416
Konami Europe - www.konami-crimelife.com
  • #336
    Szerintem a GTA grafikája jobb.
    Nem nyújt akkora élményt mint a GTA, de szereti a gettós filmeket és a rap zenét annak be fog jönni.
  • Pulyka9
    #335
    helosztok.elakadtam még az elején a game-nek és már az ideg szétbasz mert azt a köcsögöt nem tudom megverni a amikor bajnokság van a híd alatt vki vmilyen taktika????
  • gericooper
    #334
    Hy! csak azt kérdezném, hogy jó a grafikája? és azt h olyan mint a GTA? THx
  • Bendegoose
    #333
    Á, megtaláltam,
    ha feltelepítetted, akkor ahova telepítetted találsz egy setup.exe,
    azt még indítsd el, dolgozgat vlmt, kb 1-2perec,
    aztán kész, índítsd újra a gámot,
    Üdv,
    B.
  • Bendegoose
    #332
    Hi,
    nekem is ugyanez a probléma jelentkezik...
    Plz, Hlp,
    Thx,
  • Flip
    #331
    Sziaszok! Az lenne a kérdésem h nálatok nem fordult e elö hogy elinditottátok a game-t és bejött egy fehér kép és onnantol se kép se hang? nekem folyton ezt csinálja. PLS Help!!!!
  • Atkamon
    #330
    Köszi, kipróbálom.
  • mila69en
    #329
    legegyszerűbb ha kirabolod de nevidd el egyből a pénzt hanem fuss el várd meg amíg lemegy a csillagod és menj vissza pénzért...

    szerk: ha egyből elviszed a pénzt akkor kapásból 3* esélytelen vagy de ha nem viszed el akkor csak 1* azt letornázod visszamész a maniért kapsz 2-öt így van esélyed:) de úgy is meglehet csinálni hogy egyből csak 2*-ot kapjál ne hagyd hogy az eladó riasszon mindíg űsd le ott mutatja kis ablakban hogy éppen melyik ébredezik odafutsz leütöd ébredezik a másik akkor azt üdöd le és így tovább és így sokkal több manit tudsz begyűjteni:)
  • Curesz
    #328
    Hát talán mer úgy kéne elindítani, hogy:
    1. Bemountolod vmivel
    2. A Vezérlőpult-Rendszer-Hardver fül-Eszközkezelőnél le kell tiltani az optikai meghajtókat!
    4. Játssz
    5. Engedélyezd az optikai meghajtókat
  • Atkamon
    #327
    Sziasztok! Ott tartok a játékban, hogy 1000 dollárt kell összeszedni üzletek kirablásával. Ha egyet kifosztok jön az egész rendőrosztag és kinyírnak. Hogy kell csinálni?
  • szapor
    #326
    Helló mindenkinek!!!



    Tudna valaki segiteni?Hogy ha elinditom az SR7.Stop-ot akkor mér írja ki ezt a mondatot:Please remove disc from current CD/DVD drive and insert the original "Crime Life" disc in driver G:.
  • Lacc 16
    #325
    Rájöttem hogyan lehet a bonusokat megszerezni. Írja a help&tips a menüben.Le kell grafitizni a falakon lévő más bandák firkáit. Minden városrészen 25, 30 vagy 10 és így tovább.

  • Lacc 16
    #324
    na kihalt a topic pedig ez a game sztem jó annyira hogy lehessen róla beszélni.
    Rájött már vki hogyan leehet megszerezni a bonusokat?
  • Jhon Balu
    #323
    verekedni és kinyirni az ellenfelet.
  • evil 007
    #322
    mi az hogy hentelni?

    válasz a #319-re????
  • Jhon Balu
    #321
    én ma tettem fel a gamét de nekem semmiféle crack-ot nem kért.amugy tetszik a gama föleg ahogy lehet hentelni.
  • Csuhai G
    #320
    Mindenki cracket akar, de az nem jut eszetekbe, hogy rá is lehet keresni!

    CRACK!!!
  • evil 007
    #319
    pár kérdés
    1. nem lehet kocsiba ülni?
    2. van benne 2player?
    3. van magyarítás vagy végigjátszás?
  • constantin
    #318
    Hy valaki tudna nekem cracket küldeni.Légyszi.A címem [email protected]
  • evil 007
    #317
    elküldenéd nekem is a cracket?
    please
    a címem: [email protected]
  • Lacc 16
    #316
    Lenne pár kérdésem remélem udjha vki a választ. Nekem egy darab bonus sincs meg, semmi a videókon kívül és abból sins utolsó 2. Tudja vki hogyan lehet ezeket megszerezni? Ja és a legfontosabb. vissza lehet menni a különböző részekre vhogy? Mer eddig nem jöttem rá hogyan ha lehet.

  • Lacc 16
    #315
    scátok. Végigvittem a gamet. Hát az uccsó pályán a tüzes rész kitalálójához lenne egy két keresetlen szavam. Írta vki itt korábban hogy lehet Tre nem halt meg. Naon remélem így van de mondjuk szinte oylan volt a gyerek mint a szita a végére.

  • XerPY
    #314
    szió!!
    átküldenéd a cracket nekem? és akkor tudok segíteni!!
    [email protected]
  • Atkamon
    #313
    Sziasztok! Feltelepítettem a játékot, megvan hozzá a Crack is, de nem tudom hova kell bemásolni, nem találom sehol az exe file-t. Help me please!
  • evil 007
    #312
    csak azért nem regisztrálok a wanadoora mert nekem csak crack kell nem kell még1x az egész játék fölösleges időpazarlás inkább aki tud az linkeljen egyet vagy küldje el a [email protected]
    előre is köszi
  • #311
    Ja, a wanadoo-n fent van a crack-es dvd változat
  • #310
    tudnátok egy frankó dvd borítót adni a játékhoz (lehetőleg ne a német verziót)
  • evil 007
    #309
    honnan kell leszedni azt a qrva cracket már mindenhol kerestem még a copyworlsön is linkelnétek egyet??
  • kene84
    #308
    Köszi az ötletet!Siker
  • Örm
    #307
    A gamecopyworld.com-ról szedjél le hozzá cracket.
  • kene84
    #306
    Hy mindenkinek!

    Ha kérhetném vki írjon nekem egy módot amivel szinte biztos,hogy el tudom indítani a game-t,mert annyi mindent próbáltam de valahogy mindig van vmi gubanc!
    Előre is köszi!

    Szevasztok!
  • constantin
    #305
    Valaki leírná milyen gép kell ehez a gamehoz
  • Lebron James
    #304
    Ha valakinek van 100%-os mentése a játékhoz,azt kérem hogy küldje el,vagy vegyen fel msn-re:[email protected]
  • asfa
    #303
    én tolom baszott jo gáma csak egy kicsit most meguntam
  • dark prince 14
    #302
    Mi ez a pangás? Senki sem játszik ezzel a jó játékkal???
    Szerintem qurva jó lett!!!
  • grebber
    #301
    Ezt mindeki tudja és nem is azon van hangsúly hanem hogy már rájött a megoldásra nem kell többet "szarakodni".

    SF3.6 az tényleg gázos ahhoz szerintem nem nagyon lesz crack :(
    És fog még jönni Securom 7-es cucc nyugi bele.
  • Csuhai G
    #300
    + a Securom 7-es játékokat eddig is el lehetett indítani némi szarakodással.
  • Csuhai G
    #299
    Csak sajnos a Securom 7 már régebbi, mostanába az SF 3.6 a menő, de azt még nem tudják feltörni! :(
  • constantin
    #298
    Hy.Milyen gép kell ehez a játékhoz.Egy GF2-n menne?Kössz
  • grebber
    #297
    Mi lenne ? Reloaded crackelte ennyi.Securom 7 halott :D