1713
  • friend
    #1713
    aki esetleg már picit előrébb tart a 4 .pálya vége lebeg előtted 1 átlátszó figura na azt h kell kinyirni ??
  • friend
    #1712
    mariann ??
  • friend
    #1711
    ez a könnyebbik oda kell lőnöd ahol a piros nyilakat látod figyelj
  • kutyakaki1
    #1710
    nekem is ,jönnek felém a piros falak de nem tudok átjutni
    segítség??????
  • Jety15
    #1709
    Hello! A második pályán járok mikor a női örnagyot kell legyőzni. Kinyírtam meg minden de nem tudok tovább jutni (nem enged semerre).
    Előre is THX!!!
  • Evin
    #1708
    Ez már játék szellem. Nincs csalás? Akkor törlöm.
    Kihívás nélkül nem is értem minek játszani.
  • mariann84
    #1707
    kerestem, de az se működik...
    mindegy. uninstall.
  • Doom 4
    #1706
    keress csalást! www.gamecopyworld.com
  • mariann84
    #1705
    a rohadt életbe már hogy senki nem válaszol és a faq se működik!
  • mariann84
    #1704
    sziasztok
    a kérdésem az lenne hogy az 1 küldetés végén (azt hiszem, nem írta ki hogy az 1.) a kolostornál a főellenséget amit aura vesz körül,meg mindenféle embereket küldd ránk, hogy kell lelőni, két napja szenvedünk vele, neten azt írták 6 démoni csapás de nem használ. végigolvasgattam a fórumot, de erről nem találtam leírást.
  • eeloz
    #1703
    ki tudna segíteni mert elakadtam? a kolostorba vagyok és jönnek piros falak. hogy lehet rajta átjutni?
    sztem jó game
  • Narxis
    #1702
  • elitehun
    #1701
    egész jó játék csak kicsit monoton a játékmenet de nekem tetszik;)
  • Qwerty4
    #1700
    + fav

    Én ma vagy holnap fogom kipróbálni.Elvárás:közepes.
  • Prince23
    #1699
    google... írdbe warez
  • elitehun
    #1698
    jó de mégis
  • Prince23
    #1697
    Ilyen hülye kérdéssel pls ne gyere....
  • elitehun
    #1696
    honnan lehet letölteni a game-t????
  • Toomy_Xp
    #1695
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit régebben játszottam már, de úgyemlékszem a professzort a telportálás képességed segítségével kell megölni (feltéve ha már repked össze-vissza). Teleportálj mindig mögé, és lődd a palackokat, amik a kis repülő szerkezetének hátulján vannak. Hamar kinyiffan így. Ha nem itt tartasz, vagy nem jól emlékszem, akkor bocsi!:)

  • wedge31
    #1694
    Teleportálj az öreg mögé és löd a tartályokat két-három pontos lövés és annyi.
  • maxy71
    #1693
    Segítség!!!!A 2-es pálya végén a mikor a prof. fentvan azon az oszlopon.Kilőttem a sárga tartályokat. A golyókat is ki vettem a mágnes kézzel de a profot nem tudom kinyírni azok végett a villám fejű szörnyektől egy folytába jönnek.Mit csínáljalk velük???Vagy, hogy csínáljam meg a pályát??? KÖSZIKE!!!!!!!!!!!!!!!
  • maxy71
    #1692
    A szelepeket kell be állítani úgy, hogy az ajtó kinyíljon.
  • Ny Papa
    #1691
    Elakadtam segítség.
    A 2 résznél. Elzártam a szelepet,a kapunál ki van írva Távoli elérés.
    Nem tudok tovább menni,segítsetek.

    Előre is köszönöm : Pista
  • Ny Papa
    #1690
    Kétszer nyomjál w-ét
  • foldi6
    #1689
    sziasztok, hogy kell megölni azaz ellenséget az első pályán? Miután a doki elrepült a kolostorból, jön egy csóka+2 bérence. Démoni érővel meg tudom 1x sebesíteni, de utána nem megy még egyszer...
  • Anteris
    #1688
    a faq-ot szedje le az illetékes mert egy reklámoldalra irányít
  • revi73
    #1687
    Sziasztok,hogyan kell elbánni Black-kel?
  • JackSparrow88
    #1686
    OK, most már megoldottam a problémámat...
  • JackSparrow88
    #1685
    Még mindig annál a résznél vok és már semmit sem tok csinálni. Már mindenütt voltam, mindent rendszert kikapcsoltam és még egy kamerár is kilőttem de a fekete gömbnél lévő kapcsolókat még mindig nem lehet aktiválni. Mit kell még csinálni??? Vki segítsen már, please...Thx
  • ApPa123
    #1684
    Kösz már sikerült is már az 5-ik mission nál járok
  • JackSparrow88
    #1683
    Én is elakadtam egy résznél de nem írom le újra mer pár sorral lejjebb megtalálható. Mindenesetre ott vok h kinyitottam azt a kódos ajtót és bementem de ott nemtom mit kell csinálni. Please Help! THX (amúgy ez a rész a 3. epizód vége)
  • Evin
    #1682
    Megfordul és mivel lehet mögé kerülni? Telep... ?
    (a vége ort)
  • ApPa123
    #1681
    Helló Hogy kell megölni wolf dokit láttam hogy van a hátán 1 tartály de nem tudtam lelőni mert mindig pont megfordúlt Help!!!!!4
  • ApPa123
    #1680
    Újretelepítettem a játékot és a magyarítást is és most jó am kösz!


    Helló
  • ApPa123
    #1679
    De felraktam és fel is telepíti a magyarítást de amikor elindítom hibajelentés jön be
  • Evin
    #1678
    A #1656-os számú hozzászólásban megfogalmazott kérdésre mi a válaszod? Mert ha nincs fent, a #1659-es hozzászólásban a válasz.
    Csak erre a hiányosságra tudok gondolni, ami miatt a problémád lehet.
  • ApPa123
    #1677
    Nem naon értem am!
  • Evin
    #1676
    2hozzászólással ezelőtt válaszoltam ill. kérdeztem!!!
  • ApPa123
    #1675
    Ötlet valakinek? help!
  • JackSparrow88
    #1674
    Csá! Most meg ott nemtok semmit csinálni amikor felszálltam egy repülőgépre és ott már jó darabig elmentem, amikor egy olyan terembe értem ahol egy nagy fekete gömb van. Azzal mit kell csinálni, mer már próbáltam kilőni a támasztó vasokat vagy miket de nem sikerült. Nos vmi ötlet?? THX