7165
  • McFrost
    #306
    De ménem momgyuk Toni -Cassano ékpár? Minek erölteti Vierit? Vagy Toni-Lucarelli?
  • szanics
    #305
    Valószínűleg Antonio Cassano lesz Christian Vieri éktársa az olasz válogatott szombati, Norvégia elleni világbajnoki selejtezőmérkőzésén.
    Marcello Lippi szövetségi kapitány a szerdai tréningen kipróbálta a Toni-Vieri ékpárt, ám csütörtökön visszaállt a régebben gyakorolt Cassano-Vieri támadósorra.
  • McFrost
    #304
    Recobával az a bay , hogy hasonló játékfelfogású, mint Totti! Igazi középpályás kell a Romanak!
  • szanics
    #303
    10 millió + Emre/Karagunisz
    De lehet Recoba is, bár az kicsit erős lenne. Én is Emrének örülnék legjobban.
  • McFrost
    #302
    Totti játszhatna szabadon, Emre meg szervezgetne mögötte!
  • McFrost
    #301
    10 milka + Emre lenne csodálatos, akkor még én is szeretném kicsit a Roma-t!:D
  • Rudee
    #300
    Én azt olvastam hogy 10 milió mellé Cruz + Ze Maria menne az Intertől.
  • szanics
    #299
    A Lazio elnöke bejelentette, hogy félbeszakadtak a tárgyalások Giovanni Trapattonival a vezetőedzői poszttal kapcsolatban, miután nyilvánosságra került, hogy a szakember a Rómával is tárgyal.

    +++

    Az Inter is beszállt a Juventus mellé az Antonio Cassanóért folytatott harcban. Az Internazionale kész 10 millió fontot, plusz Emrét vagy Karaguniszt adni cserébe a Rómának a támadóért.
  • szanics
    #298
    Francesco Totti bevallotta miért döntött amellett, hogy meghosszabbítja szerződését a Románál.
    Totti most 2010-ig kötelezte el magát a fővárosi klubhoz az új szerződése értelmében.
    "Biztosítottak bizonyos dolgokról a csapatot, a klubot és az új edzőt illetően."-nyilatkozta Totti. "Azért tettem meg ezt a lépést, mert ez az, amit igazán akartam. Egyszerűen nem tudom magam elképzelni más csapat mezében."
    Totti szóba hozták a Real Madriddal és a Milannal is, de most újra bebizonyította, hogy milyen fontos számára szülővárosa csapata.
    "A vágyam, hogy a Roma visszatérjen a múltbéli sikerek szintjére. Ezzel a csapattal nyerni egyvalami címet ugyan az, mint más csapattal 10-et nyerni. Ez a legcsodálatosabb hónap az életemben. Kijutottunk az UEFA kupába, bentmaradtunk az első osztályban, bejutottunk az Olasz Kupa döntőjébe és elköteleztem magam a Romának és Illarynak is."
    "Antonio Cassano? Csalódott lennék, ha távozna."
    Totti évi 10 és fél millió eurót keres majd. Mindezek mellett úgy tudni, hogy a játékos amikor véget ér a karrierje a Románál kap majd állást.
    "Most csak a játékos pályafutásomra gondolok. Meglátjuk mi történik, de boldog vagyok, hogy hordhatom ezt a mezt akár játékosként, akár másképpen."
    A vezetőség is nagyon örül annak, hogy a csapat és Róma jelképe marad a Románál. "Ez a megállapodás fontos az elnöknek és a klubnak."-jelentette ki Rosella Sensi. "Francesco összekötötte a nevét a klubbal és a szurkolókkal. Ő az olasz labdarúgás és a világ egyik római jelképe, valamint egy nagyszerű ember mind a gyepen és azon kívül is."
    Mindezek mellett Totti megpróbálta megmagyarázni, hogy miért maradt ki a válogatott keretéből.
    "Egy olyan döntés volt ez, amit el kell fogadni. Lippi felhívott csütörtökön és elmagyarázta döntésének az okát, de nem mondhatom el. Elszomorított, mert szerettem volna játszani a norvégok ellen, hiszen az a meccs nagyon fontos."
  • franco
    #297
    SRÁCOKSRÁCOK!! HHÉJ!!

    Gabber! nem szép dolog hogy más faszával vered a csalánt...:D
  • gabber_saviola
    #296
    bármikor csinálok ilyet :DDDDDD
  • McFrost
    #295
    Télleg jó! Gabber ügyes!
  • szanics
    #294
    Mi hol van? Itt van.
    Kattints a brekuszra, valamiért szarakodik az imageshack.
  • McFrost
    #293
    Hol van?
  • szanics
    #292
    Ütős AS Roma-háttérkép (found by Gabber)

  • szanics
    #291
    Ne fossá! :D
  • McFrost
    #290
    Anyúúúúúúúúúúú, féélek!
    Eddig Kásszánó buzizott az öltözőben a mobillal, most majd Mutu jáccik a fecskendővel!:DDD
  • szanics
    #289
    Szerintem is. Kell egy erős, jó csatár Montella mellé, főleg, ha végre elmegy ez a köcsög Kaszáló...
  • Rudee
    #288
    Mutuval jól járna a Roma.
  • szanics
    #287
    "ne bőgj, mert még jól meg is verlek!" :DDDDD
  • McFrost
    #286
    Most mé
  • szanics
    #285
    fákoff
  • McFrost
    #284
    Szart a fosra!
  • szanics
    #283
    A LEGJOBB HÍR, AMI LÉTEZIK!!!

    Állítólag a Juventus egy kezdő játékost plusz készpénzt ajánl Antonio Cassanóért.
    Úgy tudni, hogy Luciano Moggi kedden találkozott Rosella Sensivel, hogy megkezdjék a tárgyalásokat. A torinói egyesület hajlandó lenne átadni Mutut plusz 9 millió font készpénzt a válogatott csatárért. Moggi Fabio Capello kérésére vette fel a kapcsolatot a Romával, hiszen a csatár Capello ideje alatt került be a Roma kezdőcsapatába. A Juventus siettetné a tárgyalásokat, hiszen Cassano iránt az Inter és a Real is érdeklődik.
    A Roma most fogja eldönteni, hogy mit tegyen Cassanóval, akinek 2006-ban lejár a szerződése. Montellával és Tottival már hosszabbított a vezetőség, de Cassanóval nem lesz egyszerű megállapodni. Ahhoz, hogy a Roma megtartsa a játékost, sok pénzre lenne szükség, ráadásul Totti új szerződése is nagyon sokba került, amit tegnap jelentettek be hivatalosan is.
    Úgy tűnt, hogy a Juventus először készpénzt és Shabani Nondát ajánlotta volna, de ez most valószínűtlennek tűnik, miután olasz lapértesülések szerint Nonda nem felelt meg az orvosi vizsgálatoknak és ezért nem igazol a Juventusba.

    Én Camoranesit szeretném, de szipus Mutu is kira!... :DDD
  • szanics
    #282
    ja, egy kupameccsen játszott...
  • franco
    #281
    tényleg???
    maradandót alkothatott:)
  • gabber_saviola
    #280
    szorri ...... :DDDDDDDD
  • szanics
    #279
    Abel Xavier már tél óta a mi játékosunk, azé köcc! :PPPP
  • gabber_saviola
    #278
    Abel Luis Xavier Da Silva (Abel Xavier)
    Team From--->Team To
    Hannover 96--->Roma
  • franco
    #277
    akkor meg rákapott, mint gyöngytyúk a takonyra:D
  • szanics
    #276
    szerintem meg igen, miután eltiltották, el is küldték 2 hétre pihizni...
  • gabber_saviola
    #275
    Delneri Takes Over At Palermo

    FORZA DEL NERI! :D
  • franco
    #274
    akkor sem nyaralt....
  • szanics
    #273
    Mit akart kipihenni? A Roma utolsó 7 tétmeccséből 5-ön nem játszott!!!
  • franco
    #272
    ugyanaz a balhé, mint ronaldoval, csak kultúrált mederben
  • franco
    #271
    sztem Totti pihenni akart
    egy tellahívásba került
  • szanics
    #270
    Marcello Lippi a válogatott szakvezetője tagadja azokat a híreket, miszerint Tottit az Olasz Labdarúgó Szövetség kérésére hagyta volna ki a válogatott keretéből.
    Lippi váratlanul kihagyta Tottit a vasárnapi Norvégia ellen készülő válogatott keretből és a hírek szerint azért tette, mert az 5 mérkőzésre szóló eltiltása miatt a FIGC kérte ezt Lippitől. Azonban ma reggel Lippi megvédte döntését, de még mindig nem árulta el a valódi okokat.
    "Totti csak erre a mérkőzésre marad otthon. Csütörtökön hívtam és beszéltünk arról, hogy nem hívom most be a válogatottba."-jelentette ki Lippi.
    "Nincs Totti ügy. Francesco kimaradt a keretből és az okát ő és én tudjuk. Szakmai okai vannak a döntésemnek. Nagyon sokat foglalkoztak ezzel a dologgal, de a Szövetség nem kért meg arra, hogy ezt a döntést hozzam. Olvastam, hogy Totti bosszús emiatt, de én nem hiszem ezt el, mert nagyon jó a kapcsolatom vele és mindig is az volt. Tudom, hogy Ő az egyik legjobb játékos Olaszországban és Európában, de nem kell túldramatizálni ezt a dolgot. Szeptemberben vissza fog térni, és habár Totti nagyszerű játékos, de nem csak ő az egyetlen játékos Olaszországban."-nyilatkozta Lippi


    LIPPPPPIIIIIIIIIIIIIIII! ADURVAANYÁD!
  • szanics
    #269
    Amantino Mancini lehet az egyik fő célpontja Roberto Mancininek, az Inter szakvezetőjének a nyáron.
    Manciniről azt mondják, hogy a távozás szélén áll ezért a Nerazzurik egyik fő nyári célpontja lehet. Habár a Valencia is komolyan érdeklődik Manciniért, az Inter azonban hajlandó lenne megadni a Roma által kért 7 millió fontos árat.
    Állítólag az Inter harcban volt Taddeiért is, de hajlandó lemondani róla Manciniért, azonban a brazil szélső a múlt héten már aláírt a Romához, azonban ez lehetővé tenné, hogy az Inter lépéseket tegyen Mancini esetleges megszerzése érdekében.
  • szanics
    #268
    Úgy tűnik, hogy Francesco Totti a Romában fejezi be pályafutását, miután 2010-ig hosszabbított a fővárosi csapattal.
    Totti régi szerződése 2006-ban járt volna le, ami azt jelentette volna, hogy jövő nyáron ingyen távozhatott volna. A játékost többek közt a Real Madriddal és a Milánnal is szóbahozták, de most a Romával kötött csillagászati összegű szerződést mely szerint évi bruttó 7,5 millió fontot keres majd. A megállapodás értelmében a Roma hasznot húz Totti reklámjogaiból is és garantálja a játékosnak, hogy a visszavonulása után szerepet kap a csapaton belül.
    Totti 34 éves lesz amikor az új szerződése lejár. A játékos mindig azt mondta, hogy Rómában szeretne maradni de csak akkor marad, ha garantálják neki, hogy a csapatot versenyképessé teszi a vezetőség. Totti holnap délután tart sajtótájékoztatót.
    Montella és Totti után most Antonio Cassano a következő, akivel szeretne a klub vezetősége szerződést hosszabbítani, hiszen neki is jövőre jár le a szerződése.
  • franco
    #267
    háhogyne

    tiszta Roma poszter minden a házban