416
Konami Europe - www.konami-crimelife.com
  • SzocsA
    #416
    lehet több profilt csinálni egy accra?
  • Ryder159
    #415
    Már lényegtelen, ennyi elég is volt a játékból. Belépek, kettőt lépek legyilkolnak.
  • Ryder159
    #414
    Sziasztok! Most töltöttem le Steamen. Nem tudom még hogy működik. Találok valahol a játékban magyarokat?
  • krisztian94
    #413
    ááááá nekem újjra indul a gépem mikor kimegyek a legelején kapun.......miért leht ez valki segitsen már pls !!!!!!!!!
  • Csataiii
    #412
    Küldiztema fodrászszalonba a tagoknak de ott nincs több küldi. Most hol tudok felvenni küldit? Mert bigdogotsehol nem találom
  • klali
    #411
    Hi!
    Nem tudtok valami magyarositást a játékhoz? nagyon jo lene
  • Lacipapa92
    #410
    Hi!Nem tudjátok hogy hogy kell megcsinálni a 81 hit combot vagy mit?Ja és hol a 25. teg a Hood-ban?:)
  • Lacipapa92
    #409
    El se hiszem ma bekapcsoltam gépet és elsőre sikerült kimenekülnöm!:)Már azt hittem itt ragadok bazz:D Pedig így utolag elnézve elég könnyű volt. Most viszont azt nem tudom hogy hol a rendőr állomás:D
  • Curesz
    #408
    amugy a kerítés vagy mi az falacska melett menj végig, mert ugy majd megtalálod az utat
  • Curesz
    #407
    LOOOOOL:D...jah hát már nemsoká:D, az is egy őrült
  • Lacipapa92
    #406
    Én egyszerűen nem értem: végig jártam már az egész kikötőt és sehol se találtam kiutat...Már 3 napja szenvedek ezzel a szemét küldetéssel. Remélem ezután jön vmikor a Big Dog móresre tanítása mert ezért szétütöm:D
  • Lacipapa92
    #405
    Köszi szépen
  • Curesz
    #404
    Huh...féléve jáccottam legutobb:( ... De én átgázoltam a tömegen:D... felkaptam a ropit, aztán jöttem le legyilkotlam az embereket, aztán uyge levan zárva anagy kapu, szal mikro jöttem lefele akkor balra kell fordulni(ha a képernyővel szembe vagy) ott megint jön pár csicskaszájú:D lepusztítod őket, és ott hátul ki lehet slisszolni...vhogy iyg cisnáltam...nemtok többet segíteni:/
  • Lacipapa92
    #403
    Curesz te nem tudod véletlen hol van másik kijárat a hajóról?
  • Curesz
    #402
    Nah tessék itt egy trainer:

    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_crime_life.shtml#Crime%20Life%20v1.0%20+6%20TRAINER
  • Lacipapa92
    #401
    Nincsenek a játékhoz csitek?Hogy ne haljak meg ha lőnek 300-an vagy valami?
  • Lacipapa92
    #400
    A rohadt köcsög életbe már!!!!!!!!!!!!Lehetetlenség megcsinálni azt a rohadt hajós-táskás feladatot?Még health recheargel is mindig lelőnek.Én meg ha válaszolok nem tudok futni mert mikor már rég lelőttem az ellenséget Tre még mindig felé tartja azt a köcsög pisztolyt.Ki az az idióta aki egy ilyet rakott ebbe a jó játékba?NEM LEHET!!!HELP ha még valaki nézi ezt a fórumot!
  • Lacipapa92
    #399
    Ja jó most már vágom hogy kell rabolni.Viszont az hogy lehet hogy: 1.mind a kettő pénztárosra figyeltem,ütöttem őket mégis beindult a riasztó 2.beraktam a táskát a kocsiba és mégse lett kipipálva a küldetés?
  • Lacipapa92
    #398
    Hogy lehet 1000$-t lopni?Én az összes pénztárat kiraboltam a boltokban de olyan spúrok hogy kb jo ha 400$ összejött.
  • Leeeee
    #397
    csá
  • HBK
    #396
    nincs itt élet WAZZE
  • Curesz
    #395
    Amugy má nem emléxem pontosan..de igen ott levan zárva az út ahol bejöttél, szal ott jobbra vissza elkell menni(ha szembe állsz a kapuval), és ien hátsó utakon kell kimenni...nem nehéz megtalálni, mer onnan jön az ellenség :)
  • Curesz
    #394
    Hát vissza kell menni...és lekell pusztítani midnenkit...elkell onnan menekülni..csak jönnek 100an...
  • HBK
    #393
    valaki sürgősen segítsen mert tök ideges vok hogy nem tom megcsinálni
  • HBK
    #392
    Amikor a hajón elkell lopni azt a táskát és megszólal a riasztó ott mit kell csinálni??
  • Curesz
    #391
    nah végigtoltam...naon drámai a vége
  • Curesz
    #390
    Nem a tárgyakat kell ellopkodni, hanem a pénztárt kell kirabolni, méghozzá 1000$-t kell egyszerre! ellopni-
  • Trevor13
    #389
    Cső! Én ott tartok,hogy asszem el kell foglalni egy területet "The Bridge" asszem, de az már el van foglalva, és nem tok továbbjutni. Mit kell csinálni?
  • xy1234
    #388
    császtok!!
    ott tartok hogy egy bankot kell kirabolnom és nem tudom hol van aki megmondja annak tisztelet
  • attila117
    #387
    honnnnann lehhhhhet leszeeeeeeed niiiiiiiiii???
  • attila117
    #386
    ja és honnan lehet letölteni?
  • attila117
    #385
    ennek van története videók küldik szabadon mászkálás meg ijes mi?
  • QtyuLee
    #384
    Sziasztok! Az a problémám van hogy elakadtam egy küldinél.. már többen is írták aszem ha jól láttam.. de senki sem írt pontos választ! :S jó lenne valaki segítene, mert már pár napja it vok elakadva.. összekell lopkodnom $1000 és én már $1500-nál vok és nem csinál semmit nem adja meg a küldit... :S mit kéne csinálnom? valaki légyszíves segítsen!
    Amúgy meg a játék iszonyat jó főleg a zenék.. és a játék élmény.. ja és a másik problémám hogy nincs hangja az ütésemnek meg egy két dolognak..:S pl.: eső is nem tom amikor esik az eső a hangfalaim szétszakadnak :D fura.. serceg összevissza!... és másik haveromnál is jelentkeztek ezek a problémák.. mi lehet a baj? nagyon megköszönném ha valaki segítene! by BunDi alias QtyuLee :P
  • borosa
    #383
    HELP!!!
    Vandalize 5 items in gangland shops!! ezt a feladatot nem tudom megcsinalni mert nem tudom mit kell!!
    Segitsetek koszi
  • madtolyy
    #382
    Sziasztok!

    Hogy lehet a játék alatt a Logitech gamepadot normálisan bekonfigurálni? Mert én próbáltam, de egy csomó gombot nem akar a játék közben használni.
  • valla42
    #381
    LÉGYSZÍ valaki! Segítséget szeretnék kérni. Letöltöttem a CLGW-t, feltelepítettem, de NEM TUDOM INDÍTANI valamit origi disc-ről ír, de crackelni nem kell. Próbáltam sd4hide-vel is mint a NFSMW-t de úgy sem megy. Ehez kell valami progi? Vagy mi? A 7 sinsnél is ez van. Aki tud kérem segítsen. Köszi
  • Hody
    #380
    tehát ezt nem ugy kell hogy elrabolok , aranymadarat, vázát és berakom a kocsiba?? mert ugy már összegyült 1400$ de nem csinál semmit... és nem ad új küldetést
  • ADIO
    #379
    Kösz de már nem kell... (kiakasztottam) segítek hody na hamár megvan 1000$ akkor fogd a táskát és rohanj mint az állat elne kapjanak!
  • Hody
    #378
    ?
  • Hody
    #377
    ?