26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • mesut
    #26188
    oké
  • Hecker007
    #26187
    grafikai beállításoknál: sync every frame, ezt kell kikapcsolni, ha ezután se jó akkor passzolom
  • dixy
    #26186
    Állisd át DX7-re
  • mesut
    #26185
    nincs fix 60-ra beállítva.
  • mesut
    #26184
    A vsync-et hol tudom kikapcsolni?
  • Gibor
    #26183
    /com_maxfps 250

    #26175: Bizonyos fájlok írásvédettek amit a játék módosítani szeretne, nézd át a játék könyvtárában a fájlokat és az írásvédettséget vedd le ahol netalántán lenne.
  • Hecker007
    #26182
    vsync-et kapcsold ki
  • zsoca94
    #26181
    Nincs beállítva fix 60FPS-re ?
  • mesut
    #26180
    ja hogy nem nekem válaszoltál xD
  • zsoca94
    #26179
    Nincs tele még van 15 GB szabad hely.. nem tom mi lehet vele a baj :S
    lehet mert win7-em van és ezen nem fut ??
  • mesut
    #26178
    nemhiszem...kb 60-70gb szabad helyem van..
  • palinho96
    #26177
    tele van a winyód :S
  • mesut
    #26176
    Helló!
    Gépem adatai:
    - Videokártya: Ati Radeon HD 5770 1gb
    - RAM: 2gb
    - Proci: 2 magos 2.8-as.
    - Op.rendszer: Windows 7 Hungarian K12 Enterprise (64 bites).

    Emellett van kemény 60 fps-em, ami fixnek mondható. Ez a Win7 miatt van? Vagy valami beállítás miatt?
    Help pls!
  • zsoca94
    #26175
    Hello!
    Valaki tud segíteni nekem? ,ezt írja ki amikor a Single Player-el akarok játszani:
    Call of Duty(R) 2 couldn't write a file.The hard drive is probaby full.
  • dixy
    #26174
    Olvastam már én is, a Vista és Winn7, -nél előfurdul,de az a gyanús ami nem gyanús.
  • Gibor
    #26173
    Privát csalásokban nem így védekeznek a csalás ellen... Például manapság legtöbb ok a win7... sokan használják és nem tudják hogy kell beállítani hogy ne legyen fekete a PB shot.
  • dixy
    #26172
    Sok egerem volt már,(sőt élő is) de 500-600 FPS -l sem darál a garandom.
    Amit már akartam kérdezni ,hogy mi a helyzet a fekete PB Shot-l, Ez ellen mi a megoldás?Sok admin úgy oldja meg,hogy alapból dobja a játékost, mivel a privát csalásokban így védekeznek a shot ellen.Erre valami megoldás??
  • Gibor
    #26171
    Én életembe nem használtam ilyen scriptet meg klikkelőt, de mégis tudok úgy lőni vele, és nemkell nagy fps hozzá, 250 elég. Azonfelül kell egy normális egér ami érzékeli is...
  • Cat 02 #26170
    Nem futott semmi a háttérben és minden a legfrissebb :/
    Amúgy 126-tal szokott kezdődni. Franc ki van már ezzel. Rohadt laptop és Nvidia nem képes (vagy PB fsz) kiadni drivert hozzá, 1(!!!) év után végre kijön, akkor meg ez ... (pedig viszonylag korrekt az fps)
  • dixy
    #26169
    Hello! Ezeket próbáld.


    Disallowed Program/Driver [80251]--> sok a vita vele kapcsolatban mivel ez lehet csalás is. és legtöbb helyen az.

    Disallowed Program/Driver [70611]--> driver problémák lépnek fel a paranccsor részeiben

    Disallowed Program/Driver [70608]--> ismeretlen program fut a háttérben. (legtöbbször valami képmegjelenítő)

    Disallowed Program/Driver [70612]--> ismeretlen program

    Disallowed Program/Driver [80252]--> A PC-hez kapott driverek frissítése megoldja a problémát.

    Disallowed Program/Driver [125078]--> PB szerver frissítési hiba!

    Disallowed Program/Driver [80249]--> valamilyen háttérben futó program akadályozza a PB helyesműködését.

    Disallowed Program/Driver [81128]--> a RAM működésével van a baj. ( esetleg a műveleti memória meghibásodott)

    Disallowed Program/Driver [128017]--> Az Xfre-t be kell zárni ha az Xray fut és akkor nem fog dobni rá.

    Disallowed Program/Driver [81129]--> Háttérben futó program használata ami bármi lehet.
  • Cat 02 #26168
    Amúgy tényleg jobban adja nagy FPS-sel. Bár már láttam olyat cfg-t ami váltogatta maxfps-t lövésenként

    Amúgy disallowed driverre van valakinek valami tuti ötlete ? Mert kilőttem mindent kb Feladatkezelővel de még mindig kidob vele >.>
  • dixy
    #26167
    A garandra alapból azt írják nagy az FPS-e, azért darál, ááá még véletlenül sem script.(esetleg klikkelő) Ebből adódóan te vagy még lecseszve mert szar géped van, na meg balfasz, és innentől kezdve írogatással telik el a játék.
  • Gibor
    #26166
    Egyszerű, megnyomsz egy gombot és ugrik a csávó és eldob egy nade-t... azért "hasznos" mert a legmagasabb pontban dobja el és a legtávolabbra így lehet nadelni.
  • hungary27
    #26165
    a nade script az milyen? régen játszottam cod2 övel de nem hallotam még róla
  • Gibor
    #26164
    Nem minősül csalásnak. Az más kérdés hogy tiltva van CB-n, attól független nem lépsz olyan előnyre amire más nemtud.
  • Cat 02 #26163
    Mi ha Garand / nade script van akkor általában szépen elköszönünk...
  • Gibor
    #26162
    Ma már a GV stream hez lehet egy szűrőt beállítani, de sokra nem megy az ember vele, maximum megelőzi a nopredictet meg az fps korlátot állítja be :) Meg egykét apróság ami tök mindegy...

    #26158: Vannak "szűrők" de csalás ellen nem tudsz úgyse mit kezdeni, ugyanúgy csalnak ahogy eddig. CFG vel meg úgyse tud az ember csalni, amivel lehetne az cheat protected a játék által.
  • zico87
    #26161
    elvileg anno a cb vagy a esl által készített pb config is tartalmazott némi cfg szűrést persze nem tökéletes
  • dixy
    #26160
    Ok, akkor még van remény.Azt gondoltam,hogy a WH-val és a társaival nem lehet mit kezdeni, de a szűrőt jónak találom.Esetleg lelehet tölteni valahonnan?
  • Cat 02 #26159
    Mi még mindig nem csalunk
    Cfg szűrő annyi, hogy leszedi a cfg-det, de WH ellen így se ér semmit, bár már volt olyan, hogy auto aim bindet találtunk :D
  • dixy
    #26158
    hello!
    Régen voltam cod2 multi -közelben.
    Hallottam valami féle "cfg-szűrőről", annak van értelme, vagy már azt is kijátszák? Vagy már nem is érdemes játszani? Esetleg van még olyan réteg aki nem csal?
  • Cat 02 #26157
    Legyen más a neved... én is azért lettem Cat, mert If i could die nem fért ki.
  • 38tibi38
    #26156
    Remek akkor cseszhetem a klánnevet.
  • Cat 02 #26155
    Akartok flamelni ? :%
  • BIZ0906
    #26154
    "Látom nemérted"
  • Gibor
    #26153
    ^1Dragons # ^3nightfury

    Számold ki... 23karakter.
  • 38tibi38
    #26152
    De egyik embernek az a neve hogy Dragons # (pirossal) nightfury(sárgával)
  • Gibor
    #26151
    Hiába írsz 347 karaktert ha 32-t fogsz látni... Látom nemérted.
  • 38tibi38
    #26150
    / name nél bármenny karaktert megenged de ha le enterezem akkor még mindig 2 betű hiányzik:( De a szinek azok kellenének naon.
  • Gibor
    #26149
    32 karakter lehet, beleértve a színkódokhoz használt "^1" jelet is. Amúgy console és /name ^1a^2b^3c^4d^5e^6f^7g^8h^9i^1j^2