341
  • Met
    #301
    Nem lehet valahol jelezni a tv2-nek, hogy menjenek a francba az éjjszakai időpontal?
    Tökéletes szombat déli műsor.
  • DJ Skyline
    #300
    "Vetítik:
    TV2: március 12. Hétfő, 23:00"

    port.hu
    kár, hogy olyan baromi későn lesz! :| reméljük at adásokat ezentúl is felteszik a netre
  • DJ BP
    #299
    és ez miért baj? ne irigykedj :DD

    ettől még egy Dacia ugyanúgy igénytelen :), de olcsó és új, és ez számít, most áltassa magát hogy csúcsminőséget kap vagy mi?
  • DJ BP
    #298
    csak vicc volt, szmájli is volt
  • DJ BP
    #297
    iwiwen jött :), szóval exkluzív hír csak nekünk csak most :)
    Heló

    elvileg március 12. hétfő 23 óra az idei első adás időpontja.

    Üdvözlettel

    Winkler Róbert

    gondolom TV2, de miért ilyen k*rva későn?? Tán Autómánia sztük lenyomná őket, vagy mi? Elvetemült TV2..., de sok bukott műsort megcsináltak bezzeg milliárdból...
  • schrank
    #296
    jól van na nézd már mikori dátumú a hsz-em
  • pajti
    #295
    Azt írják 2007-ben folytatják. Akko' most mi van?
  • schrank
    #294
    ez most mi a ...szomat is akar jelenteni lesz vagy nem lesz
  • schrank
    #293
    te milyen roncsokról írsz B+
    bazsó :
    - frissen restaurált Datsun 280C Gloria Hardtop
    - AE86 Corolla GT
    - Nissan 200SX szarrá tuningolva !!!
    - Nissan Terrano
    - Kawa Z1000
    - Datsun 260Z

    vinkler :
    - Mazda MX-5
    - Yamaha Vmax
    - Niva
  • Pheel
    #292
    A tesztekben több napon át húzódó tapasztalatok a jellemzőek. Pl a Corvetteről azt írta, hogy másnap is ment vele a hegyre.
  • GregSB
    #291
    Pesket = pesten. Nem tudom már miért írtam igy :D
  • GregSB
    #290
    Azért nem napokon át tesztelnek egy-egy kocsit. Jó ha 1 délutánra megkapják, ezért is hozták létre a népítéletet. SZVSZ sokkal többet használják a saját kocsijaikat a mindennapokban. (pl Winklert már 3x-4x láttam pesket az mx-5jében, de tesztautóban még 1x sem:)

    És akkor még az is ott van, hogy nem minden héten 20millás mercit tesztelnek...
  • Pheel
    #289
    #286
  • DJ Bee18
    #288
    épp az az adás volt, és a Daciat kiemelték, nem volt semmi fika. Mert mit mondjanak? :) Szórják inkább a sok közhelyet? Hogy dinamikus futómű, erős 1,4-es 8 szelepes? :) A szomszédom Thaliát vett, ő is bevallja, hogy jópár részletében igénytelen autó, de van csomagtere, és új. Ennyi, most mit kellene isteníteni? Tény.
    És hogy ők el lennének eresztve? Winklernek 15 éves MX-5-je meg NIVA-ja van. Bazsónak 20 éves Corolla, 20 éves nissan, és még egy pár roncs :)). Ebből látszik ők tényleg szeretik az autókat, nem csak munka számukra, ez az életük. Mellesleg ha észrevetted a luxusautókat is fikázzák, de azok a tulajok szót sem szólnak, mert nem irigykednek..
  • DJ Bee18
    #287
    b+, a stílusukra értettem farok... semmi bajom az m1-el
  • Pheel
    #286
    Éppen ez az, hogy nem járnak azzal. Maximum hétvégi kocsinak maradhatnak, elvégre ha éppen tesztelnek, akkor nem abban ülnek. Nekik is csak egy seggük van. ;-)
  • GregSB
    #285
    Az meg hogy anyagilag el lennének eresztve és ezért fikázzák az ilyen kocsikat szerintem baromság. Winkler egy régi mx-5 el, Bazsó meg egys mégrégebbi Corollával jár ha jól tudom.
  • GregSB
    #284
    A Thaila klónokra gondolsz? Azoktól nekem is felfordul a gyomrom :P Inkább vennék valami használt 10 éves autót mint valami olyat, szal én egyetértettem velük :)

    De ez persze ízlés, meg felfogás kérdése. Ez az ő véleményük volt, elmondták. Ha pártatlan, katalógus-adat felolvasós műsort akarsz nézd az autó-mániát. :DD
  • Pheel
    #283
    Jó, természetesen túloztam. Viszont emlékezz vissza arra, amikor az "olcsó" szedánokat tesztelték. Annyit fújoltak meg undorodtak rajta, hogy már a belük majdnem kifordult. Mindegy volt, hogy Honda, FIAT, Skoda, Renault, Dacia vagy éppen Chevrolet az adott autó.
    Az átlagember ilyet vesz, nem Alfát.
  • GregSB
    #282
    Azért ne túlozz ennyire. Pl az új Swiftet, Civicet, Jazzt, Alfa 159-t stb. imádták, hol vannak ezek 15milliós autók?
  • Pheel
    #281
    Attól függ, mit nevezünk annak. Ha a praktikus autók idejétmúltak, és az a trendi, ha élből utálunk mindent, ami nem legalább 15 milliós, akkor konzervatív vagyok.
  • schrank
    #280
    nem vagy te egy kicsit konzervatív
  • Pheel
    #279
    Az ízlésficamnak konkrétan pont hozzájuk van leginkább köze.
  • schrank
    #278
    de ennek mi köze a totálkáros csapatnak nem ők a ludasak hanem a tv csatorna mert ha a weboldalon hétköznaponta tudnak egy tesztet nyomatni akkor abből bőven lehet válogatni heti egy adásra csak hát ha nem fizetnek akkor miért csinálják ? bár szerintem jobban járnának ha neten keresztül terjesztenék a műsort mint pl. BBTV és mindíg az aktuális teszt márka szponzorálná őket persze akkor álcázott fikázásokat kéne alkalmazni de annál izgalmasabb lenne a műsor
  • Pheel
    #277
    Én konkrétan erősen utálom az egész Totalcaros csapatban, hogy leszólnak minden négy ajtós modellt, illetve olcsóbb autót. Persze ha az én seggem alá is heti két 20+ millás autót tolnának úgy, hogy gyakorlatilag a kisujjam sem kell mozdítanom érte, akkor nekem sem lenne más a véleményem a dologról. Mellette meg tarthatnék öreg luxusautó parkot, mint szinte mindegyik.
    Nem örülök, hogy nem lesz adás, de az ismétlést már nagyon untam. A semmi is jobb, mint azok az erőltetett szenvedős félórák.
  • schrank
    #276
    miért is mibajod az m1-el ne legyél már te is trendi majom B+
  • DJ Bee18
    #275
    azért örülnék, de az m1 és ők távol állnak egymástól :)
  • schrank
    #274
    ez a tv2 egy igazi buzi nem csodálkoznék ha a fiúk az m1-en kötnének ki csak akkor a sok ratyi nem nézné mert az m1-et égő nézni mert az m1
  • DJ Bee18
    #273
    erről csak a TV2 tehet, nem értem őket, miért vették vissza egyre jobban a műsoridőt... A tartalommal nem volt probléma, a benzinvérűek számára igen élvezetes műsor.
    Autómániát meg mi a f*sznak pénzelik, megjátszott poénok, katalógusadat felolvasások, meg baromságokat beszélnek
  • robotnyk
    #272
    a 3-4 hónapos szünetekkel, ismétlésekkel, meg az értelmetlen tesztekkel (amik alkalmanként poénosak, de hétről hétre komolytalanná tették az egészet) sikeresen lezüllesztették a műsort, gratulálok a totalcarnak, és a tv2nek is.
  • JohnnySmith
    #271
    "Nyári ismétlő válogatásaink végén azt ígértük, szeptember 16-án végre ismét friss adásokkal térünk vissza. Amikor ezt ígértük, illetve felvettük azt az adást, még így is gondoltuk. Aztán telt-múlt az idő, eljött az ősz, és rájöttünk, jóhiszeműen bár, de hazudtunk. Igazából idén, már nem lesznek friss TotalCar adások a TV2-n.
    Most, hogy így az okokat tisztáztuk, nézzünk inkább előre! A TV2-vel abban állapodtunk meg, hogy műsorunk 5. évfolyamát 2007-ben indítjuk el. Addig ismétlések se lesznek. Természetesen időnként összefutunk a főgyártásvezetővel és a programigazgatóval, megpróbálunk minél jobb feltételeket kizsarolni, hiszen szép dolog a tartalom, de egy négy éve futó műsorra bőven ráfér már a formai megújulás is. Ötleteink vannak. Ha esetleg addig is elvonási tüneteik lennének, töltögessék TV rovatunkból ismétléseink ismétléseit.

    Szeretettel:

    Bazsó Gábor
    Winkler Róbert "


    Lesz-e még idén TotalCar a tévében?
  • Harly18
    #270
    Már nem is tudom mióta ismételnek. Ott volt, mikor télen ismételtek, aztán nyáron is és még most is :( Unalmas már.......
  • GregSB
    #269
    Csak követik a "nagyokat". Top Gear is októberben tér csak vissza :(
  • DJ Bee18
    #268
    látom, a TV2 szépen tönkreteszi őket, hogy ismétlésre kényszerülnek
  • Pheel
    #267
    Jah! Csakis Zubaru! :)
  • Szabi84
    #266
    Na ez a Evo vs Impreza műsör jó volt, de akkor is Subaru!
  • schrank
    #265
    én is jártam már így akartd volt írni
  • DJ Bee18
    #264
    én is így jártam már :D
  • schrank
    #263
    kéri ez az az új WMVA a 10-es media player-t azt akkor lejátsza mindenesetre jól megijesztettek
  • schrank
    #262
    leszedtem ezt a múltheti hondás részt és nem játsza le a képet megváltoztatták a formátumot vagy mi az első jelenet még működik a többi négynél kodekot hiányol és csak hangot ad