3510
  • Dzsemfix
    #3510
    köszönöm, sikerült.
  • Atkamon
    #3509
    Focus közben nyomod folyamatosan az Evade gombot, nem tudom konzolon az melyik gomb.
  • Dzsemfix
    #3508
    Helló! Nekem a mátrix ps2-n van meg. A Morpheus megmentése második részében (amikor a tetőn vagyok) jön egy ügynök. Nem tudtam legyőzni, ezért néztem róla a neten egy videót. A videóban Neo hátradőlve kerülte el az ütést, és az ügynök meghalt. Ezt a mozdulatot hogy kel megcsinálni?
  • Petee1983
    #3507
    Sziasztok. Nem tudom telepíteni az update 1-es patch-et ezt a hibaüzenetet írja ki: Cannot locate The Matrix: Path of Neo (Europe) RETAIL onyour computer. Az update patch-et meg nem tudom letölteni sehonnan. Esetleg tud valaki egy linket ahol engedi is letölteni a patch-et mert ez a USA mirror-os szar.
  • Csilluskaa
    #3506
    Eladó egy eredeti The Matrix Path of Neo (PC) játék. Érdeklődni pm-ben.
  • oregon1987
    #3505
    Segítség kellene! Valamiért recseg játék közben a hang! valami megoldás?
  • Atkamon
    #3504
    Az egy bug sajnos... indíts újra a játékot, esetleg a gépet... nem tudom, nálam is néha jó, néha nem
  • agyaggalamb
    #3503
    Sziasztok!
    Én ott akadtam el, ahol Ballard-ot kell megmenteni. Nem tudok tovább menni, mivel egy ajtó van, ami hiába van nyitva Neo nem megy át rajta. Minta pajzs lenne rajta vagy vmi ilyesmi. Másik kiutat nem találtam.
    Help me!
  • LPKENJI
    #3502
    ekkora pechet..:)
  • Shifter
    #3501
    zsír köszi megy :D
  • Shifter
    #3500
    de kormány mindjárt megnézem
  • Seth
    #3499
    Nincs bedugva vmi joy vagy pad?
  • Shifter
    #3498
    áááááááááá plz help valaki aki tudja már marhára játszanék de 1xrűen így lehetetlen...
  • Shifter
    #3497
  • Shifter
    #3496
    ezt csinálja nálam

  • Shifter
    #3495
    de én olvastam vissza és másoknak is volt ilyen csak valakinél simán lenézett valakinél meg nem mozgott az egér 1ik tengelye... csak sajnos nem kaptak választ
  • Atkamon
    #3494
    Nem tudom mi lehet a baj, bocsi, ilyet még sosem hallottam senkitől.
  • Shifter
    #3493
    áááá ezt nem hiszem el...
  • Shifter
    #3492
  • Shifter
    #3491
    mi a qrva isten f*sza van már? felbasz ez a játék... o.O minnyá kitépem a nemlétező hajam
  • Shifter
    #3490
    na mostmár odáig jutottam hogy az egér biztos jó, aztán gép restart után a játékba kb 5 percig megy rendesen aztán megint elkezd "forogni", patchek fenn

    PLZ HELP!
  • Shifter
    #3489
    hali, kéne 1 kis help

    izé mizé :D nem tok menni mert a kép forog folyamatosan mintha az egérrel forognék állandóan ez minek a hibája? plz help!
  • Atkamon
    #3488
    Nincs is a játékban repülőtér...
  • kavasaki100
    #3487
    ja és kicsinálom az őröket lövés nélkül
  • kavasaki100
    #3486
    csá tudnátok segíteni a repülőtér 2. mentésénél az őröknél mit kell csinálni?mert a nyíl a falba mutat és nem tok átmenni rajta
  • djjeges
    #3485
    Valaki áttudná küldeni a már feltelepített játéknak a sound mappáját?
    Mert bekrepált a hang és nemtom megcsinálni pls valaki küldje át erre a címre : [email protected]
    előre is thx
  • bali12345
    #3484
    hali! egész sokáig vittem de ott elakadtam ahol az összevissza lebegő cuccok közt kell a kijáratot keresni. kösz a segítségeteket!
  • theone91
    #3483
    Hát annyit tényleg nem...
  • Atkamon
    #3482
    Csak itt találtam, de szerintem nem ér 8000-ret:D
  • theone91
    #3481
    Valaki nem tudja hogy merre még lehet kapni PS2-re? (Üzletben, nemhasználtan.)
  • MadWenom
    #3480
    Halo halo
    NAh láttam az enter the matrixot egy boltban leértékelve. 15 euro.
    Ha érdekel valakit akkor irjon és szivesen veszek eggyet és augusztusban mikor megyek haza át tudom adni. Budapesten lakom.
    Szóljatok körbe ismerősöknek hátha érdekel még valakit. Ezzel legalább nincsenek problémák nem ugy mint a tört verzióval. Másfelöl pedig ha még nem tudná valaki ez a világ legdrágábban előálított játéka. Talán megérdemlik a készitők hogy eredetivel játszunk. Az a 15 euro nem 1 horror öszeg szerintem egy jó játékér. Számlát is viszek róla nehogy azt higyétek hogy átverlek titeket.
    Csövi
    Egyébbként a játék a guines rekordok könyvében is szerepel.
  • bgabor
    #3479
    Kipróbáltam én is, jó sokáig elvittem. A szokásos konzol-junk ez is.
  • Atkamon
    #3478
    Van az a kocsi ami amikor először mentél benne fejjel lefelé volt. A telefonbeszélgetés után ha visszamész a kocsiba, akkor már az oldalán lesz... menj ki-be annyiszor, hogy rendesen legyen a kocsi, tehát padló lenn, plafon fenn:D
    Aztán amikor dumál a pasi húzd meg a vészféket.
  • Zelgadiss
    #3477
    Hali! Vki lécci segítsen negyon nem tudom mit kell csinálni a régi metróban a smiths-el való metrós verekedéses utáni pályán. Beszéltem telón és meg kell nyomni a vészjelzőt de nem tom mikor! S.O.S. kösszi
  • Atkamon
    #3476
    Örülök hogy teccik:P
  • Kazuma92
    #3475
    kurvajó játék! igaz én ps2-n játszottam vele. van egy kis framerate problémája (1-2 helyen idegesítő) de elnézhető.
  • Smithie
    #3474
    Én most toltam végig masteren PS2-ön,hát mit ne mondjak nagy élmény volt.Lassan 3 éve megvan már de csak most jutottam el oda hogy végigjátszam.Tetszett!
  • Atkamon
    #3473
    hát gonolom torrent meg ilyenek...
  • erik joe
    #3472
    csá nem mond meg honan lehet letölteni és én meg mondom mia baj
  • erik joe
    #3471
    csá valaki nem tugy a honan leht letölteni a matrix path of neo ha valaki tugy a írjon írja oda a oldal cimit a honan lele het tölteni kössz