7165
  • gabber_saviola
    #427
    jó igazolás!
  • szanics
    #426
    Samuel Kuffour az AS Romába igazolt!!!!!
    A ghánai védő a Bosman szabály értelmében ingyen igazolt a fővárosi klubhoz.
    A Roma folytatja tevékeny részvételét az átigazolási piacon, miután leszerződtette a ghánai Samuel Osei Kuffourt a Bayern München csapatától. A játékos 3 éves szerződést írt alá és július elsején fogják bemutatni. Évi 2 millió eurót keress majd 2008-ig.
  • gabber_saviola
    #425
    ehh :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • szanics
    #424
    Galériámban találsz pikcsört, forgasd el a mezt, vaze!
    Ha publikálod is - kirakod ide -, beperellek, gyikarc! :DDDDDDDDD
  • szanics
    #423
    majdnem, teljesen olyan tapintása van, de komolyan. Álat.
  • gabber_saviola
    #422
    akko aggyá egy képet magadról (előlnézet) aztá megcsinálom én :DDDDDDD
  • gabber_saviola
    #421
    mé selyembü van? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • szanics
    #420
    Sajnálattal kell közölnöm az urakkal, hogy a tegnapi foci hevében a fényképezés elmaradt.
    A mez viszont nagyon király, sokkal jobb anyagból van, mint a többi szar műanyag. :DD
  • McFrost
    #419
    Kell nekem is ien!:D
  • gabber_saviola
    #418
  • franco
    #417
    nagy lapítás van


    KÉPEKT!!!!!!%/Z==776542fjaz
  • gabber_saviola
    #416
    navégre :D
  • szanics
    #415
    hagyjatok már, bakker! (ma lesz foci este, majd viszek fényképezsőt!) :D
  • gabber_saviola
    #414
    mikor kapjuk a "Szanics róma mezben" pikcsört? :D
  • szanics
    #413
    Ja, néha előfordul. Miért? :D
  • gabber_saviola
    #412
    Szanics Róma mezben? :D
  • szanics
    #411
    Iaquinta és Santa Cruz is jó, de azért utóbbihoz hozzáfűzném, hogy nem szeretném a fél Bayernt nálunk látni...
  • gabber_saviola
    #410
    htxvm
  • franco
    #409
    htxvm

    jó virrasztást:D
  • gabber_saviola
    #408
    jó tanulást
  • franco
    #407
    tanulok
  • gabber_saviola
    #406
    szasz Franco, má azt hittem hogy egyedül vok :D
  • franco
    #405
    Santa Cruz nagyon nagy spíler
  • gabber_saviola
    #404
    Santa Cruz: I’m Leaving Bayern
    6/6/2005 6:46:00 PM
    The Bayern Munich striker hinted he would be interested in a move away from the German champions.
    Roque Santa Cruz’s future with Bayern is in doubt as the Paraguayan attacker revealed his desire to play in a different league.

    “My future will soon be decided. I gave my approval for a transfer, now Bayern must act,” declared Santa Cruz, disclosing that he received offers from Italy, Spain and England.

    It is rumoured that the player will be joining Roma as he is highly rated by Francesco Totti, who wants him to join the Giallorossi in case that Antonio Cassano leaves Rome this summer.
  • gabber_saviola
    #403
    Iaquinta Wanted By Roma
    6/6/2005 8:42:00 AM
    The Udinese striker is one of the most sought after players in this transfer market.
    After helping the Bianconeri to a Champions League placing, Vincenzo Iaquinta is now requested by many important clubs. During the January transfer window, Barcelona had presented an offer to Udinese for the Italian international, which however was refused.

    Now the club is ready to listen to any offers for their player as long as it is in cash. Roma have in fact had an initial bid of money plus players turned down, but the negotiations are still going on.

    Udinese are also searching for new fullback to replace Jankulovksi and the favourite is Messina’s Parisi.
  • szanics
    #402
    A Roma görög védője elismerte, hogy nem lenne rossz, ha a nyáron a Rangersbe igazolna.
    Dellasnak a hónap végén lejár a szerződése és a Roma nem akarja megtartani a védőt, amiről már tájékoztatták is a játékost.
    Dellas a Rangers egyik fő célpontja, hiszen Alex McLeish szeretné megszilárdítani a csapatot és annak helyét a Celtic előtt.
    Mindezek mellett a Portsmouth, az AEK Athen és a Galatasaray is érdeklődik a játékos iránt, de úgy tűnik, hogy a játékos Skóciában próbál szerencsét.
    "A Rangers az egyik legnagyobb klub Nagy-Britanniában és tudjuk, hogy minden évben játszottak a Bajnokok Ligájában."-nyilatkozta Dellas a The Herald című lapnak. "Nagyon fontos csapat Európában, én tudom ezt. Hivatalosan még nem beszéltem a Rangers vezetőivel, de az újságokból és más forrásokból tudom, hogy érdeklődnek irántam. Nagy-Britanniában az emberek imádják a futballt, nem lenne probléma visszatérni oda."
  • McFrost
    #401
    Jó, akkor meik színe van közelebb az általad emlegetett halmazállapot színéhez, egy jó halászlé után?:DDD
  • szanics
    #400
    ja, bordó :D
    [ték]
  • McFrost
    #399
    Amúgy Te színtévesztő vagy , megnézted már a Roma mez színét közelebbről?:DDD
  • McFrost
    #398
    Vigyázz a szádra gyerek!:DDD
  • szanics
    #397
    Tényleg szép, kár, hogy valaki ráfosott :D
  • McFrost
    #396
    Ez az igazi szépség:
  • McFrost
    #395
    cép ez a rongy!:DDDDD
  • szanics
    #394
    Egyre közelebb a Roma kispadjához Luciano Spalletti, miután elismerte, hogy távozik az Udinese kispadjáról.
    A szakvezetőnek még egy év hátravan az udinei szerződéséből, de Spalletti ma megerősítette azt, hogy elhagyja a klubot.
    "A 3 éves szerződésem az Udinesével véget ért."-nyilatkozta a La Gazzetta dello Sportnak.
    "Nem fogom meggondolni magam. A futball egy körforgás és ennek most vége. Nem hiszem, hogy garantálni tudom a klubnak, hogy jövőre is Bajnokok Ligája szereplést érő helyezést érek el a csapattal."
    Az Udinese nem szeretné elveszíteni Spallettit, hiszen az Ő irányításával a negyedik, BL-t érő helyen végzett a csapat. Azonban az edző új kihívásra vágyik.
    "A klub azt akarja, hogy maradjak és legyek Technikai Igazgató, de én szeretnék megmaradni edzőnek."
    A Roma most várhatóan szerződtetni fogja Spallettit még akor is, ha maga az edző többször is nyilatkozta, hogy nem folytatott tárgyalásokat a fővárosi csapat vezetőivel.
    "Hivatalosan senkivel sem álltam kapcsolatban. Remélem, hogy megfelelő megoldást találok magamnak. Roma? Ebben a pillanatban igazán nem tudok hozzáfűzni semmit."
    Spalletti állítólag 3 éves szerződést köthet a Romával.
  • szanics
    #393
    Faxa a logód!
  • szanics
    #392
    ja, Lionsport. Most akciós. :D
  • gabber_saviola
    #391
    ehh :D

    huzzál már innen te lációs kecseg :DDD
  • gabber_saviola
    #389
    kecseg Enyo :DDD
  • misztör frog
    #388
    dik:S

    az a topik...
    As roma:D
    (pfuj:D)
  • gabber_saviola
    #387
    lionsport.hu