3510
  • Magiszter
    #220
    izlések és pofonok
  • moralosan
    #219
    "(pl Doom3, szép de szar) "...

    #211

    - igaz, mindenkinek meglehet a saját véleménye, de könyörgöm, nem volt egyáltalán szar játék...
  • B@dsector
    #218
    Én is nyomnám már a játékot
  • Magiszter
    #217
    Na én is szót ismételtem
  • Magiszter
    #216
    Volt itt belinkelve 1-2 ingame videó. Ajánlom figyelmedbe. És én nem szoktam azt mondani semmi re hogy szar lesz amíg nem próbáltam ki. Utána mondhatom hogy szar, nekem nem tetszett. (pl Doom3, szép de szar) Szóval ha már jáccottál vele és azt modod hogy szar akkor senki sem fog leszolni.
  • Magiszter
    #215
    Szerintem is.
  • Istencsászár
    #214
    addig amig nemjött ki full/demo mondhatom hogy szar mer képek alapján az, videóból meg sokat nemtudtam meg, de az igen látványos addigmeg ezekből rakom össze a képet magamban és az nemtúl szép :D:D:D
  • Magiszter
    #213
    Ha ma este sem lesz fen tsehol akkor nagyon ideges leszek
  • moralosan
    #212
    szerintem szót ismételtem.
  • moralosan
    #211
    Nem szar az. Oké, technológiailag nem extra, de sztem bőven jó lesz. Szerintem legalább olyan sznobság ezt lehúzni, mint anno páran a doom3mal tették ezt.

    aki szerint szar, az ne játszon vele, szerintem senki nem kíváncsi a fanyalgásaira
  • Magiszter
    #210
    Vagy csak nem látták szükségét. De hogy xbox-ra meg ps2-re kiadják előbb. ez szemétség. miért nem tudták PC-re is kiaddni akkor?
  • Istencsászár
    #209
    ha ma jelenik meg azér egy demot nemártott volna kidobniuk eddig.. vagy annyira szar hogy nemmerik?D::D:D:D
  • moralosan
    #208
    ne offoljunk, én is tudnék arcolni, nincs kedvem hozzá.
  • Magiszter
    #207
    Ha már így feldobtátok a témát. Nekem 21" -os monitorom van. Sima katódsugárcsöves. Kb 3 éve vettük akciósan 60ért :D

    Kinek milyen monitora van?
  • moralosan
    #206
    omg bazmeg mi vagy te richie rich? vagy nem kell még rezsit fizetned?
  • moralosan
    #205
    jóvan, de vannak nálad fiatalabbak is, akiket kevésbé a grafika, annál inkább a játékélmény mozgat.
  • Magiszter
    #204
    Köszönöm. Amúgy ha kiírja hogy megvan, akkor csak jobban fogom magam idegelni, hogy meg van már de még sincs meg. :D teccik érteni
  • Istencsászár
    #203
    Azér adtam hogy rámész a pc game iso menüre és néha frissitgeted meg ilyenek és ha kijött a tört verzsön akkor oda kilessz írva egyből. Nem innen nemlehet letölteni.
  • Magiszter
    #202
    Amúgy hogy lehet innen letölteni vagy ez csak amolyan nézegető, hogy van-e egyáltalán? (nyugodtan lehülyézhetsz)
  • Magiszter
    #201
    Köszi! De itt is csak xbox meg ps2-re van. Nekem meg mivel csak PC-m van ezért ezekkel nem megyek sokra
    Azért köszi
  • Istencsászár
    #200
    gyönyörű képek:D:D:D

    Magiszter ezt csekkold
  • Magiszter
    #199
    Akinek esetleg van tudomása olyan internetes helyről ahonnal elérhető a játék "biztonsági másolata", kérem kűldje el PM-ben. Köszönöm!
  • Magiszter
    #198
    Én nem keseredtem el. ami azt illeti lehet még jó játék. Már elméletileg megjelent. Kiváncsi vagyok mikor lesz fent neten.
  • báttyó02
    #197
    uramisten :|
  • báttyó02
    #196
    nem :|
  • Atkamon
    #195
    Nem lehet mongyuk torrentről letölteni már???
  • Newfronter
    #194
    Már a logód is jobban néz ki!:)
    Na mind1, reménykedjünk, hogy csak ez a rész van elhanyagolva, habár sejtettem, hogy nincs valami rendben amikor a Shiny folytatta a fejlesztést...
  • Kandurex
    #193
    Ez a játék eszméletlen ronda...hihetetlen, hogy ezzel akarnak előállni 2005 végén.

    [nem akarja elhinni!]
  • drop
    #192
    és ezek a pc-s képek hát szerintem gyengébb mint a etm grafikája
  • Newfronter
    #191
    Jó az, azt nem gondoltam hogy grafban ütni fog, de majd játékélményben más lehet a helyzet..
  • Kandurex
    #190
    Ezektől se lettem vidámabb, de még hangulata lehet
  • drop
    #189
    na pár képhogy elkeseredjek
    kép1
    kép2
    kép3[/URL]
    [URL=http://www.kepfeltoltes.hu/view/051107/Pon4.jpg]]kép4
  • Atkamon
    #188
    ahh!
  • drop
    #187
    hát van mit gyurni rajta
  • Newfronter
    #186
    Neónak elég gyepa feje van.
  • Kandurex
    #185
  • drop
    #184
    na azért a grafika nem egy nagy szám
    hát kicsit fura
  • Atkamon
    #183
    Istencsászár: Szerintem nem volt annyira könnyü az ETM! Igaz, én mikor legelőször jáccottam vele, hardon kezdtem és nem volt könnyü!
    Newfronter: Én is nagyon utáltam az autós részeket! Főleg amikor Ghost-tal voltam! Niobe rohatt bénán vezetett! De sztem neonak nem kell autó! Tud ő repülni!:)
  • Newfronter
    #182
    A játék elején még nem lesz egy nagy durr, de ahogy haladsz a történetben, akkor már igen.
    Csak ne legyenek benne ilyen autós részek, mert attól az ETM-ben is kirázott a hideg.
  • Spaceghost
    #181
    Szerintem meg olyan könnyű lesz.... sajnos :(