416
Konami Europe - www.konami-crimelife.com
  • asfa
    #296
    mi van ezzel?
  • grebber
    #295
    2005-12-27 PC Game ISOs Crime Life Gang Wars (c) Konami RELOADED 55x50 MB
  • evil 007
    #294
    hy!
    szeretnék segítséget kérni:
    bemuntolom a daemonba(3.47) feltelepítem (crack nekem nics hozzá lehet hogy kellene?)elindítom az sr7 stop (hide) aztán a játék amikor indulna ezt írja ki: please insert original disc instead of back up. see www. securom.com/no orig found for more details. remélem tuttok segíteni
  • Lebron James
    #293
    Valaki küldjön már egy 100% savet:[email protected]
  • asfa
    #292
    ja mindegy nincs mit
  • kene84
    #291
    Hát sajnos ez sem oldotta meg a problémát!Most vmi másik szöveggel küld el a francba!
    Asszem feladom a dolgot!
    Azért köszi!
  • asfa
    #290
    hát én starfuckal inditottam el ugy hogy szedd le és arra kell menni hogy disable cd,disable node és menni fog
  • kene84
    #289
    Hali!Ha sikerült elindítani akkor megkérnélek,hogy írd le nekem hogyan mert én már mindent próbáltam de semmi eredménye!

    Előre is köszi!

    Csáo
  • Lebron James
    #288
    Hali!
    Nem tudja valaki hogy boltot hogy lehet kirabolni a játékban?
    Mert megöltem egy rendőrt,elvettem a fegyverét,bementem egy üzletbe,ráfogtam az eladóra,az meg csak nézett rám
    Valaki segítsen!!!
  • asfa
    #287
    már megvan és szvsz nem rossz játék.kicsit a grafkon elhetne javitani de azért kira játék lett megéri beszerezni
  • asfa
    #286
    bazz visszaolvastam de nem megy.daemon 4 bemontolom sd4 hide és win200 kompatibilitás azt kiirja hogy remove blabla mit tegyek?pls
  • beerka666 #285
    ja...mikor legelsönek felraktam ment tökéletesen mostmeg hiba
  • datango
    #284
    hogy kell elinditani a gamest ! daemon tools 4.0 val az a sr7 es kirja hogy nothig to hide . felraktam a daemon tulsz 3.47 et azzal is ugyanugy... vki help pls !4!
  • mila69en
    #283
    ja igen olyankor nyomj egy védekezés gombot és nem esel el, már futhatsz is tovább
  • csm
    #282
    nem állok meg de mégis simán utolérnek és lerúgnak
  • mila69en
    #281
    hát futni kell a bankig ne álj meg verekedni
  • csm
    #280
    ott tartok hogy 7500 dolcsit kell elvinni valahova, de párszor megütnek és gémóver mer elfogy a mánij. mit kell tenni?
  • mucsácsó
    #279
    hát...biztosan jó, mert gondolom ezis egy clone....csak majd le kell húzni a kábeleket, meg DAEMON tools 4, vagy sr7stop...stb
  • csm
    #278
    császtok. ezt a verziót szedem, ez jó?
    PC-Crime.Life:Gang.Wars-FullDvD.Multi5-By.TXT
  • mucsácsó
    #277
    lett volna még mit javítani.... :DDDDD
  • adammmmmmm
    #276
    hopp javítok
    Szerintetek lesz kettes rész?Csak azért mert az előb montam,hogy a zsernyákok csak egy hullát találtak.
  • adammmmmmm
    #275
    Szerintetek lesz kettes rész.Csak azért mert az előb montam,hogy a zsernyákok csak egy hullát találtak.
  • mucsácsó
    #274
    amúgy millen hosszú a gammás?
  • mila69en
    #273
    azok sztem a gragfitik miatt lehetnek mert nekem is 1 zárva maratt
  • adammmmmmm
    #272
    Sziasztok.
    Köszi a segítséget.Sikerült de szerintem Tre nem halt meg mert a zsernyákok csak egy hullát találtak.(Asszem)
    Azt furcsállom,hogy két video még le van zárva
  • mila69en
    #271
    mét csak nem cracker vagy, hogy felakarod törni:DD

    inkább kerüld meg:DD egyszerűbb de amugy olvasd a topicot és megtalálod a választ vagy keress rá a keresővel ott van
  • cicai
    #270
    sr7 védelmet
  • mila69en
    #269
    azt tudttuk eddig is:DDD
  • mucsácsó
    #268
    Securom 7 csücsül ezen is.... :D
  • mila69en
    #267
    milyen védelmet:DD
  • cicai
    #266
    hogy kell feltörni a védelmet?
  • mila69en
    #265
    én csak mászkáltam körülötte védekezés nyomva tart, azt ha jól bele tod csalni akkr egy tűz le is veszi az egész életét utána meg kell vele verekedni is
  • adammmmmmm
    #264
    Sziasztok.
    Végre túl jutottam a fegyveres részen.
    De sajnos a justis(nem tom hogy írják)elleni harcba mindig beletörik a fogam.
    Nem tudnátok segíteni abban hogy hogyan öljemmega.
    (Tudom,hogy a tűzbe kell lökni de jól jönne ha adnátok pár tippet.PL:Hogyan üssem,csinájjak-e specialt vagy brutált.)
  • mephisto11
    #263
    Én is ugy indítottam el hogy átnéztem a fórumot és letöltöttem az sr7stoppot.Nekem alkohol120-am van én arra esküszöm!Semmi mást nem tettem csak belőttem az alkoholban minden emulálási funkciót,elinditottam az sr7stoppot,hidoltam és el is indult egyböl a game...
  • mila69en
    #262
    "Hi, én azt birom bennetek hogy csak irjatok irjatok a sok szöveget, de a lényeget senki nem irja le hogy hogy lehet elinditani"

    akkor olvassálmár vissza mielőtt megszólalsz pls.pls.pls. még csak keresgélned sem kell sokat összesen 262 üzi van
  • Go4gold
    #261

  • Go4gold
    #260
    Hi, én azt birom bennetek hogy csak irjatok irjatok a sok szöveget, de a lényeget senki nem irja le hogy hogy lehet elinditani, mert en lehuztam a CDromokat letöltöttem azt a geci sr7 Stop 1.0at rányomom hogy hidden ki is irja, de a játék ettől még nem indul el, deamon 3.47-em van.
    3 féle faszságot ir ki: ha kikapcsolom deamont akkor nincs bent eredeti CD/DVD, ha deamonnal inditom akkormeg:Conflict with Disc Emulator Software detected., hameg hiddenelem akkormeg:Please insert the original disc instead of a backup. Na pls mondjatok el már ha a regeditbe kell átirni vmit akkor azt pontosan irja le vki melyik fül alatt és mit....stb
    Énis szeretnék már niggerkedni
  • ThugEdge
    #259
    miért neked megy?
  • adammmmmmm
    #258
    Sziasztok.
    Nem tudjátok,hogyan lehet bejutni a hedhunterz crib-jébe annál aküldetésnél amikor a fegyverekkel kell bejutni.Ojan segítség kéne,hogy merre menjek,hogyan bujkáljak merre lőjjek.Szóval,hogyan jussakbe ép bőrrel.
    (Ha eggyáltalán nemsikerül akkor végső esetben tudnátok cheat-ot adni,de csak végső esetben.)
  • #257
    Kábellehúzás megoldotta.
    Köszi.