341
  • SimaSuna #341
    nincs meg valakinek a régebbi Totalcar részei?
  • desigo
    #340
    új évad első részében a Ford 650 brutál nagy dög volt
    500 literes tank omg
    viszont terepen úgy viselkedett mint egy nagy tehetetlen bálna
  • desigo
    #339
    mai forgatáson :)

  • Ariakus
    #338
    Ugh, a tv 2 részéről ezen nem is csodálkozok, elég szánalmas, hogy így megkötik a kezüket, de manapság már mindenhol ez van szinte.
  • GregSB
    #337
    Facebookon írták az első adás kommentjeihez, hogy kötelező nekik csinálni ezeket a párbajokat, ez követelmény volt a TV2-től amikor megkapták az adásra az engedélyt.
  • Ariakus
    #336
    Nem tudom, hogy miért erőltetik ezeket a "celeb párbajokat" a műsorban, tök fölösleges. Ahelyett inkább lenne még több tesztelés vagy vmi retro kocsi rovat.
  • GregSB
    #335
    BMW M5
  • desigo
    #334
    Jó volt az új rész csak rövid,de ha minden héten lesz akkor megbocsájtható.
    MX5-össel megmutathatta volna Bazsó,hogy hogy kell profin :)
  • FrezeR
    #333
    tök jó, hogy újra van :)
  • Dj Faustus #332
    Totalcar 2011. 1. adás
    A TV2 oldalán
  • GregSB
    #331
    23:30, Tv2, új adás! (ma)
  • Csabesz6
    #330
    jaja engem is átdob indára.
    nem tudom hogy müködik,sztem kerdezd meg valamelyik tagot emilben:D
    nekem karotta egy napon belül válaszolt:)
  • Bandi 18
    #329
    Eléggé kihalt a fórum de azért megpróbálkozok. :)
    Szóval megint van Totalcar csináld magad videopályázat. A totalcar.hu/palyazat/-ra kell feltenni. Csak egy kis gond van átvisz ez a link az indavideora. Mindnekinél ez van? Vagy ezt így kell és majd innen kell linket küldeni a szerkesztőségbe? Szeretnék csinálni egy tesztet de így nem merek belevágni.
  • Vlala #328
    A ma esti adásban: Jensen Healey, Lotus Super Seven replika, Kia Cee'd.
  • Vlala #327
    Jövő hétfőn újra lesz! Valami 70-es, 80-as évek járgányait láttam az előzetesben, meg szerencsétlenkedtek egy kétéltű LuAZzal...
  • GregSB
    #326
    Szerintem se olyan vészes, csak egy picit télleg több időt szentelhetnének az autókj bemutatására. Az új C merciből szinte nem is láttunk semmit. Meg kéne találniuk az arany középutat ez meg az autómánia közöt :)
  • Met
    #325
    torrenten is már fentvan
  • desigo
    #324
    Szerintem se rossz rész ez csak a műszaki információ az nulla:(
  • DJ BP
    #323
    sztem túlságosan kritikus, nem volt olyan rossz. Stúdióban történteket csökkenteni kell, és kész :). Meg picit hosszabb tesztek
  • Sir Quno Jedi
    #322
    TotalCar 2007.03.12. adás stream-elve
  • Sir Quno Jedi
    #321
    TV2-n fent van az új rész két félre vágva, épp az imént néztem meg. Nem is rossz ez a rész!
  • desigo
    #320
    Ha valaki talál linket hozzá az ossza már meg pls!
  • PetruZ
    #319
    Winkler + Karotta egyben. Ebben van utalás a webes elérhetőségre is, ami a jövő hét elejénél hamarabb nem várható.
    Én sem láttam, de majd letöltöm jól. :)
  • Met
    #318
    Nos, amikor kint vannak "terepen" az a szokásos színvonalat hozta, Karotta haja tényleg gáz volt de az S600-as etüd végére szerencsére lerendezte :DDD
    Szerintem a studiós dolog teljesen felesleges ebben a formában, ha lennének autós "sztárvendégek" és azokkal egy kis beszélgetés az még elmenne de ez a pimpezés meg a fehér ruhás csóka értelmetlen, a zene hát azt végképpen nem tudom mire jó, azon kívül, hogy valszeg a Winklernek bejön és így akar némi népszerűséget csinálni nekik :DDD
    Remélem ezt a stúdiózást még átgondolják...

    Winkler "sajtóközleménye":)

    Ez tényleg egy szégyenletes fos volt. Benne volt a pakliban, hogy így sikerül, én reménykedtem, hogy nem, de aztán mégis igazi rémálom lett. A legszebb, hogy nem foghatjuk se a TV2-re, se senkire, teljesen jó körülmények között készítettük ezt a borzalmat. Úgyhogy majd szépen kiértékeljük, levonjuk a konzekvenciákat, oszt’ meglátjuk. Az biztos, hogy senkinek nem kötelező autósműsort csinálni.

    Aki látta, attól elnézést kérek, aki lemaradt róla, az áldja a jó szerencséjét.


  • GregSB
    #317
    Mikor teszik fel? Én kíváncsi lennék rá.
  • Pheel
    #316
    Én meg meg sem néztem. Na majd letöltöm, ha szíveskednek kitenni.
  • G_ArchAngel #315
    Nekem tetszett, elég adult irányba mászott el a beszólások és helyzetkomikumok miatt (fingás, pénisznagyobbítás...)



    Karotta fél-EMO haja elég gáz volt:)
  • Web mester
    #314
    Király hogy újra lesz!
  • cindy86
    #313
    Hát ja pedig nem ártana valami hasonlót ökörséget nyomniuk http://href.hu/x/2e8o
  • Met
    #312
    Elolvastam ezt és most már kezdek kicsit aggódni. Zenekar? Minek?
    A következő az lesz, hogy ülnek egy nagy bőrfotelben és meghívott beszélgetős vendégek lesznek
    Na mindegy, este meglássuk.
  • Met
    #311
    Az ötödik sebesség az amiben van 3 vagy 4 csávó meg egy buta szőke?:)
    Az egyik csávó egy szakállas hosszú göndör hajú, aki egy Aston Martinnal lenyomott egy Chargert gyorsulási versenyen?
  • Vlala #310
    Én sem tudom, miért ilyenkor, de legalább van. :)
  • cindy86
    #309
    Én sem értem hogy miért kell este 11kor nyomni, még ha pénteken lenne, de hétfőn? Kiváncsi leszek mit csinálnak majd a stúdióban. Lesznek vendégeik? Reméllem lesznek saját ötleteik és nemcsak, a topgear-t koppintják le
  • Met
    #308
    Amúgy honnan veszik a nézettségi adatokat? Megkérdeznek 5 nyugdíjjas nénit mint nézett az este? Mert ebben az esetben még éjjfél után sem lesz Totalcar.
  • DJ BP
    #307
    csak abban reménykedek, hogy az éjszakai időpont ellenére lesz néző, és át is teszik így
  • DJ BP
    #306
    de ez a havi egy adás ez kaka lesz ha kivonjuk a nyári és téli szünetüket örülhetünk ha évi 9 adás lesz

    NEM LESZ SZÜNET elvileg
  • Met
    #305
    Én úgy tudtam, hogy a szombat ez első és a szerdai az ismétlés volt. Mindegy, de akkor is volt egy épelmélyű időpont amikor meg lehetett nézni.
    Szerintem az m1-nek túl "extravagáns" a műsor stílusa, meg ott a pénz is kevesebb.
  • schrank
    #304
    ha jobban bele gondoltok eddig is szerda éjjel ment és azt ismételték szombaton úgy hogy nem mindegy ? de ez a havi egy adás ez kaka lesz ha kivonjuk a nyári és téli szünetüket örülhetünk ha évi 9 adás lesz ennél még az is jobb lenne ha a régi felállásban átmennének az m1-re
  • Met
    #303
    És is remélem nem cseszik el, azt tudom, hogy akartak némileg több pénzt, hogy tudjanak újjítani a műsoron, azt meg még nem lehet tudni, hogy milyen kompromisszumokat kellett kötniük.
    De szerintem ezzel a késői időpontal nem várnak nagy nézettséget a műsorigazgatók.
  • Pheel
    #302
    Kicsit úgy érzem a beharangozóból, hogy lemásolják a Top geart. Reméljük nem olyan lesz, mint a magyar narancs a Tanúban!