1713
  • stevedark
    #1553
    hali amikor megnyomod az y gombot keres a falon kodot és nézd kb.5 masodpercig és utana ird be a gépbe
  • stevedark
    #1552
    hali ho megint elakadtam ,__hogyan lehet kinyirni wolf professort?a kristalyokat lövöldözöm egyfolytaba ki,a gömböket kivettem a helyeröl de innen tovább nem tom!Please help me valaki
  • JackSparrow88
    #1551
    Halihó és nekem ki segít??
  • stevedark
    #1550
    hali köszönöm wedge31-nek
  • JackSparrow88
    #1549
    Szal most meg egy olyan résznél akadtam el (már megint)h ilyen titkos kódokat kell keresni de hiába nyomom meg az Y-t és közelítem meg azt a piros vmit nem történik semmi pedig nyomkodok olykor gombokat de egyik sem jön be...
  • ricsa008
    #1548
    THX
  • wedge31
    #1547
    Löjetek a lézerkapukba azt nagyon nem szeretik.
  • ricsa008
    #1546
    az én kérdésem is ugyanez lenne mer én hiába lapulok a falhoz nekem nem segít
    léci segítsetek már 2en vagyunk
  • stevedark
    #1545
    Szevasztok please help me!!
    elakadtam a labirintus pályan az oké hogy kijutottam onnan
    csak a folyóson jönnek ilyen lézer kapuk és azok kinyirnak

    Hogyan tudnék tovább jutni
  • wedge31
    #1544
    Remélem használod a démoneröt mert ugy menni fog.
  • Béla9248
    #1543
    Sziasztok! Tudnátok segíteni? Feltettem a játékot rá a magyarítást elindul szépen de csak az intronak van hangja meg a menü-képernyőnek! Ahogy elindul elmegy a hang! Vistáról van szó nem xp-röl! Esetleg vmi codec probléma? Jah és a FAQ tényleg nem megy! Előre is köszi!
  • JackSparrow88
    #1542
    áá, nem akar az istenért sem megdögölni pedig kilövöm a lámpákat aztán meg lövöm atomból és még akkor is vígan lövöldöz rám amikor már minden fegyverem kifogyott onnastól kezdve meg egyértelmű h vesztek...
  • JackSparrow88
    #1541
    THX
  • wedge31
    #1540
    Löd ki a lámpákat aztán agyál neki kb negyedszere kifekszik.
  • JackSparrow88
    #1539
    Lécci vki válaszoljon már nekem h kell megölni azt a szemetet...Még az 1. misszió főellenfele. Ilyen aura v. micsoda veszi körül.
  • KOVU
    #1538
    hali

    megtudná mondani valaki hogy hogyan tudom megölni a végső nagy fő ellenséget a tüzesset (nem tudom a nevét)az első nagyot legyöztem de jőn ez a hapsi aki át változtatott és ő változik át na őt hogyan tudom legyözni?
    mert egyszer hozzám ér azt nekem harangoztak X_X
    előre is köszi ^^
  • JackSparrow88
    #1537
    Lenne még egy problémám: Ezután a lézeres rész után jön egy főköcsög akit ki kéne nyírni vhogy de nemtom. Lövöm mint állat és mégse döglik meg. Help!!!
  • bigoneoszi
    #1536
    Vagy ha odateleportálsz, akkor nyomd az EEEE-t a számítógépnél, és inaktiválod a számítógépen a riasztót...
  • JackSparrow88
    #1535
    THX, majd próbálkozom...
  • wedge31
    #1534
    A teleportálás bizony csak pár másodpercig visz a kijelölt helyre aztán vissza kerülsz a kiindulási helyre.
    Lézernél használd az elöre vetödést töbnyire müxik.
  • JackSparrow88
    #1533
    Hali! Az a teleportálás nekem sem igen sikerül, mivel odamegy arra a pontra ahova kattintok de csak pár mp-ig aztán visszamegy az eredeti helyre. Ráadásul egy olyan résznél vok ahol ilyen lézeres kamerákon kéne átmenni(teleportálni) h ne vegyenek észre de nem sikerül. Megköszönném a segítséget...
  • Prince23
    #1532
    Uh h mész XD és mész XD
    Honnan tudjuk h mi a bajod? Le se írtad :DD
  • odybalazs
    #1531
    Sziasztok
    ez első pályán hogy jutok tovább???
  • tibiszabo
    #1530
    felraktam a honositás de utána exe HIBA és nem indul a játék mi a gond??
    nem eredeti a játék ez a gond???
  • tibiszabo
    #1529
    Nagyon szupi köszi a honositást
    most töltöm és telepitem is
  • KOVU
    #1528
    hi all
    amikor telepítem a magyarositást megáll a vége felé és azt mondja a "telepítő hibát észlel ezért le áll a mégse gombbal zárja be a telepítőt"
    ilyenkor mivan? és akkor hogyan tudom felrakni a magyarositást?
    elöre is thx
  • Rapid81
    #1527
    Tölthető a játék magyarítása:
    www.magyaritasok.hu

    Használjátok egészséggel!
  • MetalLord
    #1526
    csak ennyi? én lőttem már egy ideje de semmi nem történt csak füstölt...
    látszólag ugyanannyira mint az elején.
    De akkor kitartó leszek és lövöm mint atom

    azért köszi
  • wedge31
    #1525
    A jó öreg rakétavetö mindig segit ha nagy a baj.
    Rengeteg löszert találsz a dobozokban és lönni kell mint atom.
  • MetalLord
    #1524
    Hello mindenki!
    Nagyon cool a game csak elakadtam egy helyen, mégpedig a hajós pálya végén amikor az a faszi helikopterrel lő mint állat. Na azt hogyan kell kinyírni? Sehogyse megy :((((
    Valaki segítsen légyszi!
    Előre is köszi!
  • Nyufeee
    #1523
    OH, megcsináltam dubla W
  • Nyufeee
    #1522
    Kép
  • Nyufeee
    #1521
    HEllo all!
    Elakadtam :\
    Eléggé az elején vagyok de van egy rács és egy ajtó helye at ajtó helyén meg van 5 lézer és ha átmegyek a mögötte lévő ajtót leblockolja!
    És az istenértse tudok ugy átmenni hogy ne kapcsoljb be az a rohadt riasztó!
    Valaki esetleg tud segiteni?
    Vagy van olyan gomb amivel láthatatlan leszek vagy valmai?
  • Lemming
    #1520
    Megjegyzem nagyon rossz a feedback rendszere a játéknak. Abszolút nem egyértelmű hogy a főparasztnak a fejét kell lőni két tűzcsóva közt és a monitorokat kell buzergálni...
  • bigoneoszi
    #1519
    Én már nagyon várom!!! A képek alapján nagyon alapos munkát csinálsz!!!
  • Rapid81
    #1518
    Nem rossz szándékkal mondtam, no...
    Amúgy kinek, hogy tetszenek a magyarításból az előzetesek? Érdekel egyáltalán valakit a dolog?

    Hétfő-keddre kész. Teljes szöveges és képi honosítás. Minden egyes látható felirat a játékban magyar lesz.
  • djrobaa
    #1517
    miért durva?? eddig minden ment de elszarakodtam vele vagy egy órát de amit irtál arra soha nem jöttem volna rá!! ez van!!
  • djrobaa
    #1516
    ird be azt a kodot hogy IFUMANA Carlosnál és folyamatosan gépfegyverrel lőd!!! és akkor nem fogy el a mana!! jobb egér gomb folyamatosan! azt pár pillanat és meghal
  • Rapid81
    #1515
    Hát a végső főellenség megölését megkérdezni. Húúúú :D Ez durva.
    De rendben elmondom. A kör alakú résznél, körbe a földszinten vannak körbe monitorok. Amelyiket tudod használni, ugyebár ki van rá írva, hogy Rendszer Rendben, azt aktiválod. Ekkor fentebb megy a nagy gömb eszköz, és kinyílik föntebb egy gerenda, amin odamész a gömbhöz és aktiválod. na most ezt kell megtenni 3x, és a gömb mindig fentebb és fentebb lesz.
  • bigoneoszi
    #1514
    Gondolom valami mana függő lesz a dolog Carlosnál, de hamar elfogy az életem...