7165
  • McFrost
    #226
    Roma - Chievo-0-0 Egyenlő erők kűzdelme!
  • moor09
    #225
    www.asroma.gportal.hu új forum nyilt
  • gabber_saviola
    #224
    Házigazda: szanics
  • szanics
    #223
    A Roma új szerződést ajánl Gianluca Curcinak, hogy megakadályozza a rivális csapatok érdeklődését.
    A fiatal kapus iránt a Manchester United és a Monaco érdeklődik ezért a Roma szeretne profi szerződést ajánlani Curcinak a nyáron.
    Jelenlegi keresete havi 2000 euró körül mozog és 2009-ig köti a fővárosi klubhoz. A tárgyalások már megkezdődtek Curci menedzsere és a Roma vezetői között és az új szerződése értelmében 250.000 eurót keresne évente és 2011-ig kötelezné el magát a Romához.
    A játékos jelenleg félig a Roma és félig a Palermo tulajdona, így a Romának előbb a szicíliai csapattól kell kivásárolnia.

    A maffiának el a kezekkel, Curci a miénk!!! :D
  • McFrost
    #222
    FORZA CHIEVO!!!!!!!!!:DDD
  • McFrost
    #214
    Nah végre nem 1 rinyagépet igazoltok!
  • szanics
    #213
    A Siena középpályása 4 éves megállapodást kötött az AS Romával.
    Rodrigo Ferrante Taddei végül a Roma csapatát választotta miután az egész évben folytak a tárgyalások a két fél között. A játékos már tavaly nyáron majdnem a fővárosba költözött, de akkor a tárgyalások félbeszakadtak, majd januárban újra felerősödtek azok a találgatások, miszerint Taddei közel a római szerződéshez, de most a harmadik alkalommal végre sikerült megállapodni és a Roma négy éves szerződést kötött a brazillal aki így évi 800.000 eurót keres majd.
  • McFrost
    #212
    Ki a faxomat szorítana ki??? Szegény labdaszedő gyerkőc....
  • szanics
    #211
    mijezagyáááááááááá?
    Gyááááá-nó, plíz! :DD
  • gabber_saviola
    #210
    gyááááááá :DDDD
  • szanics
    #209
    Azt hallottam, gyün és kölcsönadjuk a Palermónak. Oda illik a stílusa :DDDD
  • gabber_saviola
    #208
    ja Sanyi megy most akkor Rómába vagy nem?
  • gabber_saviola
    #207
    gyáááááá :DDDD
  • szanics
    #206
    Ja, vagy Torghelle Sanyi, nem? :DDD
  • szanics
    #205
    Monnyuk Reyes nem olyan erős, de Luis Fabiano jöhetne!
  • McFrost
    #204
    Vagy ott van még a Norwich-os gyerkőc!
  • szanics
    #203
    #198-cal már ezt is megválaszoltam.
    Mióta láttam a sztárvórzt, velem van az erő! :DDD
  • McFrost
    #202
    Köcce!
  • gabber_saviola
    #201
    neked mé nincs zenélős bánnered? :DDDDDDD
  • Csesza
    #200
    Mintal
  • McFrost
    #199
    Reyes,Luque,Berbatov,Vagner Love,Luis Fabiano......
  • szanics
    #198
    Kell a f@sznak... :DDDDD
  • gabber_saviola
    #197
    Tonit SOHA!!!!
  • McFrost
    #196
    Lüke Toni, Bazzani, vagy aza Nürnberges csóka, nem jut eszembe a neve.
  • szanics
    #195
    Ebben egyetértünk.
  • McFrost
    #194
    Erős felépítésű, aggresszív csatárra van szükségetek!
  • McFrost
    #193
    Felgyújtjuk Romát!:DDD
  • szanics
    #192
    Azt majd meglátod... Csak Cassanót kell elzavarni, hozni még egy befejezőcsatárt Montella mellé, és megint a régi lesz Francesco!!!
    Te inkább a bentmaradás miatt izgulj... :DDDDD
  • McFrost
    #191
    Ez hiba volt, Tottiban nincs már romás tűz.
  • szanics
    #190
    Öt évvel meghosszabbította szerződését az AS Roma labdarúgócsapatával Francesco Totti (képünkön) - írja több olaszországi sajtókiadvány, közöttük a tekintélyes a La Stampa című újság.

    A csapatkapitányt így 2011-ig köti szerződése a Farkasokhoz, mivel eredeti kontraktusa csak jövőre járt volna le.

    A jelenleg a bajnokság nyolcadik helyén álló AS Románál Totti valóságos szimbólumnak számít, hiszen soha nem viselte más klub mezét, ám az utóbbi időben leginkább fegyelmezetlenségeivel, kiállításaival tűnik ki, és ezt csapata is nagyon megszenvedte az idén.

    A fővárosi együttes csak a vasárnapi, Atalanta elleni 1-0-s győzelmével tudta bebiztosítani a helyét a Serie A-ban, de a hétvégéig az is elképzelhető volt, hogy kiesik az A-ligából.
  • Rudee
    #189
    Hát sokat nem ér az éves teljesítménye után, de Beckham helyére azért jöhetne.
  • szanics
    #188
    Sok pénzért tőlem is mehet.
    Amúgy ha Madridba megy, meg is érdemli. Mellesleg én azért nem mennék abba a csapatba, amelyikben Beckham játszik a posztomon...
  • McFrost
    #187
    Ajjállom is! Ha már csináltunk Neked egy csapatot!:DDDDDDDDDDD
  • Csesza
    #186
    azhát!!! :D
  • Rudee
    #185
    Roma is csak UEFA kupás, de Madridba jöhet.
  • szanics
    #184
    Ejj, mi ez? NB1.hu?
    A hír kb. egyhetes (még a kupameccs előtti)... Amúgy szerintem marad, főleg, mert a Valencia is csak UEFA-ban indul.
  • Csesza
    #183
    Mancini bedobta a törülközőt

    Róma, május 23., 14.45 A brazil megunta csapata vergődését.

    Amantino Mancininál betelt a pohár, a brazil középpályásnak elege lett a csapata eredménytelenségéből, ezért megbízta ügynökét, hogy keressen neki klubot. A játékos ügyeit egyébként egy egykori Roma-játékos, Alemao intézi.
    A fiatal válogatott futballista iránt aktív érdeklődést mutat a Valencia gárdája, tehát biztosan nem kell aggódnia a jövőjét illetően.

  • gabber_saviola
    #182
    csak ne essenek ki ... én is fogok szorítani
  • szanics
    #181
    Na, kicsit utánanéztem.
    Szerintem nem lesz gáz zakó esetén sem (ami valószínű - nem szemétségből mondom, de tényleg).
    A mögöttük állók közül...

    1. a Fiorentina és a Brescia egymással játszik
    2. a Bologna a Sampdoriát fogadja
    3. a Parma a Leccéhez megy
    4. a Siena az Atalantát fogadja

    Ha az 5 csapat közül (Atalantának már mindegy) három max. egy pontot szerez, akkor már megvan.
  • gabber_saviola
    #180
    nagy szarban lehet sajnos a Chievo ......