341
  • GregSB
    #221
    Milyen kocsik voltak a mai műsorban?
  • Pheel
    #220
    Jaja! Király volt!

    Néztem viszont Viasat3-on a Startot. Rémálom. Akkora amatőr egy társaság. Eléggé úgy tűnik, hogy odaállítják őket, aztán majd csak mondanak valamit. Szerintem sosem vesznek fel egy dolgot kétszer.

    A Totalcarban legalább van valami koncepció.
  • DJ Bee18
    #219
    a mai adás sztem rohadt jó volt , nem a drága verdák sznob szemszögű bemutatása a szórakoztató. Látszik, hogy itt rajonganak az autókért, nem csak egy felvett póz, mint a konkurens csatornán
  • schrank
    #218
    szerintem nem ők tehetnek arról hogy kevés adásuk van hanem szarrágóskodik rajtuk/velük
  • GregSB
    #217
    A mai műsor már jobb volt egy fokkal.

    Új Civic rulez! :)
  • GregSB
    #216
    Kis érdekesség...
  • Istencsászár
    #215
    Én amit látok/olvasok olyan dologról amit énis "kiprobálhatok" vagy közelről megnézhetek legyen rossz vagy jó véleménye az az övé és lehet nekem meg teccik szal hülyeség ilyeneken rágódni hogy ő nem azt mondja amit te hallani akarsz mer akkor a másik tábor lesz "felbdühödve". Szóval én mind2ő műsort megnézem és engem hidegenhagy a szövegük ha nem a tényleges dolgokról beszélnek, nekem lehordhatják pl a suzukit ahogy akarják de nekem teccik jó kocsi ( ignis, uj swift )
  • Pheel
    #214
    Attól amatőr, hogy nem tesztelnek, hanem elmondják a kamerába a sajtó anyagot. Bazsó a múltkor úgy leszólta a Fiat Ideát, hogy csak úgy porzott az út. Na az már valami! Van véleménye, nem egy szócső csupán. Vagy vehetjük az utolsó adást, amiben a Peugeot 1007-est mutatta be más oldalról.
  • Istencsászár
    #213
    amatőr? abba próbálnak normális kocsikat bemutatni + motrokat, ezek meg a totalcarba végighülyülik a műsort minden féle szarral ami nemrossz mer multaságos..
  • Istencsászár
    #212
    kibaszott nagy lánctalpas trakesz:D azt avval szántották fel a fődet:)))
  • DJ Bee18
    #211
    mi volt benne???
  • Pheel
    #210
    Elmondta: alkotói válságban van. Csak azt nem értem, hogy arra a félévente öt adásra miért nem lehet felfüggeszteni a válságát. Ha meg nem bírja, ne csinálja. Balfék.
  • GregSB
    #209
    Annyi új autó van, (pl új Honda Civic, Alfa 157, Brera stb...), miért sz@r traktorokkal kell neki idétlenkednie?
  • Pheel
    #208
    Winkler egyre hülyébb :(
  • GregSB
    #207
    Elég gyenge volt a mai adás :(
  • DJ Bee18
    #206
    [center]125. adás, 2005. október 22.

    Szőlőkombájn NO COMMENT, és a híres nevezetes Ssangyong Rodius, méginkább NO COMMENT :DD
  • DJ Bee18
    #205
    kihagytam egy korábbi adást, mindjárt jön :))
  • DJ Bee18
    #204
    [center]128. adás, 2005. november 12.

    Egy Subaru halottaskocsi és egy lomha meg egy állat Celica...
  • DJ Bee18
    #203
    nagyon álomvilág az a műsor. De a Hummert meg a Ferrarit azt ki kell próbálni
  • Pheel
    #202
    Ez tény, de valahogy engem jobban érdekelnek az elérhető dolgok, mint a szupercirkálók. Persze Winkler traktoros hülyeségét sem nagyon csípem...
  • R0sc0
    #201
    ha autot akastz venni akkor elmész egy autoszalonba és ott megnézed, nempedig a TVben döntöd el hogy kell e vagy nem.
  • Pheel
    #200
    Autómánia teljesen amatőr egy műsor. Ráadásul teszteltek egy teherautót és egy államfői autót. Mindkettő maximálisan érdekel, ha autót akarok venni...

    Egyiknek sem mondták az árát, de külön hangsúlyozták, hogy a Nissan Navara mind a zöldségeseknek, mint a Szörfösöknek ideális. Előbbi nem hiszem, hogy le tudja cserélni a Zuk-ját egy ilyenre, az utóbbi réteg gyakorlatilag nem létezik az országban. Az Audiból talán el lehet adni kettőt, de a célcsoport nem nézi ezt a műsort.
  • GregSB
    #199
    Bah, elaludtam(megint), úhogy lemaradtam róla (megint). F@szért kell ilyen korán adni, miért nem tudják délután? :D
  • DJ Bee18
    #198
    na egész jó volt, legalábbis a vele párhuzamosan futó Autómániánál biztos, amennyit a végéből láttam :D
  • DJ Bee18
    #197
    [center]127. adás, 2005. november 5.

    Egy hetvenes évekbeli csúcs, a Citroën SM, és egyéb veterán autó bemutatása.
  • DJ Bee18
    #196
    [center]126. adás, 2005. október 29.

    Avagy hogy kell szétverni egy Rextont. De láthatunk még Micra C+C-t, amit férfiszeretőknek ajánlanak. De felbukkan még egy Seat Leon is.
  • DJ Bee18
    #195
    na pótlom az elmaradást :D
  • GregSB
    #194
    Egyben nem, de a www.totalcar.hu-n fent van az összes rész egyesével.
  • hazsoo
    #193
    hali. csak 1 kérdésem van.Nem lehet letölteni valahonnan az összes totalcart egyben?
  • DJ Bee18
    #192
    [hatalmas][center][b][szin=blue]124. adás, 2005. október 15.
  • DJ Bee18
    #191
    én is tudom, csak nem volt kedvem feltenni :DDDD
  • GregSB
    #190
    Fentvan az új TVadás már a honlapon. Szedjátek le, jó lett a Caddy vs Lexus teszt ;)
  • DJ Bee18
    #189
    ha a múltból indulunk ki, már közeledik a téli szünet
  • DJ Bee18
    #188
    passz, suliban voltam :), állítólag versenyfogat, meg Lexus-Caddy összehasonlítás
  • GregSB
    #187
    Már megint lemaradtam a TVadásról. Mi volt most benne?
  • DJ Bee18
    #186
    oké :DDDD
  • GregSB
    #185
    Thx, én mindig elfelejtem lecsekkolni a honlapon az új részeket, midnig innen töltöm le őket ;)
  • DJ Bee18
    #184
    [center]123. adás, 2005. október 8.
    .
    [b]Skoda 110R, + Porsche-k . . . . . . . . . . . . . . Porsche 911 és Porsche Boxster
  • Pheel
    #183
    Nekem olyan Volvos.. :(
  • DJ Bee18
    #182
    Jó kis autó lett, de meg is kérik az árát. Lehet hogy egy új kategória van kialakulóban a kisautók és az alsóközepesek között. A Punto, meg a Clio is ugye, a méretük és az áruk is a két kategória között van, de vajon minek?