseken kívül semmi ismétlem semmi infod nincs a játékról mint a nagy többségnek szintén.1 kibaszott jó szórakoztató story van kör építve csak az ellenkezője mint aw ahol a bánat a keserűség az alap itt meg a jókedv és a marhaság,aw-ba termoszokat gyűjtesz itt meg büdös tornacipőt,ott a sötétség ellen küzdesz itt meg a túlpörgött szörny lakosok ellen.
    Ugyan akkora élmény mindkettő csak vannak olyanok akik képtelen befogadni egyiket vagy másikat.
    Hála istennek engem és még sokan másokat megáldott a sors azzal,hogy képesek erre.
    És pontosan ezért tudok véleményt alkotni,mert van tapasztalatom infóm MINDENRŐL.Nem úgy mint a mindig fikázó nagy átlagnak akik még a jéghegy csúcsát SE látták,de szentül hiszik,hogy mindent tudnak,vagy amit meg nem az csak szar lehet!
  • TomStorm
    #157071
    Melyiket akartad megvenni tőle?
  • darkSectorxxx #157070
    Alan Wake-et is lehet nem szeretni, de az nem simán csak (jó buli ölni benne). :)

    Persze nem is egy stílus a 2 cucc.
  • Totti5
    #157069
    Ez lol. Vennék játékot jatekaim.hu

    gamertec nevű boltos tag

    3 nap után válaszol annyit hogy : nem
    Én: Tömör válasz, igazából boltostól nem is várok többet. Kösz.
    Ő: Csak neked írtam ilyet mert már ismerlek!neked semmi nem eladó!
    Én: Honnan is? nem rémlik. Még ezt írd meg aztán többet nem zavarlak.
    Ő: Felejtsd el nincs erre időm szevasz

    Büdös bunkóparasztja. Visszanéztem h mit ártottam neki, egyszer 2013ban írtam neki egy játék miatt akkor normálisan visszaírt h már elvitték, azóta semmi. A boltjába tudtommal nem voltam, semmit nem vettem tőle, nem is ismerem. Szép dolgok ezek, megint egy újabb bizonyíték h a boltosok mekkora kőbunkók.
  • Totti5
    #157068
    Az jó, felnézek 4 fele.
  • Harlekin
    #157067
    Na ez jó kérdés 1 biztos pont van Én hiszen mindig fent vagyok a többiek meg jönnek amikor jönnek,de szerintem 4-5 körül
  • Totti5
    #157066
    Hány óra fele?
  • Harlekin
    #157065
    Délután nyomunk multi ha fent leszel akkor küldök invet,ha kedved van jössz.
    Privátot indítunk,mert a public az nagyon hamar lemegy itt meg ha kevesen vagyunk van kihívás.És ráadásul,ha érdekel az acsi akkor az is meg lesz,mert minden feladatra rámegyünk,hogy a káosz szintet elérjük!

    Igen zseniális!Az idei év legjobbja nem véletlenül van első helyen nálam.Ez játék függetlenül a mélyreható storyktól és mindenféle egyébb agyonmagasztalt dologtól EZ tényleg A játék ami arra van,hogy minden másodpercben szórakoztasson és unalmat űzőn!
  • Totti5
    #157064
    FEZ vége olyan újdonságot tartalmazott h megint nekiállt az ember, mert teljesen más perspektívából látthatta a játékot és olyan dolgok jöttek alő ami előtte nem volt, vagy nem volt elérhető.

    Nem kell egy játék végére 10 perces render, cgi videó hogy jónak hasson. NES-en anno Mario, Contra és számtalan játékot toltunk 50szer oda vissza, pedig a vége mindig ugyan az volt és pl a Contra vége egy 5 seces animáció, de akkora elégedettség volt amikor felszállt a helikopter és felrobbant a sziget h nem is kellett semmi más, sem több. Nem szabad elfelejteni h miért is játszod a játékot!