341
  • Pheel
    #181
    Fiat Punto Granderől mit gondolsz?
  • Szabi84
    #180
    Én azt az adást keresem amiben egy ,egy új keleti kisteherautót teszteltek (nem távolkeleti), aminek a jele egy ugró szarvas vagy valami ilyesmi! Melyik ez a verda?
  • Pheel
    #179
    A TVben többen nézik, és van ugye saját weboldaluk is, nem csoda, ha ennyit lehet itt ebből kihozni.
  • DJ Bee18
    #178
    látom nem valami népszerű a topic :DD
  • DJ Bee18
    #177
    [center]122. adás, 2005. október 1.

    [b]Mercedes B170 . . . . . . . . . . BMW 130i . . . . . . . . . . Fiat Punto Grande
  • Pheel
    #176
    Én szoktam olvasni ;-)
  • DJ Bee18
    #175
    csak azt bírom amikor valaki belöki, hogy egy hónapos a kocsija, van benne 1000 km, és csodálkozik, hogy eddig megbízható :)))), csak ennek semmi értelme :D
  • Vlala #174
    népítélkezni szokott valaki?
  • DJ Bee18
    #173
    [center]
    121. adás, 2005. szeptember 24.

    [b]Audi Quattro
  • DJ Bee18
    #172
    na csak hogy éljen a topic :DDDD, az Audis adás egész jó volt, vagy csak felüdülés volt a sok ismétlés után? :DD
  • DJ Bee18
    #171
    na elvileg holnap jön a Quattro-s adás? :D
  • chungey
    #170
    Folyamatosan tesztelnek. A honlapon minden héten ír egy-kettőt Karotta meg Winkler. Lehet nem kameráznak? Vagy a tv2 nem fizet eleget?
  • Szabi84
    #169
    Most már nagyon felbaszták az agyam a folytonos ismétléssel! 365 napból egy hónapot dolgoznak???!?!?!?!?!?!
  • DJ Bee18
    #168
    még mindig ismétlés, mondjuk az F430 most is ütött :)))))
  • Szabi84
    #167
    Mintha kifogytak volna az ötletekből és folyamatosan ismételnek.
  • DJ Bee18
    #166
    a tesztek azért jók, csak az a gond, hogy alig vannak új tesztek :))))
  • robotnyk
    #165
    az hagyján hogy meddig tart a szünet, de a winkler meg alkotói válság ürügyén heteken keresztül ezer éves katonai szutykokat tesztel (amit 2 héttel később az első ismétlő válogatásban megismételnek), a kutya sem kiváncsi rá.
  • GregSB
    #164
    Jah, 2x annyi ideig tart a szönet-időszak mint az adás-időszak... Nevetséges

    És egyre laposabb teszteket csinálnak.
  • robotnyk
    #163
    elég pofátlanok lettek, mit ne mondjak...
  • Vlala #162
    A múlt heti adásban az Unimog tesztje alatt megszólalt alami zene torziós gitárra hangszerelve. Nincs meg valakinek?
  • DJ Bee18
    #161
    [center] 102. adás, 2005. május 14.
    [szin=green]Ford Mustang 2005 és 1974, Chevrolet Tacuma
  • DJ Bee18
    #160
    [center]101. adás, 2005. május 7.
    [szin=green]Moszkvics Aleko, Alfa-Honda találkozó, Toyota Aygo
  • DJ Bee18
    #159
    nem érdemes kihagyni
  • DJ Bee18
    #158
    100. adás, 2005. április 30.
  • Nightrun
    #157
    Hát ezt én sem vágom...
  • Vlala #156
    Mivel köszönt el Gábor? Valamit mondott a következő adással kapcsolatban, de ki emlékszik már rá... Majális után :-)
  • Vlala #155
    Szinte teljesen egyezik vele, a felszereltsége gazdagabb...
  • Nightrun
    #154
    Szerintem szép lett ez a M6-os Bömbi. Mondjuk a 31 misi egy kicsit soknak tûnik nekem, de hát ők tudják. Elmennék egy ilyen tesztvezetésre egyszer én is, hogy meghajtsam a gépet... Remélem, túl is élném...
  • DJ Bee18
    #153
    Már életveszély kategória :DD, de ez high-tech BMW belső nekem még mindig nem jön be :) (azért elviselném :DD)
  • Ombika
    #152
    M6 ahh M6 ,nem si tudott mit mondani csak,hogy ahh meg ihhh ez elarul mindent! :)
  • Kigyo
    #151
    Érdeklödni szeretnék hogy lenne kedvező áron egy GEO METRO kocsi hogy ez mennyire egyezik a magyar swift alkatrészekkel (futomű motor karosszéria stb)
    Esetleg hol tudnék utánna nézni
    Válszotokat előre is köszönöm
  • Vlala #150
    ez igaz, de nézd meg, kiknek szánják.
  • DJ Bee18
    #149
    De azért egy mai Ladátol is elvárható, hogy belül ne 1990 uralkodjon :DD
  • Vlala #148
    Igen, meg a Lada.
  • DJ Bee18
    #147
    csak ez már a 21. század ...
  • Vlala #146
    Nekem semmi bajom vele, bár 80%-ban Aleko (azzal vannak szép emlékeim :-) ) a kinézete, annyira nem rossz autó az.
  • DJ Bee18
    #145
    Na végre itt a másfél hetes adás :))
    98. adás, 2005. április 16.
  • DJ Bee18
    #144
    GS
  • Tetsuo
    #143
    Milyen Lexus is volt?
  • DJ Bee18
    #142
    Huhh, az a LADA kurva gusztustalan volt, a végén még rosszat fogok tőle álmodni. :DD Lehet egy új jókívánság mondat is: Üssön el téged egy LADA 110-es! :DDD