3510
  • Atkamon
    #60
    Szerintem nem volt nagyszám a kard!
  • Bucser
    #59
    Jó kis game lesz ez.. talán lesz addigra normális gépem is...

    ETM esetén nekem az újrajátszás tetszett nagyon:) végigtoltam a karddal:) az volt az igazi:)
  • Atkamon
    #58
    Most olvastam, hogy változott a megjelenés időpontja! November 15 helyett november 11-én jelenik meg!

    Forrás: Official Site
  • Atkamon
    #57
    Amerikában November 15ödödikén jelenik meg!
  • Istencsászár
    #56
    kicsit olvass vissza #41
  • ttibi
    #55
    mikor fog megjeleni?
    novemberben?
    a gamestar újságban szeptemberi megjelelenések kőzőtt van!
    akkor most mikor is?
  • Atkamon
    #54
    Háháá! Veszek uj procit meg alaplapot meg házat meg memóriát! Hurá! Most má tuti el fog menni!
  • Atkamon
    #53
    Olyan szar hogy az én gépemen ugy se fog normálisan elmenni! Kemény 900 Megaherces(:D) a procim!
  • dronkZero
    #52
    Hát, szerintem azért királyság volt, hogy teljes egészében össze volt írva az Animatrix-szal, meg a 2. résszel. Meg az is tetszett, hogy szinte mindenhol meg lehetett oldani a szitut verekedéssel, nem kellett sokat lődözni.
  • Seth
    #51
    hogy néz már ki a lába??????
  • Atkamon
    #50
    Azt nem lehet tudni, hogy pontosan mikor jelenik meg?
  • asfa
    #49
    ez komoly
  • grebber
    #48
    GC movie
  • SLICK
    #47
    joak!
  • grebber
    #46
    5 új kép
  • Gabe18
    #45
    Hát ez az,hogy helyzettől meg gombtól fügően mindig mást csinált a figura,amből volt jópár látványos mozdulat is,de aki ott mindig előhozta azt a mozgást amit éppen akart,hát annak gratulálok,igy utólag is.
    Lehet hogy a történet egészéhez kellett az ETM is,de én személy szerint nem az ott látható 2 szereplő bőrébe akartam "belebújni" egy játékon belül.
    Egy szó mint száz,az ETM nagy bukás volt a szememben,amit persze ettől még szépen eladtak a filmek sikerét meglovagolva.
    Talán a filmek után ennyivel,már a játék is jó lesz.
  • grebber
    #44
    Pár új kép
  • MagyaR
    #43
    Amúgy ha ütés vagy rúgás közbe nyomtad a balra, jobbra, fel, le gombot, akkor mást csinált a hapek vagy a csaj.
  • MagyaR
    #42
    De azé ugyanazokat a helyszíneket is bejártuk, ugyanazzal a céllal.
    Pl. kulcskészítő. És az a phoen, hogy amikor a csajjal voltál, akkor vele kellett lesmárolnod, azt a csajt, aki monta a filmbe a neónak, hogy smárolja le. És rendes videóba mutatták, ahogy lesmárolja :D. Elég lol. Egy kis lezbi show.
  • grebber
    #41
    Matrix:Path of Neo megjelenés

    [2005-07-14 @ 12:55 - Cok3]

    A GameGossipon futottam rá egy infóra, melyszerint a Matrix:Path of Neo című játék -melyben a film legjobb jeleneteit élhetjük újra át Neo bőrébe bújva- idén novemberben kerül ki a nagyközönség elé, először Észak-Amerikában. Ez Európára nézve persze pár napos késést fog jelenteni, de szerintem ki fogjuk bírni. Mást úgysem tehetünk :)

    info: Gamestar
  • Sadist
    #40
    Ha F-et nyomtál védekezett, ha bal vagy jobb egérgombot akkor ütött vagy rúgott. Nem tudom mit nem lehetett ezen érteni.
    Gondolom a sztorijára nagyon nem figyeltél, mert akkor tudnád, hogy az ETM-el és az Animátrixal lett teljes a Mátrix trilógia. Pl. kik vitték el a figyelmeztető üzenetet Zionba, kik robbantották fel az atomerőművet ésatöbbi.
  • _Atti_
    #39
    nem tul ontopic de ha vki nemismeri még ezt nézze meg nagyon lol gém:D

    http://www.freewebs.com/rtsa/download_full.htm
  • Atkamon
    #38
    OK OK! JÓ!
  • dronkZero
    #37
    Egysrészt:"Neo útja"
    Másrészt: képeken meg videókon Neo ugrabugrál ismerős helyszíneken
    Na, most tedd föl magadnak az idióta kérdést: "Mégis, mi a p*csáról szólhat ez?"
  • Atkamon
    #36
    Ez a game pontosan miről fog szólni?
  • LEO 13
    #35
    Ja amúgy király!!
  • grebber
    #34
    The Matrix: Path of Neo INGÉM MÚVI!!! (9MB)

    Nagyon rossz minőségű.
  • démonigyerek
    #33
    nem valami jó :(
  • M@TriX
    #32
    ..ütős :)
  • démonigyerek
    #31
    a videó jónak tűnik
    de a mozgás ebbe is...
  • démonigyerek
    #30
    ok
  • Gabe18
    #29
    Legjobb esetben is közepes grafika,de inkább a követhetetlen mozgások tették gyengévé.Volt sok mozgás,csak éppen a rosseb se tudta mikor mit fog a karakter csinálni.
    Az autós részekről meg ne is beszéljünk,az egyenessen szégyen volt,inkább hagyták volna ki.
    Meg a szereplőválasztás is érdekes volt,egy Matrix gameben Neo legyen már a főszereplő ne ilyen másodvonalbeli karakterek...
    Remélem ez jó lesz,a videó alapján van rá esély.
  • M@TriX
    #28
    a képeid nem jelennek meg hanem ez:
  • Tufa
    #27
    ejnye
  • M@TriX
    #26
    anyám, bravő playware nagyon szép blockképet sikerült összehozniuk. lopják a PLayware-ről?
    mért ők rajzolták? bazz
  • démonigyerek
    #25
    mé?
  • démonigyerek
    #24
    nekem jó volt
    emléxem hogy pont 2éve tesóm ballagásán azzal meg a vice city-vel nyomtuk
    akkor még nem ismertem a max payne 2-t
  • Tufa
    #23
    TOLVAJ TOLVAJ, FOGJÁK MEG!!!
  • Tufa
    #22
    Az enter the matrix 2003-05-10-én jelent meg, a max payne meg 5 nappal később :) 5 nap pont elég volt arra hogy kiélvezd a mátrixot :D
  • démonigyerek
    #21
    új képek: