1713
  • Evin
    #1673
    #1656? -> #1659
  • ApPa123
    #1672
    Helló felraktam a magyarítást és nem jön be a játék hibajelentés jön be help!
  • ApPa123
    #1671
    thx
  • Evin
    #1670
    Az azt jelenti, hogy a telepítő hibásan lett letöltve, vagy nem 10%-osan. Töltsd le újra, amíg nem írja ki.
  • ApPa123
    #1669
    Helló lenne 1 gondom én el se tom kezdeni a magyarítás telepítését mert kiír valami hibát valami NSIS error help thx
  • wedge31
    #1668
    Bakker ember, hány hónapja tolod a gémet ?

    A kérdésedre: jelöld ki a két kapcsolot teleportálásra és akkor sorba oda fog teleportálni / késöbb lesz három teleport lehetöséged is /
  • JackSparrow88
    #1667
    Hy! Lécci segítsen már vki, mer a 3. epizód legelején nemtom hogyan kell azt a dupla teleportálást. Mikor odateleportálok az első kapcsolóhoz és aktiválom utána h kell a másikhoz teleportálódni?? HELP!!
  • cumfu
    #1666
    megcsináltam a youtobe segített (Elég gagyi feladat, de nem jöttem rá az istenért sem :P)
  • cumfu
    #1665
    Az 1. pályán a főellenséget hogy kell megölni? A lejebb leírt módszer nem volt sikeres. Előre is köszi
  • cumfu
    #1664
    Már megoldottam köszi.
  • Evin
    #1663
    Már elég rég játszottam vele, de az érzékelőn túl lennie kell egy konzolnak. Oda kell teleportálni, és megnyomni egy gombot, amitől kikapcsolnak az érzékelők.
  • cumfu
    #1662
    jó lett a magyarosítás. köszi
  • cumfu
    #1661
    Köszi a magyarosítás telepítésére már rájöttem már 30perce telepíti xD. A teleportot me még mindig nem vágom :(. Ott tartok aho ilyen érzékelők vannak (az első teleportálási feladatnál) és nem tudok átmenni úgy hogy az érzékelők észre ne vegyenek. Mi a teendő?
  • Evin
    #1660
    A teleportálás nem abból áll, hogy másik helyre átkerülsz, csak egy ideiglenes kivetülésed. Kivetülsz megnyomod ott a gombot, és visszakerülsz a testedbe.
  • Evin
    #1659
    .NET 2.0
    Ezt felrakva, fel kell települnie.(csak telepítés közben ne zárj be egy felugró ablakot se!)
  • cumfu
    #1658
    Teleportálni hogy kell pontosan? Q+bal egérgomb, és utána?
  • cumfu
    #1657
    Huhh! Azt írta ki hogy a telepítést valaki megszakította, vagy valami ilyesmi, de az a lényege hogy megszakad a telepítés. És .Net 1.1 van fennt. Tudom hogy kell hozzá, és úgy gondoltam az van fennt, mert a játék is tett fel egy ilyet, de ezek szerint az 1.1-es verziót. Honnan tudom beszerezni? Előre is köszi (he be tudom szerezni megpróbálom a magyarosítást is és majd írok)
  • Evin
    #1656
    Konkrétabban? Mit ír ki? Fel van telepítve a .Net 2.0?
  • cumfu
    #1655
    Heló! Miért nem lehet feltenni a magyarosítást? Telepítés közben megszakad. Előre is köszi.
  • Frosty01
    #1654
    helo kurva nagy gázban vagyok, amikor először akarom elindítani a játékot, kb 1 mp után azonnal újraindítja a gépet, még akkor is ha mindent minimumra veszek segítség sürgős lenne nagyon:'(
  • bloodthirst
    #1653
    hello mindenki én ott akadtam el amikor az 1. pályán mondják h menjek el vmilyen kábelállomásra, és ott lezs egy boss. azt hogy lehet megölni? mer már legalább 5 percig lőttem de semmik se történt vele. az meg bedarált engem a golyószórójával. pls help!
  • Seth
    #1652
    gamefaqs.com
  • Desert
    #1651
    valaki tud adni angol végigjátszást?
    #1620 itt szereplő oldal nagyon szar netes fordítóval van :(
  • newhenry34
    #1650
    Nem, azon már túl vok rég, de már nemtom mit csináltam ott :D.
    Valaki nem tud segíteni? :S
  • ptomesz
    #1649
    én is itt akadtam el szerintem lejebb be is van linkelve a kép
  • gangszter
    #1648
    Ok,kösszi a segitséget:)
  • newhenry34
    #1647
    Én meg ott akadtam el, hogy egy fémöntödében vagyok, egy gépet bekapcsoltam és egy kiöntő tartály teli olvadt vassal arrébb ment, és nem találom a továbbjáratot. Pls help! :S
  • newhenry34
    #1646
    Ha kilőtted azokat akkor a mágneskézzel kiemeled a golyókat középről.
    Utána majd jön a doki és teleportálj mögé, mert a hátán lévő palackot kell lőni.
  • gangszter
    #1645
    Helosztok!Én ott akattam el a második pályá vége ha jol tudom,ahol a wolf pofeszort kell megölni..BEmegyek egy helységbe van egy oszlop szerüség és ö annak a tetejin van fent..Azt közbe jönnek ien emberek...Arra rájöttem hogy alul vannak ien sárga tárak,azokat manával kilövöm az összeset,és utána nem tudom mit kell csinálni :( de egy idö után vissz nö az a sárga tár..aki tugya hogy kell kinyirni irjon már,köszi elöre is..
  • PrisonMan
    #1644
    Azóta már sikerült megcsinálni ezt a pályát. Teleport
  • PrisonMan
    #1643
    Köszi így sikerült!
    Most már Mission 2-ben vagyok a "gyárban", de sehol nem találom a kulcsot/kártyát. Vagy egyáltalán jó helyen vagyok? (Elzártam a gázt, elvileg egy kapun kellene továbbmenni, de le van kódolva)
  • robert200611
    #1642
    A piros lézer ami jön feléd annak az alján van eggy fehér valami azt kell lőni.majd a többinél máshol is klesznek.
  • PrisonMan
    #1641
    Itt ülünk és bénázunk hárman a játék felett. El nem tudjuk képzelni mik azok a tartók. LÉcci egy kicsit bővebben írd le, hogy mit kellene csinálnunk!
    Sikerült elkapnom egy ilyen képet, mi ezeket tudjuk csak elképzelni tartóként. Lécci help!
  • PrisonMan
    #1640
    Bocs, lehet hogy én nem értem ezt a "tartós" dolgot.
    Ennyit látok a folyosón, hogy itt, ezen a kapun kellene kimenni, de kell hozzá egy második kártya. Tartót nem látok.
  • PrisonMan
    #1639
    Milyen tartó? Hol vannak ezek a tartók pontosan?
    Vannak a lézerek, amik az életet leveszik. Gondolom nem ez az. A másik kártyát egy embertől vettem el (volt mellette egy pizza:)

  • ptomesz
    #1638
    a "kártyákat" egy-egy fehér tartó fogja. ezeket kell kilövöldözni és szépen araszolni előre. elleszel vele egy darabig :)
  • PrisonMan
    #1637
    Valamiért nem tette be a képet
    Erről lenne szó:
  • PrisonMan
    #1636
    Helló! Itt elakadtam:

    Mit kell csinálni? Benn vagyok a templomban, és a vörös csaj valami távirányítót eldobott, és kinyírnak ezek a piros falak. Nem találom a második kártyát.
  • newhenry34
    #1635
    Köszi! :D. Akkor már csak a Lego Star Wars 2-be kell továbbjutnom XD
  • ptomesz
    #1634
    utána a sárga szarok felett köröző 4 gömböt kell ki szedni a "mágnes kézzel" ha ez is kész utána jön a doki akit ugy tudsz kinyirni hogy mögé teleportálsz és lövöd a két hátán lévő tartályt

    nekem sajna még nem segiteett senki hogy mi a bánatot kell az alább belinkelt képen lévő helyszinen csinálni