416
Konami Europe - www.konami-crimelife.com
  • M.A.D.
    #256
    Nincs rendszergazda jogosultásgod a regeditben. Tuti. Azért nem megy.
  • M.A.D.
    #255
    Most ez vicc? :( Miért a 3.47-et, mikor a 4.00-ás pár hete jött ki, és azzal minden ilyen védelmű game simán megy! :)
  • Since
    #254
    persze úgy is mükszik de ha átírod picit regedtitet stb semmit nem kell huzogatni :D
  • #253
    Úgy müködött,hogy lehúztam a dvd irót,daemont kikapcsoltam.
  • Since
    #252
    regeditet is át kell írni
  • Since
    #251
    regeditet írd át, illetve a desktopon kévő parancsikonon kompatibilitás 200 módba
  • KeKKSZike
    #250
    Sziasztok!!

    A játék felől érdeklődnék... Tudna nekem valaki mutatni egy (magyar) oldalt, ahol írnak egy kicsit a játékról?! Előre is köszönöm!
  • armandusy
    #249
    cső felrakta m a 3.47es deamont és nem megy sr7 stop progit is beindítottam és no GOGO HELLP MEEE
  • mila69en
    #248
    daemon4-el nem müködik a sr7.stop
  • Viktorr
    #247
    sr7.Stop 1.0
  • Viktorr
    #246
    sr7Stop 1.0 ezt töltsd le
  • #245
    Hy!

    Nem akartam a 4-es deamon helyett a 3.47-et felrakni,de igy nem akar indulni a játék.
    Próbáltam azt is hogy virtual cd hide-al letiltani a meghajtókat,de semmi.A kompatibilitást
    áttálítottam win 2000-re,de úgyse.
    Azu sd4hide progi se segített.Gondolom az optikai meghajtók lehúzása sem segít.
    hogy lehet a problémát megoldani?
  • adammmmmmm
    #244
    Már mindegy megtaláltam.
  • adammmmmmm
    #243
    Hellosztok.
    Nemtodjátok hol van Mal fegyver boltja mert a K.Y.C. emberei fegyverrel jönnek és mindig le lőnek.
    És ezért kellenek fegyverek.
  • #242
    Bocs,most láttom linkelve van.
    Köszi!
  • #241
    Valaki tudna nekem küldeni egy mds fájlt a játékhoz?
    [email protected]

    Előre is köszi!
  • adammmmmmm
    #240
    Hát sajnos a metrós ötlet nem jött be de most a championsip-ben próbálkozom.
    (A metrón sajnos mindig hátulról ütnek.)
  • ThugEdge
    #239
    jó van aszittem lebaxátok a búrám,hogy leszoltam híres nevezets gta sa-t:)aszem megnézem én is ezt
    kösze
  • mila69en
    #238
    ez inkább olyan verekedős mászkálós lövöldözös(szerintem):D

    amúgy a hangulata nagyon jó.. régen kötött már le így játék. gta san-t felénél meguntam
  • mucsácsó
    #237
    más...hú...azé más...ez arról szól, hogy van egy bandád, és ghettozol ezerrel...ez nem ilyen bóvli San Andreas...sztem azé ez másról szól, vagyhát a bandád van előtérben, nem az ilyen ökörködés, meg szarozás mint a GTA-ban...
  • ThugEdge
    #236
    figyu má
    ez olyan mint a gta sa?me ha igen kihagyom:)
    ha vmi érdekesebb..
  • adammmmmmm
    #235
    Köszi megpróbálom.
  • mila69en
    #234
    a rendőr autók ott vannak a gangland centralba nem messze a banktól a 81-hit es combo meg ütni kell az ellent ott lent számolja is neked aza lényeg hogy 81-et taláj úgy hoghy közbe téged nem ütnek meg(ha védekezel meg üthetnek úgy nem nullázza le) és túl sok ídeig ne tartogasd a pontjaid mert lenullázza sztem keress egy zsúfolt helyet(mondjuk a ganglandi metró lejáró előtti rész tőkéletes)

    ja és kivégzésre 10 hit-et ad
  • adammmmmmm
    #233
    Hellosztok nemtudjátok hol lehet felgyújtani a rendőr autókat.
    És,hogy értik a 81 combot, mit kell csinálni?
  • mila69en
    #232
    a vége fele nagyon ott van a hangulata... telitalálat a készítők részéről
  • mucsácsó
    #231
    ez a game nagyon kész, télleg igazi ghetto, meg gangsta hangulata van, sztem eltalálták... kira gami, szeretem az ilyenféléket :)
  • mephisto11
    #230
    kÖSZ SZÉPEN!Megvan most kell mennem a fight championsipre...Szét kell vernem a rasztákat...
  • mila69en
    #229
    ez nekem hogy hogy kimaratt

    vagy tényleg ennyire rossz lenne a memoriám
  • adammmmmmm
    #228
    Emlékszem arra a küldetésre le kell innod magad a bárban és úgy kell verekedni.
    Ugyan úgy kell leinnod magad mint ha elmész enni valamit.Oda mész a csaposhoz és lenyomod az E-t.
    (Drunk=le issza magát.)
  • mila69en
    #227
    csak küldetésekben.. az meg nem ugrik be hogy mit is kéne csinálnod:((

    meg egy kis éredekesség bár végig toltam a gammát mégis egy video zárva maradt lehet hogy azért mert nem fújtam le minden grafitit
    na mindegy mégegyszer neki nem álnék végig tolni:D
  • mephisto11
    #226
    más kérdés:lehet területeket foglalni vagy csak küldetésekben kapom majd?
  • mephisto11
    #225
    mert én csak átfutottam az embereken és betöltött a headhuntez törzshelyre...
  • mephisto11
    #224
    a bár elött is szét kell verni mindenkit vagy csak a bárban?
  • mephisto11
    #223
    igen!!!
  • mila69en
    #222
    bent a headhunterz bárba is lefújtad a grafitit mert volt egy olyan rész is hogy bent kellett 2 grafitit átfújni
  • mephisto11
    #221
    szétvertem mindenkit,lefujtam a grefitiket de semmi...ja meg az egyik helységbe nem tudok bemenni mert zárva van...
  • mephisto11
    #220
    ok ott vagyok...már lenyomtam 3x...
  • mila69en
    #219
    ha jó emlékszem el kell menned a headhunterz bárba vagy mibe de van egy ilyen nevü helység ganglandba oda be kell menni
  • mephisto11
    #218
    amikor belépsz a levelekhez és rámész a kiválasztott levélre ott irja részletesen a feladatot...utána rákattintasz és irja röviden.a mondat elött egy kis négyzet van abba kerül a kis zöld pipa ha teljesítetted a küldetést...na ott van ez a szöveg.
  • mephisto11
    #217
    Get drunk and get into a fight with some headhunterz