416
Konami Europe - www.konami-crimelife.com
  • mila69en
    #216
    mit ír az email amit nem tudsz meg csinálni?
  • mila69en
    #215
    nah épen most sikerült végig vinnem hát elég hülye vége lett vazze kilyuggaltak a végén azt meghaltam
  • mephisto11
    #214
    amiröl beszélek az az elején van még amikor a szeméttelepes balhé lezajlott utána kapsz uj küldetéseket akkor amikor össze kell szedni 1500$.
  • mila69en
    #213
    most hirtelen nem ugrik be melyik küldetésnél akattál el:((

    sztem most vagyok a végénél a városokban káosz uralkodik lángokban minden

    de ezt a főmuftit nem tudom lenyomni vazze ő a superman hiába ütöm nem vesz le neki semmit hanem ilyen tüzekbe kell belevezetni ez már nevetséges

    amúgy a story a vége fele nagyon érdekes fordulatokat vesz már aztse tudom hogy akkor ki kivel van tiszta áruló banda
  • lukeone
    #212
    én tegnap valahogy el tudtam inditani a játékot de ma már nem indul kezd elegem leni!!!!!!!!!!!!
  • mephisto11
    #211
    amugy nem gondoltam volna hogy big dogot is le kell majd ütni...
  • mephisto11
    #210
    amugy ahogy nézem te már elég sok küldetést megcsináltál már...
  • mephisto11
    #209
    amugy megpróbáltam már hogy szétvertem egy ellenséges bárt utána meg jöttek ezrével azokat is kiütöttem de nem történt semmi.utána megint jött egy csomó köcsög azokkal meg már nem bírtam és elmenekültem...
  • mephisto11
    #208
    ok.4 küldit kapsz egyszerre.1 dizeltöl hogy foglald el a shop területét e hidon tul.az megvan.a másikat big dogtol hogy a gazdagnegyedből min.1000$ kell rabolni.az is megvan.aztán a csajtól hogy szedj össze 1500$ a fight bajnokságra.az is megvan meg korruptol kapsz valami olyant hogy jó nagy balhét kell csapni valami ellensége bárban asszem.de nem biztos.na ezt nem tom megoldani mert nem tom pontosan mit is kéne csinálni...
  • mila69en
    #207
    öö egy kicsit bővebben leirnád, hogy hol is tartasz
  • mephisto11
    #206
    ja,most raboltam az előbb a régiségesnél 1600$ sikerült...kösz a tippet!
  • mephisto11
    #205
    Hello.nem tudjátok hogy a korrupt mit akar azzal a headhunterzes küldetéssel???mert elakadtam benn...csináltam már mindent de semmi sem jó és nem enged tovább...amig ezt meg nem csinálom nem kapok uj küldetéseket!
  • mila69en
    #204


    remélem ebből tanúlt bigdog hogy többet ne akarjon átverni
  • mila69en
    #203
    hát nekem is volt ott vegyverem pedig nem vittem magammal
  • adammmmmmm
    #202
    Köszi a tippet csak nincsen pisztojom és éppen ezért lő le.Egyépként pisztojt honnan lehet szerezni.(Remélem még így is ki lehet jutni.)
  • mila69en
    #201
    ki kell jutni a hajoról lödd le akik a hajón vannak aztán ahol lenne a kivezető út azt elzárták egy autóval de ha lefordulsz jobra az autónál és elmész lefele akkor meglátod, hogy hol lehet kimenni ál is ott együpse egyedűl azt is nyíird ki aztán már kinnt is vagy
  • adammmmmmm
    #200
    Hellosztok segítséget szeretnék kérni mert a Játékban ott akadtam el amikor egy hajórol kell egy táskát ellopni.Mindig a fegyveres öl meg.
    Kérlek segítsetek.
    (Ez akkor van amikor Disel küld egy sms-t,hogy jöjjek egyedül)
  • mila69en
    #199
    :DD most vagyok túúl egy akkora f***ságon, hogy az már fáj küldetés csinálj 81-hit es combot hááát már majden kitéptem a hajam de azért csak összejött bár nem értem ezt minek kellet beletenni
  • Viktorr
    #198
    Na ha valaki valami csíthez jut az lécci küldje el priviben
    kiakaszt ez a játék
  • Since
    #197
    Windows 2000 mód kompatibilitás nem 200 :)
  • Since
    #196
    Egy dolog kimaradt...Akinek nem megy az írja át a regeditet ahogyan a kolléga is írta, de a kompatibilitás winfos 200 módban elfelejtetted...A parancsikonon jobb klikk, kompatibilitás és futtatás 200 módban így mennie kell...Nem kell hozzá semmilyen más progi.
  • mila69en
    #195
    :DDD az ékszer üzlete

    odamész ahol az eladó ál és ott kirír valamit most hirtelen nem tom mit ír nyomod az E-t és akkor kezdődhet a móka:DD te figyelsz hogy ne tudják meg nyomni a riasztót (vagyis ütöd őket) a társad pakolja a lóvét csak fontos hogy nem vidd el egyből a táskát mert akkor 3 csillagod lessz az tuti halál:D jól tele pakolja kapsz 1 csillagot hagyd el az üzletet rázd le az 1 csillagot és menj vissza a táskáért és vidd el egy kocsihoz kell vele futni 2 csillagot meg simán túl lehet élni csak 10 zsernyékot kell kinyírni:DD
  • mephisto11
    #194
    ez szerintem is elég gáz....
  • mephisto11
    #193
    sajna csak chekpointok vannak...
  • Viktorr
    #192
    aha kérdés volt a mentés
  • mephisto11
    #191
    mert a big dogos küldetés azt irja szerintem hogy blingsleyböl 1000$nyi lóvét össze kell szedni...de ha csak simán bemegyek és leveszek a polcról valamit azért csak 60$ kapok.igy elég nehéz összeszedni....
  • mephisto11
    #190
    hogyan csináltad????mit raboltál ki????
  • mila69en
    #189


    na az utolsó rablásom elég jól sikerűlt és épp bőrrel megúsztam
  • mephisto11
    #188
    A rendőröktöl lehet elvenni a fegyvereket...Hol lehet menteni manuálisan?????Ez most kérdés volt?
  • Viktorr
    #187
    Hol lehet szerezni fegyvereket?:D
    Ja és lehet menteni manuálisan mert szar ez a chekpointos módszer
  • mephisto11
    #186
    blinksley hillsben mit kell csinálni nem tudja valaki??
  • lukeone
    #185
    nem baj azért köszi....lehet hogy feledom mert már ez a 3. napja h szenvedek....
  • mephisto11
    #184
    nem tom a verziószámát....
  • mephisto11
    #183
    na megvan már az 1500$?utána mit kell csinálni?
  • mephisto11
    #182
    pisztolyal lőttem már...jobb egérgombal lehet célozni.2lövés egy faszi...
  • mila69en
    #181
    puskával lövöldöztetek már egyszerüen közröhely hogy az milyen béna... célozni lehetetlen jah meg az autómata célzás lol
  • mila69en
    #180
    bankból 800$ raboltam
  • lukeone
    #179
    leirnád nekem az alcoholod verzioját mert ehet h az a baj!!!hogy én régit használok!!!!
  • mephisto11
    #178
    nekem sr7stop-al megy meg alkohol 120%-al...anyi volt hol föltelepítettem a játékot utána elinditottam az sr7stopot hidoltam a cuccost utána meg elinditottam a gamet és kész...
  • mephisto11
    #177
    összelehet szedni hamar csak az a gáz hogy nem tom utána mit kell csinálni...Valami ujjabb champion versenyt ir az sms de nincsen sehol verseny...meg még 2 küldetésem lóg a levegőben mert nem értem mit ír...az egyik big dogtol jött,a másikat meg korrupt adta...