26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • shaddam
    #26388
    Úgynézki sikerült, bár nem vagyok benne mi lehetett a gond. A végén már linux jogosultságra is gondoltam. Mindenesetre hátha valakit érdekelne egy mercilles modos szerver. Kis szaros koromban nagyon bejött haverokkal, de most tudtommal nem nagyon létezik másik
  • shaddam
    #26387
    Hostolásban van valaki aki járatos? Van egy vps-em amire hegesztettem egy mercilles modos cod szervert, csak a mod letöltése 1kb/s, ami érthetően eléggé gáz.
  • StoneCold7
    #26386
    Valaki még játszik ezzel?
    Vannak még klánok meg ilyesmik, mint régen?
    Mert elnézve a szervereket már nincs túl sok, a régi nagy és népszerű szerverek meg klánok már sehol :(
  • Sherman0070
    #26385
    Classic botzombizni nincs valakiknek kedve? :D

    5.189.165.74:28965

    Ez a szerver a régi mapokat, cuccokat tartalmazza.
  • BIZ0906
    #26384
    Itt az Oprendszer a gond, XP-n semmi baj Windows Vistától felfelé van ez a mikrofonos bug :)
  • WinG
    #26383
    Szeva!

    Így ismeretlenül is örök hálám/hálánk neked, megmentettél egy lanpartyt :D

    Nekem is GTX 750 van (Ti), és ugyanez volt a gondom. De bedugtam a mikrofont, és hirtelen megjavult minden. Zseniális :D

    A videokari lehet a gond, mert előtte még egy régi 5750-em volt, és azzal tökéletesen ment.
  • Peetboy
    #26382
    Megoldódott. A FAQ-ba bele lehetne írni. Mikrofont kell bedugni a hangkártyába utána elindul a COD2 Multi. Ez Win 7 és Win 8 betegség.
  • Peetboy
    #26381
    Sziasztok!

    Nem indul a játék Win 7 alatt. Bejön a "Run in Safe Mode" utána fekete képernyő és kifagy. Próbáltam XP SP3 kompatibilis módban, rendszergazdaként indítani és ugyanaz.
  • SzirmosSzisza
    #26380
    Úha, nekem anno a VIP játékmód tetszett nagyon (1 ember csak pisztollyal terem + 5 gránát és a többieknek Őt kell védeni). Meg a jó kis htf-ek gob_ratsen :D
  • constellus
    #26379
    valamelyik nap noztalgiásztunk spannal a régi Rats pályákat nagyon szerettük, ha tudjátok melyikek azok, vagy pl a halálcsilag is jó volt :D hiányoznak azok a meccsek:D
  • BIZ0906
    #26378
    "KHT CTF PUB eXtreme+ 2.9" ez is egy jó szerver :)
  • SzirmosSzisza
    #26377
    Yup! Magyarítások portálé még mindig él pl, meg gondolom Mustang is.
  • constellus
    #26376
    emklékszem kb 6 éve rengeteget nyomtuk xfireon spanokal a cod2öt, még mindig vannak xfire-s magyar szerverek?
  • devil66667
    #26375
    Vagy hagyd azt a szerot és brobálj másikat!Sok szerencsét
    .
  • devil66667
    #26374
    Hiába a nagy gép,nem saját szerveren játszol manapság 8 éves gyerekeknek bérel apu szervert és a nagy király válogatás nélkül bannolja a prokat mert nem tud velük mit kezzdeni!Azztán mikor össztalálkozik egy ilyennel és gittes lessz a pelus állitanak a szerveren apuval és fps korlátot szabnak mondgyuk az ö gépük tud 60 fps+ a rettenetes rutin....azztán mikor felmész és bekapcsolod a frapszot azzal szenbesülsz hogy a muzeumi game csak 50 fps nyom!Ez mégiscsak könnyebb mint venni eggy normális gépet.Javaslom vegyél ha van rá keret eggy ujabb codot és élvezkedj vele mert a cod 2...mai szemmel süket eggy game.Bár aki ezt szereti gamelljen vele azt kivánom az idök végezetéig!Futtasd le a2011 benchmarkot és ha nem akad el sehol nem a te készülékedben van a hiba!

  • BobyGr
    #26373
    Helló! Sziasztok!
    Remélem még nézegeti valaki ezt a topikot és megszán egy kicsikét!:)
    Az lenne a kérésem, hogy egy kicsit terelgessen valaki hozzáértő szerver konfigurálás téren. Sajnos abszolute amatőr vagyok. Játszom már jó pár éve volt is szerverem, de csak warra használtam/tuk, most viszont az lenne a célom hogy összehozzak egy jó kis publikus szervert. Az elképzelésem részleteibe most így elsőre nem megyek bele, mert sajnos jóval alapabb témával kell kezdenem a tanulást mint a maga a mod konfigja.
    Nagy lendülettel meg is rendeltem már a szervert, gondoltam hogy majd csak találok valami leírást ami alapján elindulhatok, de hát sajna nem igazán sikeredett. jó pár napja már google-ön élek de angoltudásom gyér, a magyar nyelvű oldalakon meg fórumokon viszont nem nagyon találtam semmit (pár lehet hogy én voltam a láma). Lényeg a lényeg, hogy én kb ott megakadtam már, hogy ftp-én akár hová másolom a modot (többel is próbálkoztam), bekapcsolom WebControllban az fs_game-et, megadom a könyvtárat, de kb nem történik semmi. egyedül úgy sikerült beolvastatnom a modot, ha közvetlenül a mainba pakolom aztán a szerver cfg végére odda biggyesztettem az exec blabla.cfg parancsot, de akkor meg nem működik a kliens oldali letöltés.
    Valaki légyen olyan jó, hogy beavat a szerver konfugurálás rejtelmeibe, akár egy leírást linkelve, vagy it, priviben vagy xen nekem teljesen mindegy.
    Előre is NAGY NAGY KÖSZÖNET! :)
  • mester1987
    #26372
    Na és ez vajon?

    World At War Mod

    *Ha ez működne jól, az lenne az igazi, mert a World At War elemeit is a Call Of Duty 2-ből lopták rendesen.
  • SzirmosSzisza
    #26371
    Videó alapján ez semmi :/
  • mester1987
    #26370
    CODF2P
  • Kistax
    #26369
  • shakwill
    #26368
    Nem jó! Azóta A win7 mellé feltettem egy xp-t is. Azon fut, de a multiszerverek mindig kibaxnak pb hiba miatt. A mostani pb frissítő programban már nincs is benne a cod2. Manuálisan frissítettem, de valamiért a szerverek nem tudnak kommunikálni a pb kliensemmel. Tűzfal meg egyéb elemista dolgok rendben vannak ezért arra gondolok, hogy valami óvodás gebasz lesz a hiba oka...
  • HardBaseESL
    #26367
    Véleményem szerint jót kapcsoltam ki, viszont így sincs semmilyen változás.

    http://img19.imageshack.us/edit_preview.php?l=img19/9021/bbty.jpg&action=rotate

    Végleg meg vagyok lőve. :-D Esetleg az új pb frissítés nem játszhat közbe, vagy az nem okoz ilyen fajta komplikációt?

  • V43 1105
    #26366
    Függőleges szinkronizálás. :-)
  • HardBaseESL
    #26365
    Az a probléma, hogy semmilyen beállítást nem változtattam és úgy lépett fel a hiba. Egyik este még minden rendben, másnap reggel mintha kicserélték volna. Amúgy a VSync játékban ki van kapcsolva, viszont videó kártyánál hol tudom kikapcsolni? Catalyst centerbe? Ha igen akkor magyarul melyik az az opció?
  • V43 1105
    #26364
    V-Sync ?
  • HardBaseESL
    #26363
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, mégpedig abban, hogy egyik nap megvolt akár a fix. 1000 fps,
    másnap bekapcsolom a gépet és max. 50 fps és laggolok. Egyszerűen dunsztom sincs mi lehet a probléma.
    Videó kártyát frissítettem, újra raktam a codot, beállításokat alapra húztam.
    Kb. 10 éve játszom COD2-vel, de ilyen fajta afférom még nem volt vele.

    Gépem:
    Ati radeon HD5750 1gb DDR5 videó kártya
    Kingstone Hyper X 8GB/1600 Mhz DDR-3 RAM
    Intel Core i5 processzor /3.33 GHz
    Gigabyte H55m-S2H alaplap
    W7 professional SP 1

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • ffxi
    #26362
    Hétvégén nekiállok vissza-gradelni 7-re :(
  • hugopareiros
    #26361
    negatív, vissza is raktam annó a win7et
  • ffxi
    #26360
    Kiegészíteném, hogy multiplayer része működik-e próblémamentesen?
  • ffxi
    #26359
    Közvélemény kérdésem lenne. Kinek fut a COD2 win 8 alatt próblémamentesen

    Nekem ez a próbléma áll fenn és nincsen rá megoldás. :(
  • hugopareiros
    #26358
    nekem simán felment
    sp2 kompatibilitás és rendszergazdaként futtatva
  • hungary27
    #26357
    mármint játékban
  • hungary27
    #26356
    win7-en 5.1 et nem lehet beállítani, igazam van?
  • cody1994
    #26355
    Rendszergazda nem jó?
  • shakwill
    #26354
    Sziasztok! Abban kellene segítség, hogy win7 re nem települ a cod2. Megáll a telepítő és angol nyelvül magasabb felhasználói szintet kér. Xp sp2 módban rendszergazdaként indítottam a telepítőt. Godlike jogosítvány tudtommal nem létezik a win7 hez. Ha kimegyek a pajtába, esetleg a golden chainshaw, vagy a steelhammer admin szinteket tudom prezentálni...
  • Jagumo
    #26353
    Sziasztok tudom, hogy mostjönni fog hogy mennyire noob vagyok, de valaki akinek van működő PB-je amivel nem dobja ki? feltöltené nekem data.hu-ra? Mert, hogy ez a PB frissítő nekem atom nem működik :D
  • TheGrinder
    #26352
    Csak a Steamen vásároltak Steamesek. Én orosztól vettem a CoD, CoD:UO és a CoD2-t 3ezer pár forintért Steamre.
  • kisgabo
    #26351
    épn 2 rongyé vettem a simát az 576 ban.
  • Dency
    #26350
    A cd galaxisban lévő cod2 ugye nem steames? Legalábbis nincs oda írva hogy steamen kell aktiválni.
  • buko20
    #26349
    Helló az mitől lehet hogy jócskán vissza esett az fps-em, de csak a cod2-be. Újra telepitettem a játékot de még mindig ugyan olyan. Akad nagyon rossz.