7165
  • szanics
    #1
    Na, ennek azért már ideje volt. Bár a csapat nem megy valami jól, ennyit azért megérdemelnek a srácok!
    FORZA ROMA!
  • Takezó
    #2
    Hali!!!!4 Nem bja, hogy nem megy, attól még hajrá Egyetlen olasz csapat, akiket elviselek :)
  • szanics
    #3
    Addig is egy honlap, ahol magyarul minden fent van, ami fontos a csapattal kapcsolatban (a híreket igyekszem majd ide bemásolgatni néha):

    AS ROMA
  • szanics
    #4
    Ez például mindjárt egy jónak tűnő hír.

    Rosella Sensi biztosítja a szurkolókat affelől, hogy a klub keményen azon dolgozik, hogy az átigazolási időszakban minőségi játékosokat igazoljon, köztük Sami Hyypia is.
    "Ez Róma elsőszámú futballklubja és nekünk kötelességünk és vágyunk is egyben, hogy nagyszerű csapatot csináljunk belőle."-nyilatkozta Rosella Sensi.
    Franco Sensi lányának döntése, hogy közelebbi kapcsolatot alakít ki a Juventusszal és a Milannal vezetett Franco Baldini lemondásához.
    "Az elmúlt években sosem voltunk hűtlenek a klubhoz, de azt akarjuk, hogy felkeltsük az érdeklődést a klub iránt és ez az, amiért más klubokkal a kapcsolatunk más irányba halad."
    Sensi a jövőt tervezgeti és Montellával már sikerült szerződést hosszabbítani, de Tottival, Cassanóval és Dellasszal még nem.
    "Montella nagyszerű játékos és nagyon boldogok vagyunk, hogy velünk maradt. Ami Tottit és Cassanót illeti itt az idő, hogy csendben dolgozzunk."
    A nyártól új edzője lesz a Romának miután Bruno Conti ideiglenesen csak az év végéig vállalta a feladatot. Pletykák szerint a csapat fő átigazolási célpontja a PSV svájci válogatott játékosa, Johann Vogel és a Liverpool finn védője, Sami Hyypia.
    "Kapcsolatban állunk a Romával, hiszen Hyypia kétség kívül a Roma kivánságlistáján van."-nyilatkozta a játékos menedzsere az olasz sajtónak.


    Forrás: www.asroma.hu
  • gabber_saviola
    #5
    sikerült egy jó csapatot 2 év alatt hazavágni .......
  • szanics
    #6
    Nem kellett volna elengedni Capellót, és legfőképp kinevezni Völlert...
  • gabber_saviola
    #7
    cappello volt ott, aki a legnagyobbat rugta a rómába ......
  • szanics
    #8
    Jah, bassza meg, milyen szar is volt bajnoki címet nyerni...
  • Taranov
    #9
    Jó volt Völler, csak nem jött össze neki, a német válogatottal jól ment minden...
  • szanics
    #10
    Egy német edzőt én nem neveznék ki semmiképp egy olasz csapat élére, főleg nem egy annyira a technikás támadófutballra építő csapatéra, mint a Roma.
  • McFrost
    #11
    Nem rossz a Roma, csak Cassanot el kellene tüntetni, Totti meg már focizhatna egy picit.
  • gabber_saviola
    #12
    Apa! Neked igazad van. Ezt kéne :D
  • McFrost
    #13
    Cassano egy kis buzigyuri bajkeverő!
  • szanics
    #14
    Az, bakker. Menjen csak a Realba, ahogy szeretne. Bár annyi eszük sajnos MAdridban is lesz, hogy nem kell majd nekik sem.
  • szanics
    #15
    Van remény...

    A Roma csatára Antonio Cassano árulja római családi házát.
    Ez a hír újra felerősíti azokat a találgatásokat, miszerint Cassano a nyáron elhagyja a Romát, hiszen a házban édesanyjával él.
    "Valahányszor arról beszélnek, hogy elhagyom a Romát, édesanyám mindig sír. Jobban szereti Rómát, mint Barit. Tudom, hogy nagy gond lenne, ha egyszer elhagynám Rómát."-nyilatkozta a csatár.


    Forrás: www.asroma.hu
  • ChevyG #16
    pesten van sok roma mecs!
  • báttyó02
    #17
  • gabber_saviola
    #18
  • gabber_saviola
    #19
    Fozra Palermo! :D
  • Taranov
    #20
    Mi a bajotok Cassanoval?
  • szanics
    #21
    Nekem csak annyi, hogy egy összeférhetetlen fax.
    Semmi bajom nem lenne vele, ha nem nálunk rontaná a levegőt meg a morált.
  • McFrost
    #22
    Ez a gyerek egy hangulat gyilkos!!!!!!A Roma faxa csapat. A Chivu, Mexés, Panucci, Mancini hátvédsor nagyon állat (minden efemes álma)!!!! Kellene egy megbízható labdaszerző kp-s, aki felszabadítaná Tottit, pl: Davids, Dárdai....
  • szanics
    #23
    Szerintem is...
  • derley
    #24
    mexes sztem nem olyan jó! de nekem akkor is zebina egyik idénye tetszett a legjobban---> naon béna volt. de azóta már jó kis pléyer lett
  • gabber_saviola
    #25
    szerintem meg mexes nagyon jó ......
    csak gerinctelenül és köcsög módjára hagyta ott azt a kubbot, aminek nagyon de nagyon sokat köszönhetne élete végéig!
  • szanics
    #26
    Én Ferrarit zavarnám még el a pébe, Mexes jó lenne, ha nem az a barom játszana mellette. De Chivuval ez a gond megoldódhat.
  • gabber_saviola
    #27
    Italy - Serie A
    21:55 April 20
    67' AS Roma 0 - 1 Siena
  • szanics
    #28
    Fákoff még egyszer!
  • gabber_saviola
    #29
    ehh :D
  • szanics
    #30
    Bassza meg, 6 pontra vagyunk a kieséstől...
  • gabber_saviola
    #31
    háj Szanics!

    otthon?
  • szanics
    #32
    yes
  • JackDaniels #33
    Még a Pápa sem segített?
    Mi van ezekkel? Valahogy nem hasítanak a srácok.
    Most néztem az összefoglalót, Totti megint megcsinálta a maga hülyeségét.
  • szanics
    #34
    Jah,bakker, de azért kiesni nem fogunk.
    Jobb lenne, ha ezek a faszok elmennének a brébe (kivéve Tottit), aztán nyugi lenne.
  • R9
    #35
    Totti jön az Interbe,Cassan a juvéba
  • szanics
    #36
    Totti megy a nagy lófaszt, már elnézést!
    Ne is álmodj róla! Totti lehet, hogy elmegy (sztem 60-70%), de az biztos, hogy nem megy másik olasz csapathoz.
    Tudja, mit kapna Rómában...
  • gabber_saviola
    #37
    látom már kell egy Palermo topik is :DDDDDDDDDD
  • szanics
    #38
    ja, hogy nekem is legyen hova szpemmelni :D
  • gabber_saviola
    #39
    ehh :DDDDDDD
  • McFrost
    #40
    megen mekkorát égett a Roma!