1713
  • bigoneoszi
    #1513
    Gondolom, valahogy a háta mögü, mint a többit. :) Bár én még Carlos-t sem tudtam kinyírni...
  • djrobaa
    #1512
    Na aki végigjátszotta az gondolom tudja hogy melyik az uccsó pálya! (az 5. lehet az?? ) Mert megölöm Carlost lenn a nagy kékségben és jön az a manus akitöl kaptam az elején az erőmet! Átváltozik és sehogysem jövök rá hogy hogyan kell kinyuvasztani! Ha valaki tud segitsen légyszi!! Köszi!!
  • Lemming
    #1511
    Hát... az eleje jól indult... de a vége... jaj.

    Nagyon siettek a befejezéssel. :(
  • bigoneoszi
    #1510
    Sziasztok! A héten kezdtem el játszani evvel a játékkal! Hát nem gyengén jól néz ki!!! Mivel én a Max Payne-t is nagyon szerettem és ez is hasonló stílusú, ezért ezt is imádooom! :) Most valami dzsungeles szatelites pályán járok... Vannak cheat-jeim hozzá, ha kéne valakinek. Bár én nem használom, úgy túl unalmas lenne...
  • Rapid81
    #1509
    Mögé teleportálsz és lövöd a repülő tolószék üzemanyagtartályait.

    A FAQ-t hol érem el, mert a fenti link döglött.

    Jah, a játék honosítása 1 héten belül elkészül:
    http://rapid.magyaritasok.hu
  • djrobaa
    #1508
    Okés köszi! Na most olyan problkémám van hogy az 5. pályánál nem tudom kinyirni a dokit! Kilőtem a hengereket és átváltozik valami repülő valamivé! na hogyan kell kinyirni?
  • Fodek
    #1507
    Véletlenül találtam meg a kérdésedet, de én tudom a választ!
    Szóval elösször is ki kell lőnöd démon erőt használva a kiálló üvegrúdakat, aztán megint ilyeneket kell lőni. Utánna a lebegtető kesztyűkkel ragd le a golyókat (a zombikra is dobhatod :))! Ezek után Wolf professzor abba a repülő kabinba száll. Úgy ölheted meg, hogy mögélye teleportálsz és démonerővel lövöd a hátát.
  • Gauchok
    #1506
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem.Egy templomban vagyok,biztonsági kapukon kell átmenni, ha rossz helyre megyek, akkor jön a gáz. Az ajtók első részén átjutottam. A második részén viszont az áthaladáshoz kodot kellene szerezznem cak azt nem tudom hogy hol találok kódot? Please help!
  • djrobaa
    #1505
    Hali!! Kéne egykis segitség! Egy hajon vagyok aminke a végén ott az a szőke csak megkötözve és jön a helikopteres fazon! Na azt hogyan kell megölni?? Sehogy se tudtam!! Előre is köszi!!
  • Prince23
    #1504
    Szerintem elég jó kis gamma ez...
    az első pályánál vaok, de naon hangulatos.
    Graf: 9
    Hang: 9
    Hangulat: 9
    Játszhatóság: 9
    szal ütős
  • gabo91
    #1503
    Valaki nemtudna megajándékozni egy mentéssel? Ha elkezdek azzal a csajjal harcolni a második pályán akkor behal a game... feketeség lessz menübe kienged onan is visza játékba de feketelessz egész és itt vége is mert megfagy...
    Már vagy 50 szer probáltam és ezt csinálja...
    valaki segitsen...
  • wedge31
    #1502
    Pedig egyszerübb ha mögé teleportálsz és kilövöd a hátán levö palackot...
  • gabo91
    #1501
    rohadt bugos szarja...
    2. pálya végén mikor a csajal kell küzdenem, álandoan megfag ez a szar, menübe kilépek és visza is tudok játékba lépni de akkor már fekete lessz az egész...
    videonak vége aztán kb 5-6másodperc utn mindig ez van... már 10 szer probáltam de igen idegesítő...
    Rájöttem amugy hogy hogyan lehet azokat a hegesztős izéket megölni. Felemelem őket jo magasra aztán elengedem. :D pár esés és emghalnak. (de csak magas belmagaságnál lehet megcsinálni, amugy nemtudom hogyan lehetne még...)
  • Super Saiyan
    #1500
    ték :]
  • Super Saiyan
    #1499
    1 kérdés: miért olyan nyult az emberek feje 1024 * 768-as felbontásban?
  • gabo91
    #1498
    2. pálya. (olajfinomító)
  • ata501
    #1497
    erre nem találom a választ
    hmmmmmmmmmmm
  • ata501
    #1496
    csáó!!Én is elakadtam itt az 5 pályán!Valaki segítsen h kell kinyírni azt a dögöt!!Előre is köcce!!PÁ
  • Super Saiyan
    #1495
    1024 x 768
  • zsotesz
    #1494
    milyen felbontással?
  • gabo91
    #1493
    Sikerült megcsinálni.
    Most a következő pályán vagyok egy alugutszerűségben, é van négy rácsajto melyeket lézer fal véd, ha kilövöm a kis sárga zarokat akkor a lézer eltünik, bent van ilyen nyomáskapcsolo. Azokat áttekerem, de mindig jönnek elő ilyen sárga robotruhás lézerfegyveres valakik aztán ilyen hegestőfélével jönnek apritani, egyetsem birok megőlni.
    Ők meg vsizakapcsolják mindig azokat a szarokat.
    Szoval kérdésem az hogy meglehet őket valahogy őlni?
  • Dénes é
    #1492
    ha ott van kamera akkor lődd ki, ha nincs akkor most így nem tudom
  • DarkSector
    #1491
    Talán bug?
  • gabo91
    #1490
    Na most már rájöttem hogy WW (kétszer dupla W) aztán ugy nem vesz észre a lézer a kameráknál meg elfutottam. Átjutottam egy kodos ajton, ám ott meg is akadok szűk kis folyoso lézer van a szélén meg korlát szoval a lézeren nemtudok észrevétlenül átjukni, ha észrevesz a lézer vagy a kamera akkor ajto zárodik kapom a gázt. Ugyhogytovábbra is érdekelne, hogy hol tudok mannát tölteni, mert eddig seholse tudtam.
    Bebujtam egy asztalalá (ahol a kodot kelett beütni) pár másodper után egy érdekes repülés jött...kirepült a pályábol a karekter és zühanni kezdett...
  • gabo91
    #1489
    Hali.
    Bocs a kérdésért előre is, tudom hogy levan irva lejebb, el is olvastam.
    Az a gondom, hogy a templomban azokal a lézerekkel nemtudok semmitse kezdeni... irtátok hogy kamerákat lőjem ki, nemtalálok kamerákat, csak lámpákat látni de azoknak nem használ a golyó... probáltam elbujni sötét helyre hogy töltse a mannát, de nemtalálok oylan helyet...
    Valaki adjon valami részletesebb segitséget légyszi.
  • DarkSector
    #1488
    Jah csak nem tudtam, hogy a kártyád ennyit elvisel....:D
  • Super Saiyan
    #1487
    thx, csak tudnám miért irod :S, a te géped sokszor erősebb az enyémnél
  • DarkSector
    #1486
    Jah erre gondoltam, de így is szép teljesítmény....
    Gratula..:D
  • Super Saiyan
    #1485
    eddig csak az 1. pöttyön volt. feltettem 4. pötyre, és igy is meny a gém, csak akkor kicsit csuszik a kép mikor lövök
  • DarkSector
    #1484
    Antialiasing
  • Super Saiyan
    #1483
    3-as proci, meg 512 ram :(. nemtom mi az az AA, de ha az Options/Video -ba van akkor az is maxon van
  • DarkSector
    #1482
    Szuper, akkor jó háttere van a karinak....1.5gb ram és 3.0 proci nem?
  • Super Saiyan
    #1481
    minden
  • DarkSector
    #1480
    AA is max-on?
  • Dénes é
    #1479
    ez is volt már párszor, de mind1

    a szélén lévő fehér izéket kell meglőni
  • Redman1122
    #1478
    csá all!az lenne az én problémám h mikor a templomba bejutok dumálok a vörös csajjal uttánna át ügyeskedem magam a lézereken és aztán megint 1 video és annyit látok h nagy piros lézerek jönnek felém és nmtom őket sehogysem kikrülni.valaki dobjon már meg 1 megoldással.köszi
  • Dénes é
    #1477
    akkor hajrá
  • Super Saiyan
    #1476
    yeah, ATI Raedon 9600XT-vel már nem darabos...sőt, very high...
  • Dénes é
    #1475
    keressetek minden le van írva min 6szor
  • antalrobi
    #1474
    csáó!!Én is elakadtam itt az 5 pályán!Valaki segítsen h kell kinyírni azt a dögöt!!Előre is köcce!!PÁ