341
  • DJ Bee18
    #261
    jó volt a mai adás is, az 1.3-as Manta egy vicc :DDD
  • DJ Bee18
    #260
    csak az időmérőt felesleges lesz, tudni fogom az eredményt :DD
  • JGTC
    #259
    netről úgy is le tudod szedni mind2t
  • DJ Bee18
    #258
    bassza meg, nekem egyik sem, fősuliba be kell mennem :)
  • JGTC
    #257
    SKYLINE Teszt !! nem kérdéses sztem
    az edzést a német csatornák leadják még
  • GregSB
    #256
    Totalcar: 11:55
    F1 Bahreini nagydíj - időmérő: 11.45

    A p*csába. Skyline teszt vagy új időmérő? :D (Jó tudom az utóbbi tovább tart, de az első körröl pont lemaradnék)
  • JGTC
    #255
    nem próbálkoztam mert késöbb rá egy két napra beszereztem máshonnan azt ami kellett
  • BADE
    #254
    nem írtak még vissza,hogy hol van ez a bolt?
  • JGTC
    #253
    ezt én értem csak nem tudok olyan helyet ami ilyen nagy autós bolt lenne , ahova bemész és válogatsz a sorok közt mert annyi a cucc

    a szőnyeg volt talán a legdurvább amit vettek a zsigába:D
  • I.C.ram
    #252
    Hát amiket ők vettek azok is baromi giccsesz szarok voltak :D A sztrítracsnis majmokat figurázták ki :)
  • JGTC
    #251
    nem giccses szarokat akarok venni csak a TV-ben úgytünt, hogy nem egy kisáruház ahol csak pár dolog van
  • I.C.ram
    #250
    Legalábbis abban tuti vehetsz ilyen giccsesz szarokat.
  • I.C.ram
    #249
    Asszem Bombastic, legalábbis én ez ismerem hallásból, mint nagy autós árúház.
  • Szabi84
    #248
    nekem is ez ugrott be most wanted
  • DJ Bee18
    #247
    na beindult az új adás
    Jó ez az új dizájn, bár kicsit NFS:MW-S :DDDD
  • GregSB
    #246
    Ekszszküzé, 12:40kor kezdődik :)
  • GregSB
    #245
    Csak szólok, hátha valaki még nem vete észre: A Totalcaral egy iőben 12:10kor kezdődik a Fifth gear (ötödik sebességben) a Viasat3 on. Amíg ismételnek a TC-osok én ezt nézem.

    Aki nem ismerné ez egy igényes angol autós műsor :) (Hasonló a Top Gearhez)
  • JGTC
    #244
    valszínű az lesz regelek aztán írok nekik
  • GregSB
    #243
    Szerintem ha írsz levelet nekik tuti megmondják melyik volt az.
  • JGTC
    #242
    Ha valaki tudja, hogy melyik áruház volt az, vagy hogy hol van ahol megvették a Zsigulis részben a cuccokat az írja már le! THX!
    Vagy ha ismertek hasonló nagy autós áruházat az is tökéletes lenne.
  • Pheel
    #241
    Pihenjél már! Oké, hallottuk, hogy NEKED úgy tetszene jobban. Őszintén! Ki nem szarja le?
  • schrank
    #240
    nekem mindegy hogy olasz vagy francia mer rakás szar mindkettő az a lényeg hogy így szebb lenne kicsit lapos a jelvény de az a lényeg hogy ne csúfítsa el az orrát inkább tették volna a maszkra
  • Pheel
    #239
    Ízlés kérdése szépnek nevezni az új Punto-t...
  • Web mester
    #238
    Nagyon jó a Totalcar!
  • schrank
    #237
    télleg nem illik oda az a jelvény olyan mintha az új pontó szép orrára rábasznának egy bazinagy giccses P-t ugye igazam van
  • DJ Bee18
    #236
    na innentől kezdve már megint ismételnek, marha jó...
  • Pheel
    #235
    A hozzászólásod első szava a legfontosabb: SZERINTED. ;-)
  • Pheel
    #234
    Nem láttam a mait, a kérdésedből nem derült ki semmilyen korlátozás az ügyben.
  • schrank
    #233
    szerintem az embléma csúnya a 407 orrán ha letették volna a hűtőmaszkra és szigorúbb fényszórókat kapott volna akkor sokkal szebb lenne az accord meg úgy szép ahogy van a calibrához lehetne hasonlítani azt se kell "cicomázni" hogy odabaszóssan nézzen ki persze a maga korában de még ma is szép
  • schrank
    #232
    a hsz-em a mai műsorral volt kapcsolatos úgyhogy ne válogass amúgy se az avensis tarolt hanem az accord meg a mazda6 már ha csak az említett kategóriát figyelmbe vesszük de inkább a c5-tel kellett volna párosítanom
  • Pheel
    #231
    Designra Peugeot 407, technikára - ha már feltétlenül csak japán vagy francia - Toyota Avensis.
  • schrank
    #230
    mér te melyiket vennéd meg most még design-ben is jobbak a japánok


    a műszaki részt meg ne is erőltessük
  • JGTC
    #229
    phúú micsoda gagyi invázió volt ma....

    JAZZ Rulez!!!
  • schrank
    #228
    kéthetente szokták de akkor 2 részt tesznek fel 2 nap alatt
  • Pheel
    #227
    szemetek!
  • GregSB
    #226
    éésss még mindíg nem töltötték fel a tc.hu-ra. pedig már úgy megnéznéém
  • schrank
    #225
    azt nemtudom hol volt de egy féltető alatt "tunningoltak" márha tunningnak lehet nevezni azt amit flex-szel és lángvágóval lehet művelni az undergrand hangulatot pedig a különböző távolkeleti elektromos fasságok okozták
    csak úgy lett volna gagyibb a gép ha még "ötvös csöpi"-t is beleültetik aztán autós üldözésbe kezdenek de mivel hogy ez volt a cél a műsor jónak bizonyult
  • Szabi84
    #224
    Ez nem Veszprémben van?
  • DJ Bee18
    #223
  • schrank
    #222

    ezt "cigányosították"