7165
  • franco
    #266
    ki tudja mit kavar
    nemrég mintha valami fiatal pipi oldalán láttam volna
    vagy az ericsson volt?
  • szanics
    #265
    Trap már túl van a 60-on, nem? Csípheted az érett nőket... :PPP
  • McFrost
    #264
    és jó vót?
  • franco
    #263
    engem amúgy Trap lánya hívott hogy nincs otthon a fater....
  • franco
    #262
    putink asz yó
  • McFrost
    #261
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Trappattoni hívott fel az előbb - vazze
    Kérdezte jöhetne-e vazze , hozzánk a Chievoba?
    Má hogy a francba ne!-vazze!
    Kérjé Trap bármennyit!
    Na gyúrjunk - vazze!
  • szanics
    #260
    henry, dehogy jön... több esze van annak...
  • szanics
    #259
    ehhhehhhehhheee...
    [ezt most nem kellett volna, pont pudingot zabáltam, most moshatom le a monitort]
  • báttyó02
    #258
    jon romahoz henry e
  • gabber_saviola
    #257
    Trap jön hozzánk :D
  • szanics
    #256
    nem baj, az nekünk jobban fekszik, mint a fegyelmezett védekezés (Del Neri...)
    Csak Trap ne mennyenmá a lációhoz! :D
  • franco
    #255
    sztem ez az eszmefuttatás válik majd valóra
    spalletti marad udine
    prandeli a viloákhoz
    roma meg megkapja a cseh arcot

    készüljetek fel a 6-6-os meccsekre:)
  • szanics
    #254
    Az olasz La Gazzetta dello Sport szerint Zdenek Zeman a legesélyesebb a Roma edzői posztjára.
    Spalletti szintén esélyes de az kérdéses, hogy az udinei szakember otthagyja-e a Bajnokok Ligájában induló együttest. Úgy tűnik, hogy valószínűleg Spalletti marad Uninében, míg Prandelli Firenzébe tart ezért nem kizárt, hogy Zeman lesz a befutó, aki Capello előtt két évig volt a csapat szakvezetője és akit a szurkolók is támogatnak.
    Másik Romához fűződő hír, hogy a lengyel legenda, Zibi Boniek lehet a Roma új csapatmenedzsere és Conti lenne a technikai igazgató. Boniek a pályafutása végefelé játszott a Romában.
  • McFrost
    #253
    Jó az álmodozás,
    Egy cseppnyi vágyakozás...
    :DDDDD
  • szanics
    #252
    Baszki, mindenkit, akit kiszemeltünk, azt akarja a Lazio is! Csakhogy nekik nincs pénzük, nekünk meg van! Néhány labdarúgót és/vagy edzőt nagyon megszeretek vagy megutálok ezen a nyáron! :D
  • szanics
    #251
    Lehet, én Trapnak jobban örülnék. Deal. :DDD
  • gabber_saviola
    #250

    · Zauli Rómába szerződhet
    2005. május 30. 13:00:47 nyomtatási kép


    A Palermo csapatának legmeghatározóbb játékosa Lamberto Zauli a nyáron klubot válthat. A szicíliaiakkal az UEFA kupa szereplésig jutó középpályás iránt a két római klub érdeklődik, és mivel a kiszemelt szerződése az idény végé lejár, nagy pénzt sem kellene kifizetni a szolgálataiért.

    "Egyre valószínűbb, hogy az idény végén távozom a klubtól" - nyilatkozta a GRT-nek Zauli. "Egyelőre még nem tudok biztosat mondani, bármi megtörténhet, még az is, hogy végül maradok."
  • gabber_saviola
    #249
    Guidolin ha elmegy, akkor tuti hogy Zeman hozzánk jön ..... :D
  • McFrost
    #248
    Vazze! Az itt említett nevek mindegyike jó lenne Nektek!
  • szanics
    #247
    Zdenek Zeman elismerte, nem kizárt, hogy Ő lesz a befutó a Roma edzői posztjára.
    A cseh szakvezetőt többször megemlítették, mint a római kispad egyik várományosát és most már maga Zeman is lehetségesnek tartja.
    "Nagyon jó kapcsolatom volt Franco Sensi elnök Úrral."-jelentette ki Zeman ma délután.
    "Hogy visszatérek-e a Roma kispadjára? Még nem szálltam ki a versenyből, szóval nem elképzelhetetlen. Mindenki szeretne a Roma edzője lenni."
    A Roma jelenleg is új edzőt keres, miután az ideiglenesen kinevezett Bruno Conti a kupadöntő után visszatér eredeti munkakörébe. Zeman szerződése a nyáron lejár Leccében és jelenleg még nem hosszabbította meg azt. Az edző azonban a múlt héten azt is elárulta, hogy a Palermótól is megkeresték, miután Guidolin távozik a szicíliai csapat kispadjáról. Hogy tovább bonyolódjon az ügy, Guidolin csatlakozott a várományosok köréhez, ahol olyan nevek vannak most is, mint Spalletti, Trapattoni, Cosmi és Ranieri.
    Spalletti azonban kijelentette, hogy semmilyen féle megkeresést nem kapott eddig a Romától.
    "Az egyetlen dolog amit biztosan mondani tudok, egyik klubbal sem állok kapcsolatban."-mondta Spalletti.
    Zeman 1997 és 1999 között két évig volt a Roma szakvezetője.
  • McFrost
    #246
    Még a buzi Dákúrt is eküddném és nagyobb szabadságot adnék Totti mögött jáccva Perrottának!
  • szanics
    #245
    el bizony, húzzon a csába!
  • franco
    #244
    szvsz el kell passzolni antonio barátunkat míg piacképes...
  • McFrost
    #243
    Ragyaképű nyálzsákot úgyis eladják! Kell a lé!
  • szanics
    #242
    szvsz örülök, bár a Cassano-Trapattoni párost nehezen tudom elképzelni együtt, barátságban! :D

    Párdon, csak örülnék, mert ugye még semmi sem biztos.
  • McFrost
    #241
    Tegnap épp ezen gondolkodtam, 80% esélyt láttam rá , erre ne!
  • szanics
    #240
    Erőteljes híresztelések szerint Giovanni Trapattoni visszatér az olasz fővárosba, de nem a Lazióhoz, hanem a Romához.
    Az utóbbi néhány hétben Trapattoni mestert a Lazio kispadjával kapcsolatban hozták szóba és Trap meg is erősítette, hogy hiányzik neki Olaszország és hogy szeretne visszatérni.
    A mester most nyerte meg a portugál bajnokságot a Benfica csapatával és a tréner most szeretne hazatértni, de a pletykák szerint nem a Lazióhoz, hanem a Romához.
    "Hiányzik Olaszország és kész vagyok hazatérni."-nyilatkozta a múltkor Trap. "Amennyiben valaki érdeklődik irántam és még mindig hisz bennem, akkor boldogan mondok igent. Az összes nagy csapatnak jelenleg van edzője, de én nem sietem el a dolgot és boldogna pihenek az elkövetkező néhány hétben."
    A Roma jelenleg is új edzőt keres miután Conti ideiglenes megbizatása hamarosan lejár.
    "Az, hogy eljöttem Portugáliába egy újabb tapasztalat volt az olaszországi munkák után. Szerettem volna bebizonyítani magamnak hogy mit tudok és megértettem, hogy még mindig 'fiatal' és naprakész edző vagyok. Most újabb kihívásra vágyom."
  • gabber_saviola
    #239
    gondolkozok egyet rajta és regelek egy doménjt ...
  • szanics
    #238
    én benne vagyok ám, kis olaszfocis Palermo-oldal.
  • gabber_saviola
    #237
    lehetne :D
  • szanics
    #236
    Nem csinálunk egy Palermósat? Te csinálod a dizit, én meg társadalmi melóként megtöltöm infóval. Mit te szólsz? :DDD
  • gabber_saviola
    #235
    jááááj :D
  • szanics
    #234
    alap :D
  • gabber_saviola
    #233
    honnan szeded ezeket a pletyiket?
  • szanics
    #232
    Jó kis csapat lenne ez, Zé Robertóval és Taddei-jel a két szélen :DDD
  • szanics
    #231
    Zé Roberto, a Bayern München szélsője közel áll ahhoz, hogy a nyáron a Bosman szabály értelmében a Romához szerződjön.
    A brazil visszautasította a Bayern új szerződését és a játékos menedzsere csütörtökön tárgyalóasztalhoz ült Daniele Pradéval, hogy egy esetleges Bosman átigazolásról tárgyaljanak.
    Ze Roberto meg van elégedve a Roma 3 éves szerződés ajánlatával, ami évi 1,2 millió fontot jelentene számára. A játékos továbbá tudni akarja a Roma további törekvéseit mielőtt aláírja a szerződést.
  • gabber_saviola
    #230
    ok
    [netöröjjé :D]
  • szanics
    #229
    Ne offojjá, me' türüllek! :DD
    Áh, az a baj, hogy nincs rá időm. Ahhoz, hogy elkezdjek egy új játékot, kell legalább 2-3 óra, most meg marhára nincs erre időm. Elég sok a meló hál'Istennek, meg vizsgaidőszak is van, úgyhogy nem hogy efemezni nincs időm, de - látod - még ide is alig-alig tudom letolni a képem.
    Úgyhogy egyelőre nem kezdek újat - a Kölnös mentésemet folytatom néha-néha, de csak 1-1 meccs erejéig -, viszont az tuti, hogy ha kezdek, akkor 505 AS ROMA.
  • gabber_saviola
    #228
    szasz Szanics!
    tolod még az efemet?
  • szanics
    #227
    Ez kicsit erős, de legalább bent maradtatok, aminek örülök! :D